• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Krótka, szeroka mysz
#11
madcatza już nie ma ;P twardo brnęli w sensory philipsa aż padli ;p

niestety krótkich i szerokich już nie robią myszek :( nawet nie widziałem żadnego OEMa zbliżonego do starego dobrego logitech g9x :<
Odpowiedz
#12
A jest może jakaś mysz, o podobnych rozmiarach do KPOE (ewnetualnie troszkę większa), żeby przyciski były ulokowane na "środku boku", coś jak w Deathadderze? Bo w KPOE mam problem z sięganiem tych przycisków ;/
Odpowiedz
#13
(04-16-2018, 10:19 PM)Hya napisał(a): madcatza już nie ma ;P twardo brnęli w sensory philipsa aż padli ;p

niestety krótkich i szerokich już nie robią myszek :( nawet nie widziałem żadnego OEMa zbliżonego do starego dobrego logitech g9x :<

Ktoś w nich później zainwestował i zrobili refresh całej serii. Na oficjalnej stronie wszystkie myszy mają dobre optyki: pmw3325, 3330, 3360 i 3389 . Nie wiem, czy mimo wszystko projekt ponownie nie upadł.
Cytat:A jest może jakaś mysz, o podobnych rozmiarach do KPOE (ewnetualnie troszkę większa), żeby przyciski były ulokowane na "środku boku", coś jak w Deathadderze? Bo w KPOE mam problem z sięganiem tych przycisków ;/
Zostaje ci chyba tylko EC2-b, od KPOE jest też trochę szersza.
Odpowiedz
#14
(04-16-2018, 04:25 PM)cesarz cyberprzestrzeni napisał(a): Rival 310 to zupełnie inny kształt niż Sensei 310, sensei jest niższa, krótsza, symetryczna i stosunkowo szeroka.
Wracając do twojej propozycji z 1 postu, Razer Basilisk jest proporcjonalnie dość wąska i wysoka na całej długości, przez co pod fingera będzie wydawać się dłuższa, podobnie jak g403. Nie wiem, czy np. Razer Deathadder Elite nie byłaby lepszym rozwiązaniem od zowie. Przy aktualnej cenie jest to lepszy wybór od w stosunku ceny do jakości od ec-b,
sam przy mniejszej dłoni mogę chwycić DA fingertipem, ale, o ile pamiętam, DA Elite nie ma pamięci wewnętrznej, trzeba grać na ustawieniach domyślnych, albo mieć przez cały czas włączone ich poronione sterowniki, które między innymi wymagają rejestracji i stałego połączenia z siecią :/
Trudno zaproponować cokolwiek innego, bo prostych, szerokich i krótkich myszy godnych polecenia po prostu nie ma. W miarę sensowną opcją mógłby być RAT Pro S3, z bardzo dobrym sensorem i niską wagą (czyli bez 2 głównych problemów poprzednich modeli tego producenta), ergonomia w tych myszach wbrew pozorom również jest na całkiem dobrym poziomie, tylko nie widzę jej nigdzie w sprzedaży; można ją znaleźć jedynie na stronie producenta: http://www.madcatz.com/index.php?action=proA-ratS3

e: Cougar Revenger S mógłby być dobrym kompromisem pomiędzy testowanymi przez ciebie myszami, które były albo za wąskie, albo za długie.

@DA Elite
Nie musisz mieć stałego połączenia z siecią żeby zapamiętać ustwaienia myszki, łącze zapamiętuje tylko pliki w tzw. chmurze.
W sterownikach masz taką opcję jak offline przez co działają jak każde inne, ustawiasz i zapisujesz sobie wedle własnej woli.
Odpowiedz
#15
Witam. Testowałem ostatnio G403, niby spoko, ale po prostu KPOE znacznie wygodniej. Myślałem o Razer Lancehead TE, co o niej sądzicie? Rozważałem również Xtrfy M3, ale to chyba nie są za bardzo moje rozmiary ;/ Rozważam również tego Senseia 310 (chociaż wydaje mi się że będzie za duży + przyciski w Rivalu 310 wydawały mi się jakieś twarde i z powodu przycisków też mnie trochę zniechęca EC2-B) i nadal tego Razer Basiliska.
Odpowiedz
#16
lancehead, basilisk, sensei wszystko ma inne kształty niż KPOE, tak jak G403. Z krótkich porównywalnych do KPOE to w sumei tylko ec2-b i mastermouse S

może tego mastermouse s sobie przetestuj jeszcze
Odpowiedz
#17
Mastermouse S bardzo przypomina mi Senseia 310, nie będzie to praktycznie ten sam kształt? I jakie są przyciski w tej Mastermouse? W recenzji u Was jest napisane, że twardość zrównoważona, ale szczerze mówiąc nie wiele mi to mówi, wolałbym jakieś porównanie do innych myszy. Szczerze mówiąc, aktualnie w KPOE przeszkadzają mi tylko te wysoko ulokowane przyciski, szerokość już mi nie sprawia problemu.

@edit Kształt tego mastermouse szczerze mówiąc przypomina mi również Lanceheada ;_;
A, no i mam wrażenie, że przez ślizgacze mogą być problemy na mojej podkładce ;/
Odpowiedz
#18
Mastermouse S to kopia kształtu abyssusa 2014/v2, ma inne proporcje niż sensei, ale przede wszystkim jest znacznie mniejsza - rozmiarowo jest bliżej do ss kinzu/dm3 mini.
Odpowiedz
#19
Nie wiem, jakoś mnie ten mastermouse nie zachęca, zdecydowanie chętniej wybrałbym coś od Razera, ew. SS/Zowie
Odpowiedz
#20
może przetestuj rivala 310, on nie wydaje sie zbyt duzy, wiekszy od KPOE, podobny do g403, ale o innym profilowaniu przez co wydaje sie bardziej taki spadzisty
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.