• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Roccat Kave XTD 5.1 Analog
#11
W porównaniu do Somiców, HD9999 - dwie klasy niżej.
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#12
(11-22-2017, 02:59 PM)FreeQ napisał(a): A takie jeszcze jedno pytanko(bo w sumie to syn jest już zdecydowany na Somic V2) słuchawki HyperX Cloud I? Dobre są?

W muzyce jak najbardziej są ok.
Dla mnie pomimo zachwalania ich przez ostatnie lata mają natomiast więcej minusów niż plusów. 
Jak chłopak gra casualowo w countera to się sprawdzą, aczkolwiek lepszym wyborem będą iski.
Jeśli chodzi o somici i iski to somic są dla mnie lekko bardziej muzyczne bez tego funowskiego grania co w iskach. 
Niektórym może się to nie podobać.
Odpowiedz
#13
A takie pytanie. Creative Sound Blaster X-Fi Titanium Fatal1ty Pro ta karta dźwiękowa? Warta brania pod uwagę? I jak sterowniki pod Win10 x64?
Odpowiedz
#14
Trudno jest ocenić, bo nie ma nikogo, kto testowałby wszystkie karty dźwiękowe w danym pułapie cenowym. Natomiast brak jakichkolwiek recenzji na tych bardziej wartościowych stronach sugerowałby, że karta nie zdobyła takiego uznania i pozytywnych opinii, by gdziekolwiek odbić się echem i skłonić kogoś do recenzji (tym bardziej, że jest na rynku od ponad 9 lat). Zakładałbym mimo wszystko, że wcześniej wspominana AIM SC808 pod sprzęt stereo podłączony do wejścia ze wzmacniaczem słuchawkowym (karta ma też inne wejścia, zdecydowanie niższej jakości), uznawana za kartę lepszą pod kątem jakości dźwięku od 2-krotnie droższych Asusów Xonar Essence ST/STX, nadal będzie przebijała klasowo urządzenia typu w/w creative. Nie sugerowałbym się też przeznaczeniem danego sprzętu własnie pod gry. Zazwyczaj jest tak, że faktycznie dany sprzęt gamingowy dobrze sprawdza się w grach (np. pod względem pozycjonowania) radząc sobie bardzo słabo w muzyce, podczas, gdy sprzęt dobry pod kątem muzyki zazwyczaj równie dobrze sprawdza się w grach.
Odpowiedz
#15
wydaje mi się, że ten Titanium nie jest zły, Hya pisał w polecanych słuchawkach, że taka karta powinna zaspokoić potrzeby większości graczy.
Z racji wieku zastąpił ją chyba ZxR, w każdym razie już jej nie ma ;p Co nie znaczy, że jest zła.
Ze sterami może być problem, pewne jest to, że sporo z nimi zabawy jest
Odpowiedz
#16
Witam ponownie :). Zaszły lekkie zmiany. ROCCATy wróciły ale to z powodu zniszczonego opakowania(dziecko jak otwierało trochę go poniosło). No ale nie ma to już wiekszego znaczenia. Rozmawiałem z starą ekipą z która kiedyś jeszcze grywałem. Okazało się że jeszcze siedzą na TS i ciągle w coś pogrywają saobie. Stwierdziłem że mogę czasem się do nich dołączyć. No ale potrzebuje sluchawek dla siebie. Czytałem recenzję na tej zacnej stwonie i zastanawiam się dalej nad SomicV2 i HD9999. Sprawa polega na tym że kupiłem już kartę dźwiękową zwaną Asus Xonar Phoebus Solo(używaną w spoko cenie) natomiast gry to głównie FPS taktyczne na większą skalę jak Arma, Squad czy Ghost Recon Wildlands. Z tego co mówi recenzja na stronie do tego typu gier chyba lepszym wyborem będzie SomicV2? Proszę o sugestię :)
Odpowiedz
#17
Witaj, według moich doznań z somicami nadal twierdzę, że isk będą lepszym rozwiązaniem na dłuższą metę.
Przemawia za nimi przede wszystkim niewyobrażalna wygoda i lepsze skupienie w samej grze za sprawą konstrukcji zamkniętej.
Nie jestem fanem słuchawek otwartych do gier sieciowych za sprawą, że mieszkam w centrum miasta i nie jestem w stanie niekiedy skupić się na samej rozgrywce.
Kolejnym problemem jest to, że moja dziewczyna lubi sobie posiedzieć wieczorami przed serialami.. często jej daje 990tki więc wiem jaki to ból dla osoby siedzącej obok..
Mega plusem isków jest niewiarygodna otwartość terenu coś jak w pół-otwartych akg 240, aczkolwiek w iskach ta scena jest lepiej zaostrzona na skrajach i lepiej zlokalizować odległość.
Odpowiedz
#18
No tak tylko czytam recenzje i o ile w CS spoko to wedle recenzji większą frajdę dają SomicV2 w grach gdzie rozmoar sceny jest większy. A tutaj trzeba pamiętać że taki Squad to dosc duża i otwarta gra. O Arma już nie wspomnę gdzie jest nawet symulowana fala dźwiękowa :). Faktycznie wygoda z tego co czytam leży po steonie HD9999 tylko że moje sesje z grami nie będą jakies długie. Jak już to w stylu niedzielnego gracza. No a o sprzet raczej dbam :)

Ewentualnie myślę jeszcze nad Sennheiser GSP 300 bo jest opcja za 200zł... Ale mało o nich na polskich stronach a na zagranicznych dość chwalone :)
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.