• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mysz pod cs go 1.6 palm grip
#1
  • jaką obecnie myszkę używasz: microsoft classic intellimouse , cm storm alcor , ie 3.0
  • jakie DPI w obecnej myszce masz ustawione:400
  • czułości w grach (wystarczy wpisać – niska, średnia lub wysoka):niska
  • czułość w Windows: cs 1.6 4/11 , cs go 6/11
  • czułość w sterach myszki (o ile takie posiada Twoja obecna myszka): nie ma
  • ile cm przejeżdżasz myszką aby wykonać pełny obrót – 360°(w dowolnej grze fps):
  • w co grasz (podaj tytuły gier): cs 1.6 , cs go
  • jaką masz obecnie podkładkę: steelseries qck heavy
  • ile przycisków używasz w myszce (czy używasz boczne): nie używam bocznych
  • twój budżet: do 200-300 zł
  • jaki chwyt stosujesz: palm grip
  • jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce (1+2+2 czy 1+3+1): 1+3+1
  • jesteś lewo czy prawo ręczny/a? prawo 
  • jaka jest wielkość Twojej dłoni (w cm, od końca palca do zgięcia nadgarstka, zmierz jak na poniższym obrazku): mała dłoń
  • jaka jest szerokość twojego palca wskazującego (zmierz jak na powyższym obrazku)?
  • czy chcesz zmienić swój chwyt?: nie
  • czy inny zakres dpi w nowej myszce jest akceptowalny dla Ciebie?: 400-800 max
  • co w twojej obecnej myszce chciałbyś zmienić najbardziej/co się zepsuło?:
  • czy nowa myszka musi być kupiona w Polsce? tylko w Polsce
  • uwagi (np. co do wyglądu myszki): pasuje mi kształt podobny do ie 3.0 lub cm storm alcor


Witam poszukuje myszki pod cs 1.6 , cs go obecnie posiadam myszki microsoftu oraz cm storm alcor która najbardziej mi pasuje jeśli chodzi o kształt a ktorej nie uzywam bo szybko poci mi sie w niej dlon a poza tym starły mi sie w niej ślizgacze
Mam juz konkretne myszki na oku a mianowicie Dream Machines DM1 PRO , Dream Machines Dm1 Pro S i chcialbym wiedziec jakie sa róznice między tymi myszkami oraz interesuje mnie jeszcze mysz
Cooler Master MasterMouse MM530 , jeżeli znacie jakies inne konkretne myszki warte polecenia mozecie napisać jakie .
Dodam jeszcze ze jestem low sensowcem i mysz nie musi byc z bajerami typu podswietlenia itd itp liczy sie ksztalt i funkcjonalnosc aby dobrze sprawowala sie w grach.
Odpowiedz
#2
DM1 Pro S ma lepszy sensor - pmw3360, zamiast pmw3310 w DM1 Pro, chyba trochę bardziej elastyczny kabel (ten w DM Pro był podobno zdecydowanie za sztywny), S-ka jest również trochę lżejsza. Pod małe dłonie dobrą opcją będzie na pewno DM3 Mini (sensor pmw3360), chociaż ma ona problem z bugiem sensora, który ma być w przyszłym tygodniu poprawiony nowym firmware.
tutaj masz ich recenzje:
http://www.test-gear.pl/testy-i-recenzje...dm2-comfy/
http://www.test-gear.pl/testy-i-recenzje...dm1-pro-s/
http://www.test-gear.pl/testy-i-recenzje.../dm3-mini/
Pod małe dłonie bardzo dobrą opcją również byłaby Roccat Kone Pure Owl-Eye (również na sensorze pmw3360, zauważalnie mniejsza od alcora), chociaż mi osobiście w Kone Pure przeszkadza nachylenie prawego boku. Poza tym są to jedne z najlepiej wykonanych myszy na rynku (recenzja: http://www.overclock.net/forum/375-mice/...1-88g.html )
Ciut większą alternatywą dla Alcora byłaby Cougar Revenger S, chociaż piszą w recenzji, że powierzchnia może wzmagać potliwość: http://www.test-gear.pl/testy-i-recenzje...evenger-s/
Najtańszą, ale jedną z lepszych jakościowo opcji byłaby Logitech g203, tylko kształt jest na tyle specyficzny, że zdecydowanie lepiej ją przymierzyć w jakimś sklepie stacjonarnym przed zakupem.
Odpowiedz
#3
imo bazując na tym co miałeś i tym, że masz małą dłoń, to zdecydowanie szedłbym w lekkie myszki i jak chcesz podobna do 3.0 to kształt senseia (ten sam ma DM Pro) jest dosyć podobny. Warto spróbować na początek, weź wersje DM Pro S , bo nawet do lepszego sensora zdecydowanie warto dopłacić
Odpowiedz
#4
Chyba zdecyduje sie na Dm 1 Pro S ale martwi mnie ze niektorzy piszą że jest problem z lewym klikiem , w recenzji u was tez pisze ze moze trafic sie zły egzemplarz
Odpowiedz
#5
W tej chwili wszystkim producentom produktów myszkopodobnych trafiają się wadliwe egzemplarze, więc niezależnie co wybierzesz, zawsze jest to taka mała loteria, z dość dużą szansą na wygraną.
Odpowiedz
#6
niestety takie czasy, że u wszystkich producentów to wygląda tak samo, a jest to wina nie tyle fabryki co robi myszki a firmy Omron - ich przełączniki mają tak różne tolerancje na klik a co za tym idzie różne kliki. Widać to po tym jak sobie kupisz same przełączniki i poklikasz, czuć jak są różne, przy samodzielnym lutowaniu ten plus jest, że jak kupisz ich z 10 to sobie dobierzesz identyczne i masz git, fabryka nie ma na to czasu i lutują jak leci, więc co któraś ma różne kliki.

wbrew pozorom u Huano i TTC jest większa jednolitość kliku ;p
Odpowiedz
#7
Postanowiłem odświeżyć temat , kupiłem dm1 pro s idealnie ona pasuje pod moją rękę ale jak dla mnie ma ona zbyt miękki klik , trochę żle mi sie strzela one tapy w cs go i w cs 1.6 , prawdopodobnie ją sprzedam .
I zastanawiam się jeszcze nad kupnem ss rival 310 lub ss sensei 310 i tu pytanie do was którą mysz wybrać i jaki te myszki mają klik twardy czy miękki ? Mnie interesuję mysz z twardszym klikiem
Odpowiedz
#8
hmm maja podobne jak dmka
Odpowiedz
#9
Na prawdę ? bo interesowały mnie bardzo te myszki a jeżeli mają taki sam klik to nie warto je kupować
Może zaproponujecie mi jakąś mysz pod palm grip z twardszym klikiem , kiedyś miałem cm storm alcor i klik tej myszki podobał mi się , dobrze się strzelało one tapy ale ponownie tej myszki nie kupię bo strasznie pociła mi się w niej dłoń .
Odpowiedz
#10
A co powiecie o myszce Cooler Master MasterMouse MM530 ? Jest ona u was w polecanych myszkach
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.