• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Podkładak do 60 zł
#1
Siemaneczko wszystkim jestem nowy więc jagby było coś nie tak to usunę post.
Chciałbym kupić sobie nową podkładkę do gry pod CS GO.
  • jaką obecnie używasz myszkę: Laserową a dokładnie [b]Oscar Laser XL 750BH [/b]z sensorem avago 9500
  • jaką masz  podkładkę razer nostromo
  • chcesz plastikową, aluminiową, szklaną, materiałową czy hybrydową (materiałowa z uczuciem gry na plastikowej): nie wiem co będzie dobre pod moją mysz, ta podkładka którą miałem była matriałową nie wiem czym się poszczególne różnią :P
  • jaki rozmiar by Cię interesował: chciałbym coś większego niż teraz mam ( 250 x 210 mm)
  • czy akceptujesz podkładki których żywotność może nie przekraczać 6 miesięcy (przy intensywnym użytkowaniu) ale w zamian dadzą nam bardzo dobry ślizg?: Chciałbym coś wytrzymałego, grywam dość reguralnie powyżej 12 misięcy żeby wytrzymała.
  • wolisz szybką/średnio szybką/średnią/raczej wolniejszą/wolną/bardzo wolną(zawodowa pod rtsy)(wybierz którąś opcję)*:  nie znam się, wy zadecydujcie co będzie dobre
  • czy podkładka musi być kupiona w Polsce? TAK
  • maksymalna cena za podkładkę? maks. 60 zł
  • uwagi (wygląd, ulubiona firma, grubość, itp.)
Chciałem napisać że w temacie podkładek jestem zielony moge dodać że ta podkładka którą posiadam jest dla mnie już za mała .

Z góry dziękuje za odpowiedź. :)
Odpowiedz
#2
myśle że widać odpowiedzi :D
Odpowiedz
#3
Na pewno dobrymi podkładkami, zależnie od preferencji są: tesoro aegis x2 lub x3 (różnią się rozmiarem i x2 jest odrobinę szybsza, obie są zaliczane do wolnych podkładek), natec genesis m11 (bardzo tania ale świetnie wypada w stosunku cena/jakość, rodzaj materiału podobny do tego w aegis, trochę szybsza), na tych podkładkach sensor nie powinien mieć problemów z prawidłowym działaniem, oczywiście przy rozsądnych wartościach dpi czyli do 1500/1600.
tutaj masz zestawienie porównujące szybkość podkładek: http://www.test-gear.pl/testy-i-recenzje...podkladek/

Od siebie mogę dorzucić hyperx fury pro M, choć jest ona dość miękka i pod większym naciskiem małe ślizgacze jak te w a4techu mogą wchodzić w nią za głęboko, jest zdecydowanie szybsza od aegis.
tutaj robiłem mały review tej podkładki: http://test-gear.pl/forum/showthread.php?tid=223
Z tego co czytam zbiera bardzo dobre opinie, niestety sam test-gear go nie testował, więc bazując tylko na swojej (nie miałem zbyt wielu podkładek, hyperx mam od niecałych 3 miesiecy) i paru innych opiniach w internecie ciężko mi ją bezwzględnie polecić.
Odpowiedz
#4
A co myślicie o tej podkładce Roccat Taito ??
albo np. Steelseries
oczywiście do tej ceny ( 60 zł ) ??
Odpowiedz
#5
taito ma podobny materiał i szybkość do aegis, choć patrząc po kontroli czy gładkości ruchu w zestawieniu aegis wypada lepiej. Grałem dość długo na taito i szczerze mówiąc za nią nie przepadam, choć dobrze sprawdza się przy lekkich myszach.
Chodziło ci pewnie o steelseries qck, jest ona trochę przereklamowana, stosunkowo szybko się niszczy, wchłania pot, który dość mocno wpływa na ślizg, podkładka również przyciąga kurz.
Odpowiedz
#6
A jeżeli zwiększył bym budżet powiecmy do 80zl.
W tej cenie będą jakieś dobre podkładki CENA DO JAKOŚCI ??
Bardzo mocno zastanawiam się nad kupieniem podkładki tesero są jakieś inne kolory tych podkładek??
Odpowiedz
#7
zawsze jest jeszcze tani Natec M11 Logo :)

do 80 zł masz jeszcze fajną logitech G240, o ile masz równe biurko.

Tesoro masz jeszcze z grafiką Virtus Pro
Odpowiedz
#8
Razer Goliathus Speed a co myślicie o tej podkładce jezeli chodzi o budżet do 80 zł ??
Odpowiedz
#9
A co myślicie o tej podkładce?
http://allegro.pl/podkladka-dla-graczy-r...80965.html
Odpowiedz
#10
Co do goliathusa, kiedy 5 lat temu za duży rozmiar 444x355 mm płaciło się troszkę ponad 50zl podkładka była jedną z lepszych w tej kategorii cenowej, obecnie przy kosmicznie wywindowanej cenie jest zwyczajnie nieopłacalna, znajdzie sie wiele innych, tańszych o lepszych parametrach. Podkładka jest przede wszystkim kolorowa, co nie jest bez znaczenia dla pracy sensora, kolorowe podkładki bardzo często odczuwalnie pogarszają precyzję sensorów tańszych myszek, zdecydowanie lepsze są podkladki jednolite. Wyjątkami są tesoro aegis i zowie sr (jeżeli chcesz zwiekszyc budżet, możesz również wziąć ją pod uwagę i zowie p-sr byłaby chyba najlepszą opcją, choć aktualnie może być trudno dostępna). Co do parametrów goliathusa przy troche mniejszej szybkości od hyperx fury daje gorszą kontrolę, pot ma większy wpływ na ślizg, goliathus jest również mniej wytrzymały, w moim starym goliathusie można bez problemu odkleić materiał od warstwy gumy, w hyperx fury materiał jest praktycznie stopiony ze spodem, oczywiście może poprawili goliathusa od tego czasu, ale nadal kolorowa grafika może mieć odczuwalny wpływ na dokładność sensorów.
Roccata sense nie miał tutaj nikt, mialem z nim do czynienia w sklepie i odradziłbym ci go choćby dlatego, że jest to podkładka hybrydowa, co za tym idzie bardzo szybka w porównaniu do szmaciaków, nie jest to dobre do csa a tym bardziej dla kogoś kto nigdy szybkiej podkładki nie miał. I ponownie, jest bardzo kolorowa, więc niektóre sensory mogą mieć problem ze współpracą.
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.