• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CM MM530 vs Genesis Xenon 750
#1
cześć
obecnie użytkuję myszkę Rival i ogólnie jestem z niej zadowolony.
aczkolwiek chyba chciałbym już coś zmienić i tak się zastanawiam co byłoby dobrym wyborem.
wszyscy mówią, że MM530 jest zbliżona kształtem do Rivala, jakość i wykonanie też nie najgorsze.
z drugiej strony miałem w ręce Xenona 750 i było to całkiem ciekawe doświadczenie.
tak więc zastanawiam się, co byłoby lepszym wyborem: MM530 vs Xenon 750. która myszka ma lepszy sensor, jest lepiej wykonana, ogólnie jest lepsza?
a może polecicie coś jeszcze innego?
Odpowiedz
#2
Hej.
CM jest definitywnie mniejszy, kształt oczywiście podtrzymuje miano podstawy IE 3.0, co również proponuje Rival.

Z dwóch przytoczonych, jakościowy poziom bryluje pod witryną MM530.
Scroll ALPSa, który cieszy się sporym uznaniem, schludnie wykonane PCB z renomowanym Holtekiem, podrzędne switche Huano i Kailh.

Genesis niestety trzyma się mocno rozchwytywanych OEMów, co jest ugodą dla ogólnej jakości.
Wnętrze prezentuje gamę zamienników, ogólna jakość jest dosyć słaba.

Dodać można Cougara.
> http://www.test-gear.pl/testy-i-recenzje...evenger-s/
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#3
Z myszy zbliżonych kształtem i rozmiarem do pierwszego SS Rivala warte uwagi będą jeszcze Rival 310, oraz nowe: Microsoft Pro IntelliMouse i Logitech MX518 Hero. Myszy Microsoftu oraz Logitecha są na razie dostępne są wyłącznie na rynku azjatyckim (MS Pro w preorderze, a MX518 już jest od jakiegoś czasu sprzedawany), ale z tego co czytałem, są plany z wprowadzeniem ich niedługo na rynek europejski.
Rival 310 będzie przede wszystkim najbardziej zbliżony kształtem i nie ma problemu z dostępnością. Jeżeli chciałbyś spróbować czegoś innego, to z obecnie dostępnych myszy, poza R310, Revenger S będzie najlepszą opcją pod kątem ogólnej jakości.
Co do sensorów wszystkich w/w w praktyce nie będzie różnicy.
Odpowiedz
#4
sensor hero 16 k w tym mx518 to jakas nowosc ?
Odpowiedz
#5
Weszli z tym sensorem w tym roku wraz z logitechem g603. 16k jest jakimś upgrade do wersji 12k z g602, ale to już od modelu G Pro Wireless.
Odpowiedz
#6
matko kochana, ale ta mycha Revenger S trzyma cenę.
chyba moje obeznanie z cenami zatrzymało się na etapie Rival'a :D
Odpowiedz
#7
Nadmienić warto, że nowa MX518 posiada ohydny dla większości glossy coating, traktuję ją bardziej jako ciekawoskę, w końcu właściwie to G400 V2.
Obie premiery są czystym wieszczeniem niestety.
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#8
sensor hero to cos w podobie 3360 czy cos gorszego ?
Odpowiedz
#9
Ta sama klasa sensora, ale dużo bardziej energooszczędna - robiona pod kątem ich myszy bezprzewodowych.
Odpowiedz
#10
dzięki za wszystkie porady.
a jak z ergonomią wypada myszka Mionix Avior 7000 w porównaniu do Rivala?
kiedyś się nad nią zastanawiałem, a akurat na forum jest ogłoszenie o sprzedaży.
jak Avior prezentuje się na tle MM530, Revenger S ?
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.