• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Podkładka pod rivala 310
#1
Witam chciałbym zakupić podkładkę pod mysz najlepiej żeby była ona ślizga gdyż przyzwyczaiłem się do swojego goliatusa speed Najbardziej myślałem o zowie gtfx gdyż podobno jest to jedna z najszybszych podkładek a zależy mi na reakcji mimo wszystko gdyż pykam w takie gry jak cs czy fortnite :) jestem również otwarty na inne propozycje ;)
Odpowiedz
#2
Zakupiłbym DM Pada.
Jest podobna do Goliathusa, jakościowo przyzwoita.
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#3
Dziwny wybór pod FPS to ja bym brał podkładkę wolna dla lepszej precyzji.
fps player: k/d ratio: bf3: 3.15 bfh: 2.25 bf4: 2.51 bf1: 4.62 bfv: 5.46
Odpowiedz
#4
(07-11-2018, 04:37 PM)wis napisał(a): Dziwny wybór pod FPS to ja bym brał podkładkę wolna dla lepszej precyzji.


Wiesz kwestia przyzwyczajenia i gustu jest część prosów co cenią sobie wolne podkładki i część prosów co cenią sobie podkładki szybkie ;) ja prosem nie jestem jednakże nie czułem jakiegoś dyskomfortu tym bardziej że jestem low sensowcem i od 4 lat nie przekroczyłem 400 dpi xD więc szybkie podkładki mi jak najbardziej odpowiadają no może nie te plastikowe bo są zdecydowanie za szybkie xD . Mój brachol miał goliatusa control ale przerzucił się na speeda bo jak twierdzi była za wolna także wolałbym coś pokroju goliatusa speed gdyż nie chcę się odzwyczajać od pamięci mięśniowej .
Odpowiedz
#5
Dużo obejrzałem na temat GTF-X I GS-R teraz zacząłem się zastanawiać nad gs-rem który jest chyba najpopularniejszy jeśli chodzi o prosów ale czy kierować się akurat tym ? jest jakiś ogromny przeskok między gsr a goliatusem speed ? ludzie piszą że gsr i tak jest w miarę szybki .
Odpowiedz
#6
Gdzie to wyczytałeś?

http://www.test-gear.pl/testy-i-recenzje...podkladek/
Jak widać, G-SR jest zdecydowanie wolną podkładką.
Pozostaję przy DM Padzie - jakość, cena, a przede wszystkim powinna odpowiadać Ci charakterystyką :]
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#7
g-sr-se nowa jest dosyć szybka, bo jest mega gładka, ale szybko to zanika niestety, czarna to jedna z wolniejszych, wystarczy zestawić z jaką kolwiek inną i od razu widać różnicę ;)

a g-sr jest tak popularna właśnei dlatego, że jest wolna ;) jak sie okazuje wolnych podkładek nie ma tak dużo na rynku
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
2 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.