• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Która myszka z tych 3 będzie najlepszym wyborem?
#11
(09-30-2018, 03:58 PM)Ewelina napisał(a): I słusznie, świetna myszka :)
Tak się doczepię do tematu. Byłam dziś w sklepie i przy okazji pomacałam kilka myszek CA, dla mnie mało znana firma, o myszkach nie słyszałam, ale o dziwo prawie wszystkie były wygodne, małe, pod moją dłoń. Nikt chyba tutaj ich nie polecał? Wiem że większość to słabe sensory, ale np. CA StrikeBack Margay CA-1033  ma już bardzo dobry sensor. Testował ją ktoś?
Jak się ma CM Master Mouse S i DM1 Pro do G203? A już miałem Logitecha kupować. :D Zaciekawałeś mnie jeszcze CA ale modelem Ocelot.

EDIT:
Ok, to tak:
CM mi się nie podoba(wiem, że myszka nie jest do oglądania tylko do użytkowania ale jakoś tak lepiej wtedy wygląda na biurku i w ogóle :D)+ czytałem recenzję na tej stronie i są jakieś problemy ze stykaniem się przycisków.
Co do DM1 Pro to jeszcze nie zdecydowałem, ale czytałem, że G203 jest lepiej wykonana
A CA Ocelot okazało się, że ma trochę gorszy sensor
Odpowiedz
#12
Tak, G203 jest lepiej wykonana, używam jej od miesięcy i szczerze polecam, a osoby będące tutaj na forum wiedzą, że jestem bardzo wybredna :)
CA mają dużo gorsze sensory, oprócz tej co wymieniłam, ale ja jednak bym w to nie wchodziła. Jak za taką ceną jak G203, to tylko ją bym brała.
Testowałam myszki: Steelseries (Kinzu v3, Rival 100, Rival 110, Rival 3), Roccat (Lua, Kiro, Kone Pure BE, Owl-Eye, SE, Kain 100 AIMO), Logitech (G203, G403 Prodigy, Wireless, G502), Zowie (ZA13, EC2-A), Razer (Abyssus 1800, Abyssus 2014), Dream Machines (DM1 Pro, DM3 Mini), CM MasterMouse S.



Odpowiedz
#13
Jesteś pewien, że świadomie wziąłeś pod uwagę model MasterMouse S, a nie MM530?
MM530 to zupełnie inna mysz.

CM MM530
> http://www.test-gear.pl/testy-i-recenzje...use-mm530/

Dostępna jest teraz w Outlecie za 130zł.

W kwestii kształtowej DM1 Pro, to możesz przymierzyć przy okazji Sensei'a 310, gdyż ma niemalże identyczny kształt.
Od strony technicznej również jest w porządku, jednakże nie jest to wyśniony na jawie poziom.
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#14
Tak bo MM530 to już wyższa półka cenowa

O Outlet się boję, że mi przyjdzie porysowana, poklejona, może zepsuta i kto wie co jeszcze. Wolę dopłacić 20 zł i mieć nówkę.
Odpowiedz
#15
Co najwyżej może mieć drobne ryski, wątpię że fatygowaliby się z produktem, który odczuwalnie wpływa na wydajność, gdyż skutkuje to natychmiastowym odesłaniem, w końcu deklarują pełną funkcjonalność.

Żyjemy w czasach gdzie część produktów w czynnej ekspozycji w sklepowych witrynach, powinna po prostu zostać wrzucona na Outlet.
Często kupując coś z internetowych sklepów (głównie są to właśnie peryferia), zdarza się, że ewidentnie mamy do czynienia ze sprzętem drugiego sortu, używanego już przez kogoś.
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#16
Kojarzysz w jakich sklepach sprzedają outletowe myszki? Znalazłem tylko 1 sklep(ME)
Odpowiedz
#17
xkom - poszperaj na allegro
Odpowiedz
#18
Mam już G203 i pierwsze wrażenia są takie, że fajnie mi leży w dłoni ale prawy i lewy przycisk wydają się trochę głośne. Nie przeszkadza mi to bardzo, będę się musiał po prostu przyzwyczaić. Dzięki wszystkim za pomoc.
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.