• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Klawiatura mechaniczna do pisania
#1
  • twój budżet:  550-580 zł (do 120 funtów);
  • jaki chcesz rodzaj klawiatury : mechaniczna,przełączniki -> brown lub odpowiedniki;
  • przeznaczenie: głównie pisanie, sporadycznie gry (fps-y) [90:10];
  • czy chcesz podświetlenie? obojętne (jeśli tak, chłodne kolory);
  • czy chcesz makra? obojętne;
  • czy chcesz dodatkowe klawisze? opcjonalnie -> funkcyjne, mogą być podstawowe (podgłaśnianie/ściszanie dźwięku, itp.);
  • czy potrzebujesz podpórkę pod nadgarstek? obojętne;
  • czy może to być klawiatura typu tenkeyless? nie, musi być full;
  • twoje uwagi (wygląd, firma): może być klawiatura z Anglii, do tej pory pracowałem na Microsoft Sidewinder X6 było mi na niej ok, ale uznałem, że czas na przesiadkę na coś lepszego, najważniejsza jest dla mnie wygoda pracy na klawiaturze, nie dodatki;
Dziękuję z góry za wszelkie podpowiedzi
Odpowiedz
#2
Jeżeli nie masz uprzedzeń do Kailh'ów to sugerowałbym Ci Tesoro Lobera Supreme na Kailh Brown http://www.test-gear.pl/testy-i-recenzje...a-supreme/.

Jeżeli ma to być głównie pisanie to zastanowiłbym się nad MX Blue a w Angli powinieneś łatwo kupić do 130 funtów co prawda, ale rewelacyjne klawy Ducky np. http://www.amazon.co.uk/Ducky-Shine-Cher...ucky+shine imo nic lepszego nie dostaniesz i nie ma sensu nic innego kupować :P jeżeli wolisz w jednolitym kolorze to weź Shine 3.
Odpowiedz
#3
Nie mam uprzedzeń do żadnych przełączników, będzie to moja pierwsza klawiatura mechaniczna więc i tak nie będę miał porównania ;) 

Dam znać na co się zdecydowałem, ale z dostępnością Ducky Shine 3 / 4 jest słabo, a jeśli są to po 150-160 funtów, lepiej za to jest z serią Zero albo Legend :)
Odpowiedz
#4
W sumie każda Ducky jest godna polecenia, tym bardziej, że masz tam łatwiejszy dostęp do nich niż w PL ;)
Odpowiedz
#5
Wybrana -> Ducky One na MX Brown, zobaczymy kiedy dojdzie;
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.