• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mysz + podkładka pod dużą dłoń fingergrip
#11
Ty, może Razer Abyssusa byś przetestował sobie, pod taki chwyt to taka typowa myszka właśnie ;) imo warta uwagi
Odpowiedz
#12
(06-18-2018, 11:56 AM)Hya napisał(a): Ty, może Razer Abyssusa byś przetestował sobie, pod taki chwyt to taka typowa myszka właśnie ;) imo warta uwagi

Przeleciało mi to przez myśl kilka razy, ale za duzo rzeczy przemawia na jego nie korzysc
takich jak waga 80g bez kabla, trzeszczace plastiki, slaby sensor, oprogramowanie, lod 2cd
Juz chyba bardziej z razera zainteresowalbym sie Razer Lancehead Tournament Edition - ale tutaj z kolei  ciezki bydlak jest, 107g to juz troche za wolna by byla:D

chyba wystrugam swój idał, bo już zaczyna mi brakowac  pomysłow :D
Odpowiedz
#13
Co do corsaira mm300, to nie miałem; miał ją jeden z użytkowników forum, może coś napisze.
Z tego co wiem ślizg ma podobny do wersji mm200, natomiast o mm300 piszą, że potrafi się rozklejać, poza tym posiada grafikę, więc jest pokryta jakąś farbą, a malowanie na podkładkach zazwyczaj dość szybko się wyciera i podkładka może mocno zmienić ślizg. Jeżeli nie ma mm200 w wersji XL czyli 45x37 cm, to raczej bym sobie ją odpuścił, pozostałe są właśnie za wąskie, te 30 cm z czasem czuć, że jest za mało.
Jeżeli w Roccacie kanga przeszkadzała ci grubość, możesz wziąć grubszą Roccat Taito (3 lub 5 mm, ze wskazaniem na 3mm). Co do szybkości (taito jest pod tym względem podobna do kangi), podkładki przez pierwsze kilka dni zazwyczaj zmieniają ślizg na wolniejszy, przy którym później zostaną przez dłuższy czas.
Odpowiedz
#14
Dobra Panie i Panowie, dzisiaj oddaje Rivala 310, przeanalizowałem bardzo wiele rzeczy i to co odkryłem zaskoczyło mnie samego:)
Mam dłoń 21cm / 11,5cm, gram fingerem i wbrew wszelkim zaleceniom wiekszosci propozycji, najwieksza skutecznosc zapewnia mi duzo mniejsza myszka niz by sie zdawalo, najwazniejsze to max dlugosc 120mm, najlepiej okolice 115mm, waga ok 90g, w miarę jak najblizszy symetrycznemu ksztalt, sensor polozony jak najblizej gory, przyciski glowne jak najlepsze, kabel nie za sztywny (tak zeby bungee nie bylo czyms "must have"):

Wybralem kilka propozycji kierujac sie mozliwie dobrym sensorem, dlugoscia ponizej 120mm, waga mniejsza niz 100g:
Cooler Master MasterMouse S
Dream Machines DM3 Mini (DM3MINI) (jest w promocji na morele za 99zł)
Gamdias Zeus P1 RGB (nietypowa, najkorzystniej ulokowany sensor, reszta rzeczy teoretycznie nie podchodzi, ale kusi mnie bardzo ją stestowac)
Logitech G pro /g 303 / g102 /g203 (ktoras z tych)
Roccat KPOE
Ttesports Ventus R

Zadna w 100% nie ma tego co bym chcial wiec trudno bedzie znalezc swoj ideal :)
ostatecznie moglbym zamowic 2-3 z nich  (nawet i z outletu) i przekonac sie, ktora bedzie najlepsza)

Co do podkładki to wyszukalem cos takiego 
Dechanic XXL Heavy control
https://www.amazon.com/Dechanic-Heavy-CO...B019D8UYPA
6mm bestia , wymiarowo tez w sam raz 900+ x 450+ (nie chce mniejszej niz 800x350), obszyte brzegi, zbalansowana kontrola/speed
tak tak moi drodzy, przekonalem sie ze 3mm podkladki wogole mi nei leza (dlatego moj qck mini lezy na a4tech mp500)

Może cos poradzicie w takiej sytuacji :))
Dzieki z gory za pomoc
Odpowiedz
#15
Jesteś z tych trudnych przypadków :D
imo to nei ma opcji jak przetestować kilka kompletnie różnych modeli wbrew pozorom
weź Dm3 mini, G203 i KPOE imo, któraś Ci przypasuje

Zeus P1 chociaż jest naprawdę fajna, ale to bardzo bardzo duża mysz (chociaż ze specyfikacji to nei wynika), a takiej podobno nie chcesz, a ten Ventus jakoś mnie nie przekonuje

podkładkę weź Roccat Kange lepiej, bo sprawdzona
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.