• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Podkładka do G500s max 150-200zł
#11
Myślałem o DEXie też, tak sobie mysle czy ten zowie Rough ale znowu ciekawe jak przyczepnosc do biurka bo w DEXie to raczej nie bedzie problemu :P a w zowie to ten spód taki mozna powiedziec specyficzny ;D jeszcze czytalem gdzies ze podobno ta podkladka logitecha g440 jest spoko ale to plastik a chcialbym sprobowac czegos innego chyba z wieksza kontrola :D

#wybaczcie za bledy ktore juz poprawilem bo pisalem na szybko z telefonu :D
#12
kupując dexa miałbyś ewentualnie późniejsze porównanie do innych hybrydowych/materiałowych podkładek, w sumie dobrze zacząć od najszybszej.

ps. nikt tu nie zwraca uwagi na błędy jeżeli jest napisane zrozumiale, to nie forum literackie, więc niczym się nie przejmuj :)
#13
(02-03-2015, 01:12 PM)t4co napisał(a): kupując dexa miałbyś ewentualnie późniejsze porównanie do innych hybrydowych/materiałowych podkładek, w sumie dobrze zacząć od najszybszej.

ps. nikt tu nie zwraca uwagi na błędy jeżeli jest napisane zrozumiale, to nie forum literackie, więc niczym się nie przejmuj :)

spoko pomysle sam juz mam mętlik w głowie i nie wiem jaką ;d
do tego ostatnio odechcialo mi sie grac :P


do tego sobie myśle czy nie sprzedać g500s i nie kupic Razera DA Chroma, g502 lub Mionixa 7000 ale to tylko pomysł chyba z nudów :P
szczerze zdziwilem sie ze nagle g500s z 300zł kosztuje 169~ a jeszcze ostatniej zimy kupilem najtaniej za 290 ;D
#14
nie ma co się ograniczać do jednej myszki, być może inna bardziej ci się spodoba i znowu zachce ci się grać hehe.
#15
(02-04-2015, 10:30 AM)t4co napisał(a): nie ma co się ograniczać do jednej myszki, być może inna bardziej ci się spodoba i znowu zachce ci się grać hehe.


hhehe moze sprzedam ;) ma sie koleś zastanowic i chyba kupie razera DA chroma albo tego mionixa naos :D jeszcze sie zastanawiam :P tylko nie wiem wtedy co podkladka i lipa jest z mionixem bo go chyba nie ma nigdzie w Warszawie :P


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.