• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zowie G-SR Black
#1
@Hya zapomniał to ja stworze wątek :)
Recenzja tutaj http://www.test-gear.pl/testy-i-recenzje...sr-czarna/
sprawdź cenę - https://www.skapiec.pl/site/cat/3014/com...#from80061
Odpowiedz
#2
hahaha no tak, dzięki ;D
Odpowiedz
#3
Następnym razem jak zapomnisz to Ewelina wstawi wątek :P
Odpowiedz
#4
ale tak generalnie jeśli mam do wyboru G-SR a G-SR-SE to lepiej zainwestować w G-SR-SE?
Odpowiedz
#5
Ja się znowu spóźniłam, więc na mnie nie liczcie :D
Testowałam myszki: Steelseries (Kinzu v3, Rival 100, Rival 110, Rival 3), Roccat (Lua, Kiro, Kone Pure BE, Owl-Eye, SE, Kain 100 AIMO), Logitech (G203, G403 Prodigy, Wireless, G502), Zowie (ZA13, EC2-A), Razer (Abyssus 1800, Abyssus 2014), Dream Machines (DM1 Pro, DM3 Mini), CM MasterMouse S.



Odpowiedz
#6
reo, zależy czy jesteś w stanie zaakceptować w SR-SE, że jeżeli intensywnie z niej korzystasz to po paru miesiącach ślizg się mocno zmienia i później już utrzymuje się w miarę na jednolitym poziomie. Najgorsze jak się przyzwyczaisz do tego co jest na początku, bo wtedy tylko kupowanie nowych wchodzi w grę, a podobno są tacy co tak wymieniają;D

imo g-sr czarna to po prostu to co po paru miesiącach zostaje po SR-Se ;) Ty musisz zadecydować jedynie jaki materiał wolisz czy taki z bardziej wygładzonymi włóknami czy też taki zwyklejszy. Pod kątem wartości ślizgu to niemal to samo

@Ewelina
Dobrze, że można na Ciebie liczyć w trudnych sytuacjach :D
Odpowiedz
#7
czyli jak zmieniam roczną g-sr na nową g-sr to roznica w slizgu bedzie mniejsza niż mialbym wymieniac roczną SE na nową tak?
Odpowiedz
#8
dokładnie, w SR-SE jest dużo bardziej odczuwalna różnica w zmianie ślizgu na przestrzeni miesięcy niż na czarnym SR

ta farbka co pokryli SR SE się wyciera chyba, stąd te zmiany
Odpowiedz
#9
I pewnie tak jest z innymi malowanymi podkladkami... a szkoda bo mi sie bardzo qck+ hyper beast podobala bo nie byloby widac tego brudu typowego dla czarnych podkładek
Odpowiedz
#10
zowie nie jest warta swojej ceny, lepiej wyrwać na okazji cosrarza/roccat taito
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.