Ankieta: Wybór myszki :)
Ankieta jest zamknięta.
Razer Deathadder Chroma
66.67%
6 66.67%
Steelseries Rival
33.33%
3 33.33%
Razem 9 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wybór myszki
#21
Chroma sprawuje się bardzo dobrze, po 1 dniowym przyzwyczajaniu się do kształtu już wszystko mi się podoba ;) Czuc precyzję i jakosc. Jedynym minusem jest terkoczące scroll przy przewijaniu w górę ;)
#22
Chyba też się zdecyduję tylko chciałbym ją przed kupnem gdzie wypróbować. Ale pewnie ciężko będzie ją znaleźć na wystawie.. :/
#23
Zawsze możesz ładnie poprosic czy nie podłączyliby ci do komputera, albo chociaż wyjeli z opakowania ;)
Razer DA Chroma jest dosyc uniwersalny poniewaz pomimo duzych ksztaltow nawet osobom o malych dloniach (ja) trzyma sie ja bardzo wygodnie ;)
Pozdrawiam
#24
Duża różnica jakościowa jest między Razer Deathadder 2013 a Razer Deathadder Chroma? :)
#25
Tego nwm ;)
#26
pod katem jakości raczej jest tak samo. Śmieszna sprawa, że jak synaps jest włączony gdy wejdziemy do gry w której mają fairfight'a to kikuje nas :D Tragedia, że bez włączonego synapsa nie można zmienić dpi. Tak Ci na siłę razer narzuca swoje syfne oprogramowanie :( Kształt jest bardzo podobny do myszki zowie ec1, ale jednak zowie jest wygodniejsza. Te gumki na boku wyglądają, że wytrą się jak w rivalu :P
#27
Mój DA 2013 ma rok, ale gumki nie są jakoś specjalnie wytarte. Te kiki masz na myśli bf4? Czasem mnie kikuje np. komunikat UDP 3659, może z 3 razy PB, ale takich cudów jeszcze nie miałem (przynajmniej komunikatów fairfight), co innego "coś poszło nie tak" ^^
#28
w grze APB reloaded, mają fairfighta i PB, źle popatrzyłem wcześniej, bo to PB kikuje za " disallowed program/driver", przy włączonym synapsie lecą tam kiki ;) Widocznie zależy jak dana gra ma ustawionego PB.

Z tymi gumowymi wstawkami jest to zawsze zależne od szorstkości skóry danej osoby ;) W rivalu też nie wszystkim się tak bardzo wyciera ;).
#29
I jak będziecie robić test myszki Razer Deathadder Chroma? :-) bo ciągle mam wątpliwości czy kupić Razera czy steelseries rival :-P
#30
Jakby nawet zaczeli testowac teraz Chrome to i tak najwczesniej za 2tyg. bo muszą porządnie przetestowac ;)


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.