Testy i recenzje

Godnym polecenia produktom, przyznajemy 3 stopniową rekomendację (od pojedynczej, czyli najsłabszej do potrójnej, czyli najlepszej). Jest to subiektywna ocena redakcji, w związku z czym, niektóre przedmioty mogą jej w ogóle od nas nie otrzymać. Rekomendacja jest zależna również od czasu w którym recenzja danego przedmiotu była publikowana (oznacza to, że po roku, przedmiot może nie być już tak atrakcyjny, pomimo, że posiada rekomendację).

nowe rekomendacje:

test-gear_rekomend_all

stare rekomendacje:

rekomendacjaTG1-3
Czasami, pomimo że produkt dostaje pojedynczą rekomendację może być on bardzo dobry, ale głównie dla zaznaczonych w recenzji osób - dla których może zasługiwać na wyższą ocenę.
Rekomendację przyznaje (minimum) 4-5 testerów po czym staramy się wybrać z tego średnią.


Każda recenzja, bez względu na rekomendację może dostać od nas wyróżnienie. Przyznajemy je głównie za wyjątkowość danego produktu, niebywałą użyteczność lub bezwzględną opłacalność w danej klasie cenowej. Zaznaczamy, że wyróżnienie może być zabrane, jeżeli uznamy, że podobny produkt jest znacznie bardziej opłacalny lub po prostu lepszy. 
wyroznienieTG-PL

---------------------------------------------------------------------------------------
a4tech-logo  aerocool_logoartisan_logoAKG-logoAudio-Technica-logoazio-logobeyerdynamic_logocm-storm-logoCorsairTM.aiCorepad-logocougar-logoCREATIVE_Logocyber-snipa-logo     EVGA_logoepicgear-logo feenix-logo GeniusLogo gigabyte_logo_2 Gskill-logohama_logo i-rocks-logo kespa-logo Kingston-logokoss-logoLogitech-logo microsoft-logo noontecozone_logo philips-logopuretrak logo qpad_logo razer-logo REVOLTEC__Logo ROCCAT-Logo Sennheiser_logoSHARKOON_Logo Speedlink-logo Steelseries-logo superlux-logo TAKSTAR-logo tracer-logo 列印turtle beach-logo Zalman_logo zowie-logo