Ankieta: Wybór myszki :)
Ankieta jest zamknięta.
Razer Deathadder Chroma
66.67%
6 66.67%
Steelseries Rival
33.33%
3 33.33%
Razem 9 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wybór myszki
#11
Pod jaki chwyt jest Razer Da Chroma a pod jaki chwyt jest Steelseries Rival? :-) pozdrawiam
#12
Ja z DA Chroma korzystam palm gripem ;)
#13
przy dużej dłoni nawet całkiem wygodnie jest i claw gripem na DA, na rivalu trzyma się rival gripem, jak w recenzji to opisaliśmy: http://www.test-gear.pl/testy-i-recenzje...ies-rival/ ;D
#14
A recenzje Razera Deathadder Chroma też zrobicie? :-)
#15
Razer podobno nie chce zeby Test gear robili recenzje ich prodoktow :D Bawi mnie to poniewaz na stronie glownej widnieje logo Razera :D
Chyba ze juz nieakrualne :D
#16
logo sobie może widnieć ^^ ale z tego co widzę chroma ma najwięcej głosów na FB czyli na tą chwilę to ją załatwimy do testu po prostu ją kupimy jak obiecaliśmy :P ale to jeszcze chwila zanim zamkniemy ten wątek ;)
#17
Czekam na waszą recenzje dla Razer Deathadder Chroma :-)
#18
Troszkę poczytałem o tym Razerze. To pojawia się w nich ten dwuklik. I teraz zastanawiam się czy ją kupować czy nie :/ czy wziąć steelseries rival...
#19
Jesli dobrze ogarniam to Test Gear robi teraz serie poradnikow o mikroprzelacznikach wiec w razie awarii po reklamacji mozesz sam naprawic ;)
#20
(02-09-2015, 03:16 PM)Mostian napisał(a): Jesli dobrze ogarniam to Test Gear robi teraz serie poradnikow o mikroprzelacznikach wiec w razie awarii po reklamacji mozesz sam naprawic ;)

Mostian jak się sprawuje Razer? :)


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.