• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Podkładka do G403
#1
  • jaką obecnie używasz myszkę (optyk ,laser, jaki sensor, jakie ślizgacze): Logitech g403 hero
  • jaką masz  podkładkę (oraz czy chcesz szybszą/wolniejszą od obecnej)? Zowie G-TF Rough, podobną do obecnej
  • chcesz plastikową, aluminiową, szklaną, materiałową czy hybrydową (materiałowa z uczuciem gry na plastikowej): materiałowa
  • jaki rozmiar by Cię interesował: rozmiar podobny do obecnej
  • czy akceptujesz podkładki których żywotność może nie przekraczać 6 miesięcy (przy intensywnym użytkowaniu) ale w zamian dadzą nam bardzo dobry ślizg?: nie
  • wolisz szybką/średnio szybką/średnią/raczej wolniejszą/wolną/bardzo wolną(zawodowa pod rtsy)(wybierz którąś opcję)*: średnią
  • czy podkładka musi być kupiona w Polsce? tak
  • maksymalna cena za podkładkę? 150
  • uwagi (wygląd, ulubiona firma, grubość, itp.): Jak najmniej grafik na podkładce. obecna podkładka nie przylepia się do blatu biurka
Odpowiedz
#2
Model GT-F to bardzo szybka podkładka, zamiennika niestety szukać na próżno, szczególnie gdy upodobałeś sobie charakterystyczną powierzchnię.
Rozważyłbym przede wszystkim podkładki z cordury, zapewnią szybki ślizg i trwałość.
> https://www.test-gear.pl/testy-i-recenzj...-endorphy/

Choć...
Równie dobrą propozycją byłby niedrogi DM Pad:
> https://www.test-gear.pl/testy-i-recenzj...es-dm-pad/

Istotne jest również to, do jakich zastosowań podkładki potrzebujesz.
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#3
(12-05-2020, 07:41 PM)XeXu napisał(a): Istotne jest również to, do jakich zastosowań podkładki potrzebujesz.

Głównie w gry jakie gram to FPS. Wcześniej używałem myszki zowie i ich podkładka polecana również tutaj. Ogólnie to jestem otwarty na różne propozycje, bo nie mam dużego doświadczenia z różnymi podkładkami.

Nie wiem czy to coś wnosi, ale biurko mam lakierowane, a z tego co przeczytałem o podkładce spc może być problem z przyczepnością.
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.