Ankieta: Wybór myszki :)
Ankieta jest zamknięta.
Razer Deathadder Chroma
66.67%
6 66.67%
Steelseries Rival
33.33%
3 33.33%
Razem 9 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wybór myszki
#1
Witam,

Proszę powiedzieć którą myszkę mam wybrać czy:

Razer Deathadder Chroma lub Steelseries Rival

Pozdrawiam i czekam na odpowiedzi z góry dzięki :)
#2
Zależy jaką masz dłoń oraz czy nie przeszkadzają Ci aspekty estetyczne (ścierająca się guma pod kciukiem w Rival). Ja zamówiłem Razer Chroma, przychodiz jutro więc jak zaczekasz to mogę Ci o nim napisac ;)
#3
Ooooo super był bym wdzięczny :) czekam na Twojego posta z opinią pozdrawiam :) A jakich używasz słuchawek jeśli mógłbym wiedzieć? Bo też planuje kupić jakieś :)
#4
Myszka dzisiaj do mnie doszła wraz z podkładką. Produkty zrobiły na mnie duże wrażenie, czuc jakośc. Myszka jest precyzyjna, dobrze trzyma mi się ją w dłoni. Po podkładce porusza się dosyc szybko. Jedynym minusem (dla mnie) są dosyc płytkie główne przyciski. Przyzwyczajony do mocnego przyciskania czuję teraz lekki dyskomfort, który pewnie nie długo minie. Moim zdaniem możesz brac ;)
Korzystam ze słuchawek Takstar PRO80, z których również jestem bardzoo zadowolony.
#5
Super dzięki chyba też zakupię tą myszkę :-) zastanawiałem się również nad sluchawkami razer kraken do kolekcji :-P no ale zobaczymy :-)
#6
o ile DA to dobra myszka i warto ją brać pod uwagę tak Krakeny już dobrymi słuchawkami nie są...
#7
(02-04-2015, 06:45 PM)t4co napisał(a): o ile DA to dobra myszka i warto ją brać pod uwagę tak Krakeny już dobrymi słuchawkami nie są...

Krakeny sa dla mnie jak sluchawki philispa za 35zł z promocji w Media Markt ;d tyle że nie maja mikrofonu :P
ja szczerze polecam słuchawki firmy Sennheiser osobiscie uzywam HD 380 Pro :P kupione dawno dawno temu ;d do tego mam Creative Sound Blaster Z - jak dla mnie dobre połączenie fakt karte mialem za pół darmo ale jest spoko :) fajnie mi sie jeszcze gralo na SIBERIA ELITE PRISM ale tak na prawde sporo zalezy od budżetu :D i karty dzwiekowej ;)
#8
Ja niestety bawie się na laptopie Asusa (karta realtek :-P) mam tam jedno wejscie audio. I chyba poszukał bym czegoś z wejściem na USB :-) te krakeny 7.1 chroma fajne ale drogie :-P czytałem dziś ze teraz w lutym wychodzą nowe HyperX Cloud II na USB również :-).
#9
(02-04-2015, 07:41 PM)danio21b napisał(a): Ja niestety bawie się na laptopie Asusa (karta realtek :-P) mam tam jedno wejscie audio. I chyba poszukał bym czegoś z wejściem na USB :-) te krakeny 7.1 chroma fajne ale drogie :-P czytałem dziś ze teraz w lutym wychodzą nowe HyperX Cloud II na USB również :-).
krakeny to tylko DESING nic wiecej wiec jak chcesz cos na usb to kup sobie karte dzwiekowa za grosze USB i sluchawki za 50zl ktore beda lepsze od krakenow
#10
Kingston = Takastar pro 80 v2 tylko z lepszym pałąkiem + mikro


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
2 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.