• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Myszka wieloprzyciskowa do MMO
#11
Ale od początku się w stronę hamy skłaniałem, z video widziałem, że ma perfekcyjny kształt jak dla mnie podczas gdy g600 niespecjalnie. A to podstawa przy kilkugodzinnym graniu.
Odpowiedz
#12
nooo liczę, ze coś napiszesz jak dojdzie i pograsz trochę na niej ]:->
Odpowiedz
#13
No więc tak,
1. Kształt idealny jak dla mojej dłoni. Zupełnie jakby to był odlew ręki. Po kilkugodzinnym graniu nie boli mnie prawa ręka jak to miało miejsce przy obu poprzednich myszkach.
2. Wygodnie się wciska lewe przyciski ale wymaga to na początku sporo czasu, żeby się przyzwyczaić, oj sporo.
Rotacji w takich grach i tak nie da się utrzymać na samej myszce ale idealnie nadaje się na rzeczy wciskane nie częściej niż 1 minuta, przykładowo ja mam zmienione na przednich klawiszach (1-6) na skróty typu Shift-E bo 1-6 da się dostać wygodnie z klawiatury koło WSAD. I pod tymi skrótami mam odpałki/potki/mounta itp.

10,11,12 jest nieużywalne w combacie, za daleko ma kciuk do tych przycisków. Tam sobie zbindowałem jakieś pierdoły typu zmiana obecnej piosenki w foobarze (coś pięknego jak zaczyna się walka a akurat jakiś szajs leci)

3. Nie ma żadnego problemu z odróżnieniem przycisku, jak już ktoś się wprawi. Wymaga to jednak czasu. Grałem na niej w Fallouta 4 i zmiana broni na 1-9 to coś pięknego.
4. Z moim rozmiarem dłoni (1 post) moge ją chwycić zarówno palm jak i fingertip.
5. Makra są słabe, jeśli ktoś liczy na dobry interfejs czy dobrze działające makra to się zawiedzie.
6. Nigdy się nie zgubiła na szmacianej podkładce. Gram na 1600 i jest na prawdę dobrze zarówno w FPSach jak i mmo.
7. Przycisk na środku służy do zmiany profilu a nie sensitivity, daje to możliwośc ustawienia sobie myszki pod kilka gier np na FPS mam ten sam sensitivity ale klawisze mają normalne bindy od 0-9 # -=
8. Napisałem do suportu, że nie mam żadnego napędu i podesłali mi na drugi dzień link do ściągnięcia bo pomimo najszczerszych chęci nie mogłem znaleźć softu w necie.
9. Scroll 2 razy zaskrzypiał jak próbowałem go piłować (pełna naprzód/wstecz), przy normalnym użytkowaniu jest cichy. Skrzypienie też jest bardzo bardzo ciche więc zupełnie nie przeszkadza jak ktoś z pełną prędkością go przesuwa.

Jak macie pytania to pisać. Postaram się odpowiedzieć przez kilka kolejnych dni potem pewnie zapomnę o wątku.
Odpowiedz
#14
Czyli krótko mówiąc polecasz ;) ?
Odpowiedz
#15
Jak najbardziej o ile nie zamierzacie korzystać z zaawansowanych makr. Napisze w sumie do supportu odnośnie problemów z makrami może coś wskórają.
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.