• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zowie - zacina się sensor PMW3310 ( ZA12 ) -Obsługa Gwarancyjna ProCPU.pl
#1
Są jakieś znane problmy z zacinaniem się sensora w zowie? Mam problem że co jakiś czas myszka przestaje reagować na ruchy 1-2 sekundy. Po chwili leci dalej. Kabel USB połączenia nie gubi, nie wyskakują żadne komunikaty.

Na Rivalu ten sam sensor działał bez zarzutu.

Myszka puszczona na 800DPI.


Wydaje mi się, że wcześniej nie miałem tego problemu :) Co ciekawe guziki chyba działają OK w trakcie freezu kursora.
Odpowiedz
#2
[Obrazek: MXbDQRz.jpg]
w sumie to nic nie wiem na ten temat, przepraszam za zaśmiecanie wątku.
Odpowiedz
#3
a na innym ustawieniu LOD jest identycznie?

@up xD
Odpowiedz
#4
Jeszcze nie wiem jak z innym LOD.

Wczoraj dopiero dowiedziałem się że można to zmieniać a nie miałem okazji pograć :D

Jakieś kombinacje klawiszy bede musiał trzymać :P

Jeszcze się zastanawiam, czy to może być wina HUBa USB, do ktorego podpięta jest myszka, klawiatura i kamera/mikrofon ?
Odpowiedz
#5
w recenzji opisane ;)
Odpowiedz
#6
Chyba będzie wina podkładki Corsair Gaming MM300 Medium

Gram teraz na czarnej podkładce Roccata i nie miałem jak na razie problemów..

Jednak podkładka musi być czarna. Podobnie miałem kiedyś z Rivalem, też czesem wskaźnik się zacinał.


A cały problem pogłębił mi się, jak zacząłem niżej schodzić z sensem myszki. Można powiedzieć, że to po przejściu z medium sensa na low sensa.


Jaką podkładkę kupić w takim razie dla zowie? Czarną i szybką/śliską. Z obszytymi brzegami żeby się nie strzępiła?
Materiał chciałbym tylko taki bardziej przyjemny w dotyku, bo miałem kiedyś Natec który obcierał mi nadgarstek, więc taka odpada :)

Ma być śliska i przyjemna w dotyku bez obcierania ręki :P

Rozmiar zbliżony do corsaira: 36 x 30 cm
Odpowiedz
#7
Moje propozycje, poradźcie coś:

ZOWIE GTF-X
Zowie G-SR

Bo chyba będą działać z myszką zowie bez najmniejszego problemu? :D
Odpowiedz
#8
weź sobie tego G-Sra, przyjemna w dotyku pod FPSY bardzo dobra

http://www.test-gear.pl/testy-i-recenzje...sr-czarna/
Odpowiedz
#9
TF-X będzie jeszcze bardziej szorstki niż zwykłe szmaciaki, mm200 ma przyjemny materiał ale nie ma obszycia i podobnie jak zowie SR - wolny slizg, dm pad ma obszycie, ale dość szorstki materiał (tak samo hyperx fury), taito już masz, a z innymi nie miałem za bardzo kontaktu.
Odpowiedz
#10
Dobra pytam ale po reckach i tak decyduje się na GTF-X'a czyli chyba speeda w nowej odsłonie ?

Jak nie będzie mnie obcierał to zostaje. Jak będzie lipny to wymienię na G-SRa :P

Taito mam ale w wersji miniaturowej. Do low sensa sie nie nadaje. Do tego drażni mnie to logo. Co za debil zrobił LOGO Z KLEJU?? Jak myszka dojedzie do logo to się zaczyna przyklejać :D
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
2 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.