CM Storm QuickFire TK Stealth

Cooler Master, jeden z czołowych producentów obudów, systemów chłodzenia, zasilaczy, peryferiów i akcesoriów dla komputerów oraz urządzeń przenośnych, zaprezentował nową klawiaturę mechaniczną dla graczy – QuickFire TK Stealth.
101412

Kompaktowa i solidna konstrukcja

Klawiatura mechaniczna Quick Fire TK Stealth, to pod wieloma względami wyjątkowa konstrukcja. Jednak to, co przyciągnie wzrok przy pierwszym kontakcie z najnowszym produktem CM Storm to fakt, że przy widoku z góry nie zauważymy typowych opisów klawiszy. Ten zaskakujący efekt to pochodna przeniesienia oznaczeń z frontu na boczną krawędź klawiszy. Rozwiązanie takie doskonale się sprawdza w pozycji „roboczej”, umożliwiając bezproblemowe odczytanie symboli na poszczególnych przyciskach. Dodatkowym plusem tej zmiany jest również ograniczenie do minimum efektu ścierania opisów w trakcie codziennego korzystania z klawiatury. Kolejnym elementem wyróżniającym QuickFire TK Stealth na tle konkurencji jest niewielka waga oraz kompaktowe gabaryty, które jednak nie przeszkodziły w dodaniu pełnego bloku numerycznego.
101420

Precyzyjne i funkcjonalne narzędzie gracza

Zastosowanie w CM Storm QuickFire TK Stealth mechanicznych przełączników Cherry MX, to najlepsza gwarancja doskonałej precyzji oraz wysokiej trwałości. Ponadto dodatkowym atutem klawiatury, niezwykle istotnym dla graczy, jest pełne wsparcie dla technologii N-Key Rollover, która pozwala na prawidłowe odczytanie sygnałów po jednoczesnym naciśnięciu wielu klawiszy. W QuickFire TK Stealth nie zabrakło także opcji blokady przycisku Windows oraz dedykowanych klawiszy umożliwiających proste i szybkie sterowanie funkcjami multimedialnymi. Zwieńczeniem całości jest stalowa płytka wzmacniająca konstrukcję klawiatury oraz zapewniająca jej maksymalną stabilność. W komplecie otrzymamy również odpinany kabel łączeniowy, w specjalnym oplocie i z pozłacanym wtykiem USB.
101428

Dostępność

Klawiatura CM Storm QuickFire TK Stealth dostępna jest w sprzedaży w sugerowanej cenie brutto wynoszącej 392 złote. Produkt objęty jest 24-miesięcznym okresem gwarancyjnym.

 

Więcej informacji na temat produktów Cooler Master można znaleźć na: www.coolermaster.com
www.cmstorm.com
www.facebook.com/coolermaster
www.facebook.com/stormgear

Specyfikacja techniczna

  • Typ przełączników:         CHERRY MX Blue / Brown / Red
  • Technologia N Key Rollover:      tak
  • Czas reakcji:      1ms
  • Blokada klawisza Windows:       Tak
  • Klawisze do obsługi mediów:     Tak (via klawisze funkcyjne)
  • Interfejs:            USB
  • Odłączany kabel USB:   Tak
  • Wymiary:      377,5x138x33 mm
  • Waga:      934 g

101435