Kontakt

MAIL: info@test-gear.pl

lub

FB: https://www.facebook.com/TestGearPL

Jeżeli masz problem z wyborem odpowiedniego sprzętu dla siebie - kliknij.

postaramy się odpowiedzieć na wszystkie pytania dotyczące recenzowanego sprzętu oraz pomóc w wyborze odpowiedniej podkładki, myszki, klawiatury i słuchawek dla graczy.

Jeżeli chcielibyście Państwo przeczytać recenzje/test wybranego sprzętu dla graczy (którego nie ma na stronie), to również prosimy o taką informację, w miarę możliwości postaramy się pytać producentów o udostępnienie go do testów.

Jeżeli jesteś producentem sprzętu dla graczy i chciałbyś, aby jego recenzja znalazła się na naszej stronie napisz do nas maila w celu uzgodnienia szczegółów.

 O STRONIE

Wszystkie opisy i testy są robione bardzo szczegółowo z zachowaniem maksymalnego obiektywizmu. Na każdy test zostało poświęcone przynajmniej od kilkunastu do kilkuset godzin grania (na wybranym sprzęcie) przez min. 4 osobowy zespół.

Nie znajdziecie tu ŻADNYCH sponsorowanych testów/opisów/recenzji. Każda firma jest tu traktowana tak samo, a każdy przedmiot podlega takiemu samemu testowi (przedmioty które został udostępnione do testów przez producentów podlegają takim samym kryteriom jak przedmioty, które uzyskaliśmy z innych źródeł). Przedmioty, które otrzymaliśmy na zawsze są dodatkowo testowane w długim okresie czasu, zestawiane i porównywane z innymi przedmiotami, wykorzystywane do dodatkowych zdjęć (również z innymi produktami) i stanowią fizyczną pomoc w doborze sprzętu dla pytających nas o dobór sprzętu czytelników (np. możemy sprawdzić jak trzyma myszkę osoba o dużych/małych dłoniach, jak zachowuje się na pożądanym przez czytelnika DPI, jak zachowuje się na wybranej podkładce itp.). Jesteśmy jedynym serwisem o tematyce peryferii oferującym taką pomoc.

Widoczne reklamy nie wpływają w żadnym stopniu na faworyzowanie którejś z marek podczas testów. Pełnią funkcje informacyjną oraz przedstawiają firmę w silnej pozycji producentów sprzętu dla graczy, niebojących się rywalizować na rynku e-sportowym. Reklamy są głównie z Ceneo i uzupełniają recenzję.

Prosimy o wybaczenie wszystkich błędów stylistycznych, gramatycznych i językowych jakie znajdziecie w recenzjach. Strona prowadzona jest hobbystycznie przez osoby, które zamiast na język polski chodziły na wagary grać w gry. Dzięki temu zamiast w 100% poprawnej polszczyzny dostajecie w 100% rzetelne informacje o sprzęcie dla graczy :D.

Od lat staramy się utrzymać portal możliwie niezależnym i nie zasypywać go reklamami. Portal jest czysto hobbystyczny i niemal w pełni utrzymuje się z naszych własnych prywatnych funduszy. Czasy są jakie są i będziemy bardzo wdzięczni jeżeli zechcielibyście nas w tym wesprzeć "stawiając nam kawę" :D.

Postaw mi kawę na buycoffee.to