Teufel CINEBAR ONE – guest post

Nowy Teufel CINEBAR ONE – kompaktowy soundbar do niewielkich pomieszczeń

Kraków, 17.06.2021 – Teufel wprowadza na rynek nową wersję popularnego soundbaru CINEBAR ONE. Urządzenie docenią osoby, które chcą cieszyć się wysokiej jakości dźwiękiem w małym lub średnim pomieszczeniu. Teufel CINEBAR ONE w wersji bez subwoofera jest dostępny w sprzedaży w cenie 1349 zł.

Niewielkich rozmiarów (35 x 11,3 x 6,8 cm) CINEBAR ONE został wyposażony w cztery wydajne głośniki, każdy z własną końcówką mocy. Nowością jest zastosowanie technologii dźwięku przestrzennego Dynamore Ultra® z głośnikami bocznymi typu side firing.

Soundbar w wersji samodzielnej, bez subwoofera, sprawdzi się w małych i średnich pomieszczeniach. Dzięki trzem trybom dźwięku – Music, Movie, Voice – CINEBAR ONE dostarczy odpowiednich wrażeń podczas seansów filmowych, w grach wideo czy jako głośnik do słuchania muzyki. Nowością jest tryb Voice, który wpływa na lepsze zrozumienie dialogów poprzez podkreślenie odpowiednich fragmentów nagrania w zależności od typu treści.

Nowość od Teufel obsługuje technologię Dolby Digital i standard łączności Bluetooth 5.0 z aptX. Do tego zawiera wbudowany interfejs dźwiękowy USB, który docenią użytkownicy komputerów osobistych oraz złącze HDMI z CEC i ARC, wejście liniowe i optyczne.

Urządzenie można obsługiwać zdalnie za pomocą pilota znajdującego się w zestawie lub panelu dotykowego umieszczonego na obudowie. Diody LED umieszczone na froncie informują między innymi o poziomie głośności. Soundbar w razie potrzeby można zamontować na ścianie.

CINEBAR ONE dostępny jest także w wersji z bezprzewodowym subwooferem T6.

Cena i dostępność

Teufel CINEBAR ONE jest dostępny w dwóch wersjach kolorystycznych – białej i czarnej – w cenie 1349 zł, a w zestawie z subwooferem w cenie 1799 zł na stronie teufelaudio.pl.

Więcej informacji na temat produktów Teufel: https://www.teufelaudio.pl/

Informacje o Lautsprecher Teufel GmbH

Teufel jest największym w Europie bezpośrednim sprzedawcą produktów audio. Szeroka oferta produktów obejmuje systemy kina domowego, telewizyjne rozwiązania dźwiękowe, systemy multimedialne, klasyczne Hi-Fi, słuchawki oraz głośniki Bluetooth oraz głośniki multiroom z własną technologią streamingową Raumfeld. Firma rozpoczęła opracowywanie zestawów głośnikowych w Berlinie w 1979 roku w Berlinie i jest obecnie znaną marką elektroniki użytkowej w Europie i Chinach.

Od początku istnienia Teufel dobry dźwięk był dla firmy najważniejszy. Niezliczone nagrody od konsumentów, prasy i mediów internetowych świadczą o sukcesie tej firmy. Produkty marki Teufel są dostępne wyłącznie w sprzedaży bezpośredniej w sklepie internetowym Teufel, na rynkach online, w strefie hotline i w sklepach marki Teufel.


zobacz pozostałe artykuły sponsorowane lub gościnne