• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Myszka do bycia najlepszym
#11
(06-08-2018, 01:28 PM)XeXu napisał(a): CM MM530
> http://www.test-gear.pl/testy-i-recenzje...use-mm530/

Cougar Revenger S
> http://www.test-gear.pl/testy-i-recenzje...evenger-s/

Sporą masz dłoń?

18 cm
Odpowiedz
#12
W takim razie zarówno CM jak i Cougar są okej.
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#13
(06-08-2018, 09:10 PM)XeXu napisał(a): W takim razie zarówno CM jak i Cougar są okej.

Średnio mi coś podchodzą te myszki :x, a co myślisz o razer deathadder elite albo jakimś zowie? :)
Odpowiedz
#14
DA elite jeśli ma taki sam ksztalt vo Chroma to bedzie wygodna lecz bedzie inaczej sie trzymalo niz r310. A jeśli chodzi o zowie to hmmm... ciulowy stosunek mozliwosci do ceny no chyba że nie boisz się używanych myszek to wtedy mozna za 170pln EC1-a wyrwać półroczną
Odpowiedz
#15
(06-09-2018, 07:36 AM)Reo napisał(a): DA elite jeśli ma taki sam ksztalt vo Chroma to bedzie wygodna lecz bedzie inaczej sie trzymalo niz r310. A jeśli chodzi o zowie to hmmm... ciulowy stosunek mozliwosci do ceny no chyba że nie boisz się używanych myszek to wtedy mozna za 170pln EC1-a wyrwać półroczną

Właśnie nie wiem pod względem przyciskow itp jak z razerem, może jakiś Acer? Jest ktoś kto miał dużo myszek i mógłby się wypowiedzieć? ?
Odpowiedz
#16
jakbyś tylko w fpsy ciupał to polecałbym Ci sprawdzić Zowie EC2-B, ale nawet w takim lolu jego przyciski wydają się jakieś takie wolne, czego w FPSach się nie odczuwa, można przelutować na Omrony, jest lepiej wtedy, ale nie wiem czy chcesz siew to bawić;) (niemniej polecam, bo kilka osób u nas uzywa ZA11 i 12, EC1-A z przelutowanymi Omronami i są wtedy bardziej takie uniwersalne).

Niemniej kabel w G403 da sie wymienić, musisz tylko ślizgacze skołować, ale to robisz poprzez support (co sprawdzamy, czy jeszcze wysyłają wiec damy znać jak się odezwą) no i troche checi do majsterkowania lub przyzwyczaić siedo niego (kup może mouse bungee zawsze to troche pomaga). Także no jak G403 Ci leżała to zostałbym przy niej
Odpowiedz
#17
dużo myszek mi leży, ale kwestia tego, ze co chwile cos zepsutego mam PRZYSIEGAM ja mam mega pecha.. Dlatego teraz chciałbym kupić najlepsza myszke pod wzgledem np specyfkikacji.. Moglbys mi wypisac takie swoje top5?, niby gram duzo w go, ale skoro zowie to sa takie popularne myszki to czemu nie maja omronow i w ogole slyszlaem, ze zowie to straszny syf..
Odpowiedz
#18
Przepraszam, ze tak truje dupę, ale już nie wytrzymuje psychicznie chce juz sprawna myszke.. Mysle czy nie wymieniac tego rivala 310 nadal albo kupic 600 co o niej myslisz?
Bo nie powinnobyc tak ze lewy klika sie inaczej niz prawy, prawda?
Odpowiedz
#19
Razery do csa to chyba nie najlepszy pomysł przez synapse które powoduje lagi celownika. Nie znam się za bardzo na razerach do czynienia miałem jedynie z da 2013 którego ma mój kumpel i pożyczył mi na parę dni. Powiem tak razery na pewno są fajnie i wygodne, niektórzy uważają, że to jedne z najwygodniejszych myszek. Z tym, że nie wiem jak tam jakość wykonania i czy naprawili oprogramowanie. Wiem, że mój kumpel cały czas narzeka na lagi celownika w csie. Często razem gramy i mówi, że pływa mu kursor i już go to wkurza. Mówię oczywiście o da 13 nie wiem jak jest z innymi modelami. Jeżeli chodzi o zowie to są to myszki chyba typowo pod csa. 90% pro sceny używa tych myszek, nie wiem czy to przez przyciski, kształt czy co, ale mimo gorszego sensora od niektórych myszek prosi nadal używają głownie ec-a i fk. Podejrzewam, że oni mają po 20 sztuk takich myszek albo dostają idealne egzemplarze bez wad. Natomiast dla takiego zwykłego Janusza nie jest już tak kolorowo. Zowie jest nieopłacalne jeśli chodzi o stosunek jakości do ceny. Nawet biorąc z outletu nadal się nie opłaca. Jeżeli chodzi o twojego rivala 310 to sam miałem go przez chwile i u mnie był ten sam problem z przyciskami. Prawy wciskał się dużo lżej co było mega irytujące. Mój szwagier ma teraz rivala 310 i jemu strasznie pasuje jeśli chodzi o kształt i np nie przeszkadza mu to ze przyciski chodzą inaczej. Ta różnicą w kliku jest praktycznie spotykana w każdej myszce profilowanej, a nawet i symetrycznej. Wszystko zależy od tego jak duża jest różnica w kliku i czy bardzo przeszkadza.
Przede wszystkim nie denerwuj się na pewno wybierzesz jakąś fajną myszkę która ci będzie pasowała.
Jeżeli nie chcesz różnicy w kliku to mogę ci polecić g403 sam mam już drugą która ma identyczny klik może i tobie trafi się taka udana sztuka. Wciskają się tak samo i nie ma żadnej różnicy w kliku, ale możesz spotkać się z trzeszczeniem plastiku. Opisałem ten problem w temacie o g403 możesz zajrzeć. Jeżeli kabel ci przeszkadza w g403 to ogarnij sobie mouse bungee albo po prostu go przyklej taśmą do biurka :D Kabel jest gruby, ale na tyle elastyczny ze nie sprawia problemów.
Tak jak polecił ci XeXu możesz zastanowić się nad:
CM MM530
Cougar Revenger S
G403 - zdecydowanie najlepsze przyciski
Zowie ec2-b ec2-a z tym, ze drogie i mało opłacalne.
Rival 310 - odsyłać aż dostaniesz ideał.
Pamiętaj, że w każdej myszce możesz trafić na inaczej chodzące przyciski. Może pomyśl o myszce symetrycznej niby w tych myszkach częściej trafiają się równe przyciski.
Pytałeś skoro zowie są takie popularne to dlaczego nie mają omronów? Wydaje mi się, że właśnie dlatego, że nie mają omronów są takie popularne :D Najwidoczniej przyciski huano są lepsze do fpsów(cs) niż omrony.
Odpowiedz
#20
A rival 600?
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.