• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Podkładka do ok 100 zł
#1
  • jaką obecnie używasz myszkę (optyk ,laser, jaki sensor, jakie ślizgacze) : Zowie EC1-A
  • jaką masz  podkładkę (oraz czy chcesz szybszą/wolniejszą od obecnej)? : Razer Goliathus Speed Medium (tą najnowszą całą zieloną)
  • chcesz plastikową, aluminiową, szklaną, materiałową czy hybrydową (materiałowa z uczuciem gry na plastikowej): materiałową bądź hybrdową
  • jaki rozmiar by Cię interesował: większy od obecnej
  • czy akceptujesz podkładki których żywotność może nie przekraczać 6 miesięcy (przy intensywnym użytkowaniu) ale w zamian dadzą nam bardzo dobry ślizg?: nie
  • czy podkładka musi być kupiona w Polsce? tak
  • maksymalna cena za podkładkę? +/- 100 zł
  • uwagi (wygląd, ulubiona firma, grubość, itp.):  chciałbym żeby się za bardzo nie brudziła.
Witam.
Posiadam podkładkę razer goliathus w wersji medium, którą chce zmienić gdyż niestety jest dla mnie trochę za mała. Szukałbym czegoś o podobnej szybkości lub wolniejszej, szybsza byłaby już dla mnie trochę za szybka.
Myślałem nad podkładkami Zowie G-TF Rough lub G-SR. Jak wyglądają ich szybkości na tle mojego Goliathusa?
Raczej nie brałem pod uwagę SS QCK+ gdyż słyszałem opinie o jej podatności na brudzenie i wycieranie.
#2
http://www.test-gear.pl/testy-i-recenzje...podkladek/
Tak wygląda zestawienie szybkości, w zasadzie swietnym zamiennikiem, o lepszych właściwościach byłby puretrak talent o ile miałbyś cierpliwość czekać aż dojdzie ze Stanów.
#3
Zawsze możesz Natec M11 maxi kupić, inna powierzchnia, dosyć tania no i szybkościowo nie odbiega od Goliathusa. G-SR będzie wolniejsza, zestawienie pokazuje ją w pierwszych miesiącach użytkowania, później szybkość spada gdzieś do ~52 na ślizgaczach Zowie, ale bardzo łatwo się na niej zatrzymuje myszkę z szybkiego ruchu, bardzo fajna podkładka do gry w CS'a. Rough będzie zauważalnie szybsza, do tego ma kompletnie inną powierzchnię, ciężko porównać te dwie ze sobą. Talent byłby dobry dla Ciebie, ale w PL nie kupisz.
#4
Dziękuje za odpowiedzi. Ze stanów podkładki jednak nie będę sprowadzał tylko poczekam aż g-sr będzie dostępna w sklepach, bo na razie nigdzie ich nie widać.


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.