• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wybór Myszki
#1
Cześć wszystkim :)
Potrzebuję nowej myszki, gram w praktycznie wszystkie gry z nastawieniem na fps.
1.Posiadam Razera Deathaddera
2.DPI 1100
3.Czułość w grach średnia
4.Czułość w Windows domyślna - suwak na środku z jednym stopniem ku większej czułości
5.Czułość w sterach - 1100 dpi, 0 przyspieszenia, frekwencja 500 hz
6.Pełny obrót 360 - 8,5 cm
7.Gry: Rainbow Six Siege, Dayz, Arma 3, Scum, League of Legends, GTA V, War Thunder, Fallout 3 New Vegas i 4, Star Wars Battlefront 2, PUBG, Rust, Far Cry, For Honor, Wiedźmin 3, Skyrim, w przyszłości Battlefield V oraz Overwatch 
8.Podkładka Genesys z podwyższonymi bokami.
9.Używam: Dwa główne przyciski plus czasami dwa boczne po lewej stronie myszki.
10.Budżet raczej nieograniczony jeżeli będzie to konieczne, natomiast wolałbym się zmieścić w granicach 300-500zł 
11.Sposób chwytu Fingertrip, używam końcówek palców i środek dłoni nie ma kontaktu z myszką
12.Ułożenie 1+2+2
13.Jestem Praworęczny
14.Wielkość dłoni 18.5 cm
15.Szerokość palca wskazującego 2 cm
16.Co do chwytu ciężko mi powiedzieć czy chce zmieniać. Obecnie najbardziej irytujące jest to, że nie mam gdzie ,,położyć" małego palca oraz ogólnie środka dłoni, mam wrażenie, że myszka jest o wiele za mała.
17.Inny zakres DPI jest akceptowalny
18.Jeśli chodzi o moją myszkę, to drażni mnie mała wielkość, brak możliwości wygodnego ułożenia małego palca i kciuka oraz ,,lekkość" bowiem bardzo luźno mi się nią operuje. Również brak przycisków dodatkowych po prawej stronie. Same ruchy zaś są czasami niedokładne nie mogę dokładnie wycelować w jakiś bardzo mały punkt bez kilkukrotnej próby, jednak bardzo rzadko występują okazję aby spotkać się z tym problemem
19.Co do kupna w Polsce, wolałbym żeby była dostępna, natomiast nie jest to koniecznością, dosyć często bywam w Wielkiej Brytanii i Niemczech więc ewentualnie tam może być zakupiona.
20.Uwagi: Lubię jak świeci, ale to tylko mały dodatek bez praktycznie żadnego znaczenia. Wcześniej lubiłem minimalistyczne rozwiązania teraz to może być coś z tysiącem możliwości przebudowania, może być ogólnie ogromna i ,,futurystyczna" jeżeli chodzi o wygląd.

Myślę, że napisałem wystarczającą ilość informacji :)
Dziękuję z góry za wszystkie odpowiedzi :)
Odpowiedz
#2
Witaj.
Do fingera zdecydowanie sprawdziłbym Kone Pure Owl-Eye:
> https://www.youtube.com/watch?v=Ck-nXyhRJMA

Gdy zechciałbyś przejść w stronę palma:

CM MM530
> http://www.test-gear.pl/testy-i-recenzje...use-mm530/

Loogitech G403
> http://www.test-gear.pl/testy-i-recenzje...igy-wired/\

Steelseries Rival 310
> http://www.test-gear.pl/testy-i-recenzje...rival-310/
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#3
@up
jak DA za mały to kone pure już w ogóle wyda sie mikroskopijny :P

Jak Ci deathader wydaje sie mały to sprawdz Rivala 600 lub Roccat Kone AIMO ogólnie to nei ma większych myszek już :P więc musisz się przyzwyczaić ;)
Odpowiedz
#4
Pod fingera z taką dłonią powinien być dobry : p

Do zestawienia można dorzucić Kone EMP.
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#5
Dzięki za odpowiedzi :D
A jakbyście mieli wymierać pomiędzy Roccatem kone Aimo, logitechem 403 a rivalem 600 to co ? Bo szczerze to każdy mi odpowiada, wszystkie już wypróbowałem pod kątem chwytu. Tylko technicznie który wygrywa?
Edit:
Roccat EMP również wydaje się dobry nie mam jednak możliwości go przebadać :/
Odpowiedz
#6
Jeżeli każda Ci odpowiada, to wybrałbym Rivala 600.
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#7
Technicznie są to myszki praktycznie na tym samym poziomie. Jeśli nic innego nie skłania cię do kupna danej myszy, to możesz po prostu wybrać najtańszą :P
Odpowiedz
#8
Wybrałem Roccata Aimo, jest nieco szerszy i ma idealne wcięcie na kciuka do tego wygodne przyciski. Rival 600 jest nieco węższy, gorzej leżał.
Dziękuję bardzo wszystkim za opinię temat do zamknięcia :)
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.