• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pomoc w doborze myszki do 130zl
#1
Witam moja myszka się psuje i potrzebuje nowej myszki tak się składa ze mam niedługo urodziny i będę miał nowa wiec bardzo proszę o pomoc w doborze odpowiedniej myszki.

[b]1. dobór myszki - im więcej danych tym łatwiej nam dopasować dla Ciebie myszkę[/b]
  • jaką obecnie myszkę używasz: Tracer Battle Heroes
  • jakie DPI w obecnej myszce masz ustawione: ogólnie 800 ale w csgo korzystam z 1600
  • czułości w grach (wystarczy wpisać – niska, średnia lub wysoka):raczej niska 
  • czułość w Windows: 6/11
  • czułość w sterach myszki (o ile takie posiada Twoja obecna myszka): brak sterów
  • ile cm przejeżdżasz myszką aby wykonać pełny obrót – 360°(w dowolnej grze fps):na chwile obecna nie jestem w stanie powiedzieć (myszka odmawia współpracy)
  • w co grasz (podaj tytuły gier):csgo, farcry 3, dragon age inkwizycja, skyrim, warframe, prototype (tak gram we wszystko naraz)
  • jaką masz obecnie podkładkę: nie pamiętam nawet... (wykonana z materiału bez żadnych zabezpieczeń na progach i z antypoślizgowym podłożem tylko to mogę dodać)
  • ile przycisków używasz w myszce (czy używasz boczne): mam 6 przycisków a boczne są niezbędne 
  • twój budżet: 130zl wliczając przesyłke kurier pobraniowy ew. paczkomat do elbląga (jeśli to istotne)
  • jaki chwyt stosujesz: na ogol palm ale w osu claw
  • jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce (1+2+2 czy 1+3+1): 1+2+2
  • jesteś lewo czy prawo ręczny/a?: jestem prawo ręczny
  • jaka jest wielkość Twojej dłoni (w cm, od końca palca do zgięcia nadgarstka, zmierz jak na poniższym obrazku): 19 cm
  • jaka jest szerokość twojego palca wskazującego (zmierz jak na powyższym obrazku)?: 1.5cm
  • czy chcesz zmienić swój chwyt?: obsolutnie nie 
  • czy inny zakres dpi w nowej myszce jest akceptowalny dla Ciebie?: dobrze by było aby myszka miała ustawienia na 800 i 1600 inne tez są mile widziane ale te są najważniejsze
  • co w twojej obecnej myszce chciałbyś zmienić najbardziej/co się zepsuło?: LPM (ciekawe dlaczego xD)
  • czy nowa myszka musi być kupiona w Polsce?: wolałbym tak 
  • uwagi (np. co do wyglądu myszki): co do wyglądu to aby nie jasna. Mogą być jakieś elementy jasne ale nie większość myszki. Jasna myszka by się zaraz pewnie pobrudziła z moim szczęściem a na ciemnym aż tak nie widać no i ciemne bardziej do gustu mi przypadły. Chciałbym aby myszka miała oprogramowanie i była wyposażona w diody RGB. Zależy mi na myszce laserowej ale jeżeli nie będzie żadnej wartej najmniejszej uwagi to optyk wystarczy. Prosiłbym także o podanie strony gdzie mógłbym kupić myszkę najtaniej i prosiłbym o uwzględnienie opcji darmowej przesyłki. Dziękuje za przeczytanie i za pomoc! 
Odpowiedz
#2
hmm jakbyś uzbierał 145 zł to masz Tesoro Sagitte - http://www.test-gear.pl/testy-i-recenzje...-spectrum/ spełniałaby wszystkie wymagania,

do 130 zł jakbyś poświęcił sterowniki i RGB, to resztę masz w DM1 Pro - http://www.test-gear.pl/testy-i-recenzje...dm2-comfy/

w stosunku do tego co masz obie będą niebotycznym przeskokiem na plus ;)

ps. już nie robią laserowych, bo technologia poszła w stronę optyków, to nie są optyki jak w tym gównianym tracerze więc się nei martw ;)
Odpowiedz
#3
Steelseries Rival 110 jest trochę mniejszą wersją DM1 Pro, z podobnej klasy sensorem, oprogramowaniem i podświetleniem. Na OleOle i Avans jest dostępna za 130 zł z darmową dostawą. Nie wiem jak z wersją 110, bo jest stosunkowo nowa, ale poprzednia - Rival 100 miała problemy z łamiącym się elementem naciskającym na switche (psuły się przyciski).
Odpowiedz
#4
Ja już wolę Rival 100 niż niedopracowaną wersję 110, której obudowa wygląda tak, jakby miała się zaraz złamać.
Testowałam myszki: Steelseries (Kinzu v3, Rival 100, Rival 110, Rival 3), Roccat (Lua, Kiro, Kone Pure BE, Owl-Eye, SE, Kain 100 AIMO), Logitech (G203, G403 Prodigy, Wireless, G502), Zowie (ZA13, EC2-A), Razer (Abyssus 1800, Abyssus 2014), Dream Machines (DM1 Pro, DM3 Mini), CM MasterMouse S.



Odpowiedz
#5
Troche mi zajelo zastanowienie się nad myszka. Wziolem pod uwagę wasze propozycje i wybrałem mysz która znalazłem na necie samodzielnie czyli cougar 600m ponieważ była z dostawa za 130 zl w przecenie to czm nie skozystac. Jak na razie mysz sprawuje się swietnie i nie zaluje ze kupiłem. Jedyne co mnie troszkę irytuje to to ze nie mam gdzie podziac dwóch palcow z lewej strony ale to kwestia przyzwyczajenia. Dzieki za odpowiedzi i przepraszam ze tak pozno się odezwałem.
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.