• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Myszka i podkładka :D
#1
  • jaką obecnie myszkę używasz: Sensei RAW
  • jakie DPI w obecnej myszce masz ustawione: 540
  • czułości w grach : niskie
  • czułość w Windows: 6/11
  • czułość w sterach myszki:
  • ile cm przejeżdżasz myszką aby wykonać pełny obrót – 360°(w dowolnej grze fps): długość steelseries qck heavy large 
  • w co grasz (podaj tytuły gier): cs:go, pubg
  • jaką masz obecnie podkładkę: Steelseries QCK heavy large
  • ile przycisków używasz w myszce (czy używasz boczne): dwa boczne po lewej czasem 
  • twój budżet: 100-150
  • jaki chwyt stosujesz: palm
  • jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce (1+2+2 czy 1+3+1): 122
  • jesteś lewo czy prawo ręczny/a? prawo
  • jaka jest wielkość Twojej dłoni (w cm, od końca palca do zgięcia nadgarstka, zmierz jak na poniższym obrazku): 21
  • jaka jest szerokość twojego palca wskazującego (zmierz jak na powyższym obrazku)?: 1.6
  • czy chcesz zmienić swój chwyt?: nie
  • czy inny zakres dpi w nowej myszce jest akceptowalny dla Ciebie?: nie
  • co w twojej obecnej myszce chciałbyś zmienić najbardziej/co się zepsuło?: zacina się sensor czasami 
  • czy nowa myszka musi być kupiona w Polsce?: tak
    Chciałem zmienić senseia na coś nowszego, bo myszka ma swoje lata i czasami lubi się przyciąć czy dziwnie zlagować. Myślałem nad tanią, ale dobrą myszką podobną do Senseia kształtem z dobrym sensorem. DM1 Pro się wydaję fajna, tylko nie wiem, czy podejdzie z podkładką od QCK. 
Dobór podkładki
  • jaką obecnie używasz myszkę (optyk ,laser, jaki sensor, jakie ślizgacze): Sensei raw
  • jaką masz  podkładkę (oraz czy chcesz szybszą/wolniejszą od obecnej)?: QCK Heavy Large - jak myszka była nowa i ślizgacze to fajnie jeździła, teraz spory spadek, ale nie narzekam.
  • chcesz plastikową, aluminiową, szklaną, materiałową czy hybrydową (materiałowa z uczuciem gry na plastikowej): grałem tylko na materiałowych
  • jaki rozmiar by Cię interesował: jak największa
  • czy akceptujesz podkładki których żywotność może nie przekraczać 6 miesięcy (przy intensywnym użytkowaniu) ale w zamian dadzą nam bardzo dobry ślizg?: i tak i nie XD
  • wolisz szybką/średnio szybką/średnią/raczej wolniejszą/wolną/bardzo wolną(zawodowa pod rtsy)(wybierz którąś opcję)*: w odniesieniu do QCK Heavy mógłbym troche szybszą
  • czy podkładka musi być kupiona w Polsce?: tak
  • maksymalna cena za podkładkę?: 50-60 
    Zastanawiam się nad wymianą wysłużonej QCK Heavy, chyba że jest myszka która z nią fajnie współpracuje i można by jeszcze się z nią pomęczyć. Jedyny problem, to lekko odklejające się rogi i dzisiaj zaliczyła 3 czyszczenie/pranie w życiu. Nie mam zbyt dużo kasy na podkładkę i dlatego zastanawiam się czy wymieniać czy poczekać i kupić coś dobrego. 
Odpowiedz
#2
Hej.

Sensei Raw obarczony jest wieloma ugodami, w zupełności Cię rozumiem.
DM1 Pro będzie podobna jakościowo - techniczna strona hipotetycznie jest nieco wyblakła, ale rzucając okiem na wady Sensei'a i samą ich wartość, będzie okej.
Kompatybilność PMW3310 z Qck, jest oczywiście nieskalana - cwał myszy w pełnej krasie.
Jeżeli rzeczywiście masz tak sporą dłoń, to wiele propozycji będzie na pewno poza horyzontem chwytu palm - jak użytkuje Ci się Sensei'a?

Potencjalne grono erzaców:
Outlet Logitech G403
> http://www.test-gear.pl/testy-i-recenzje...igy-wired/

Cooler Master MM530
> http://www.test-gear.pl/testy-i-recenzje...use-mm530/
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#3
(01-25-2019, 09:47 PM)XeXu napisał(a): Hej.

Sensei Raw obarczony jest wieloma ugodami, w zupełności Cię rozumiem.
DM1 Pro będzie podobna jakościowo - techniczna strona hipotetycznie jest nieco wyblakła, ale rzucając okiem na wady Sensei'a i samą ich wartość, będzie okej.
Kompatybilność PMW3310 z Qck, jest oczywiście nieskalana - cwał myszy w pełnej krasie.
Jeżeli rzeczywiście masz tak sporą dłoń, to wiele propozycji będzie na pewno poza horyzontem chwytu palm - jak użytkuje Ci się Sensei'a?

Potencjalne grono erzaców:
Outlet Logitech G403
> http://www.test-gear.pl/testy-i-recenzje...igy-wired/

Cooler Master MM530
> http://www.test-gear.pl/testy-i-recenzje...use-mm530/
 
Chwytam tak jakby palmem tylko rękę mam przesuniętą do tyłu strasznie ale już się tak przyzwyczaiłem XD Ogółem dobrze sensei mi wystarczał do tej pory tylko czasami już łapie jakieś zwiechy. A czemu technicznie wyblakła? XD

EDIT: czy różnica między Dm1 a senseiem będzie bardzo zauważalna? W sensie co odczuje oprócz braku tych lagów i czasami zacięć gliczów?
Odpowiedz
#4
DM1 Pro, to najsurowszy OEM - jakość komponentów i fabrykacji, jest IMHO wyłącznie poprawna.
Kontrola jakości chlubi się nierzadkimi skazami, jednakowoż przymykam na to jedno oczysko - kwota nie jest wygórowana.

W kwestii organoleptycznego spotkania z DM1 Pro.
Z całą pewnością będzie responsywniej, feeling PixArta jest przyjemniejszy, wartości LOD i prędkości maksymalnej są spowiane większą dozą konserwatywności - znacznie stabilniejszy sensor.
Kompatybilność Sensei'a Raw z Qck, jest nieco kaprawa, jednosłownie zalecane podkładki plastikowe, poprawiają parametry.
Ponadto, przewód, scroll i przyciski główne, będą najzwyczajniej lepsze.
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.