• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pierwszy mechanik
#11
Właśnie kupiłam klawiaturę G413 Carbon z przeceny na Black Friday :) Tylko za 299 zł, o 130 zł taniej :) Od dawna na nią patrzyłam i tak się nakręcałam. Dziś włączyłam grę po długiej przerwie i moja tania klawiatura przesuwa się po stole, co bardzo rozprasza w grze. A G413 wiem że jest ciężka i może nie będzie się przesuwać, no i klawisze ma dość ciche. Zobaczymy czy mi się spodoba, bo zawsze byłam przeciwniczką mechaników.
Testowałam myszki: Steelseries (Kinzu v3, Rival 100, Rival 110, Rival 3), Roccat (Lua, Kiro, Kone Pure BE, Owl-Eye, SE, Kain 100 AIMO), Logitech (G203, G403 Prodigy, Wireless, G502), Zowie (ZA13, EC2-A), Razer (Abyssus 1800, Abyssus 2014), Dream Machines (DM1 Pro, DM3 Mini), CM MasterMouse S.



Odpowiedz
#12
przeciwna lepszych rzeczy :D ? nie pasuje mi to do ciebie :P czekam na dalsza recke twoja :D
Odpowiedz
#13
Nie że lepszych, tylko głośniejszych :) Ale z tego co czytałam i klikałam w sklepie to ta klawiatura to jedna z cichszych mechanicznych. Więc zobaczę :)
Testowałam myszki: Steelseries (Kinzu v3, Rival 100, Rival 110, Rival 3), Roccat (Lua, Kiro, Kone Pure BE, Owl-Eye, SE, Kain 100 AIMO), Logitech (G203, G403 Prodigy, Wireless, G502), Zowie (ZA13, EC2-A), Razer (Abyssus 1800, Abyssus 2014), Dream Machines (DM1 Pro, DM3 Mini), CM MasterMouse S.



Odpowiedz
#14
zakup sobie kiedyś Ajazz AK33 na Blackach i dołóż oringi, dość cicha :p A mechanik, no cóż... Lepszy od membrany ogólnie co tu dużo mówić ;D Choć przyznam dobra membrana nie jest zła ^^
Odpowiedz
#15
@Czyszczu
Sprawdź pw.
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#16
Haha to prawda, dobra membrana nie jest zła. Byle się dobrze trzymała biurka i nie przesuwała podczas pisania czy grania.
Testowałam myszki: Steelseries (Kinzu v3, Rival 100, Rival 110, Rival 3), Roccat (Lua, Kiro, Kone Pure BE, Owl-Eye, SE, Kain 100 AIMO), Logitech (G203, G403 Prodigy, Wireless, G502), Zowie (ZA13, EC2-A), Razer (Abyssus 1800, Abyssus 2014), Dream Machines (DM1 Pro, DM3 Mini), CM MasterMouse S.



Odpowiedz
#17
Czy ktoś tu mówił że nie mam szczęścia? :D Właśnie przyszedł kurier z klawiaturą. Ręce się ugięły jak wzięłam paczkę. A w środku po rozpakowaniu WOOOOW - zamawiałam jedną klawiaturę mechaniczną Logitech G413, a przyszły 3! Za ponad tysiaka :D To już wiedziałam dlaczego to było takie ciężkie :D Miło było popatrzeć i od razu telefon do sklepu i napisałam maila o sytuacji. Jakby trafiło na nieuczciwą osobę, to być może by sobie ktoś zachylił, ale ja nie jestem taka :D Popatrzeć, pomacać można, nie często ma się w rękach taki sprzęt :D Poleci do odesłania kurierem :)

Edit: Żeby mi myszki przysyłali tak hurtem jak te klawiatury, to bym miała z czego wybierać :D

[Obrazek: IMG_20171128_140521.jpg]
Testowałam myszki: Steelseries (Kinzu v3, Rival 100, Rival 110, Rival 3), Roccat (Lua, Kiro, Kone Pure BE, Owl-Eye, SE, Kain 100 AIMO), Logitech (G203, G403 Prodigy, Wireless, G502), Zowie (ZA13, EC2-A), Razer (Abyssus 1800, Abyssus 2014), Dream Machines (DM1 Pro, DM3 Mini), CM MasterMouse S.



Odpowiedz
#18
a ja wciaz mysle czy lepiej tkl czy normalna :D a co gorsza dla mnie chyba najodpowiedniejsza to albo jakies autorskie przelaczniki jak to albo MX browny :P
Odpowiedz
#19
Niedługo napiszę jakie są moje wrażenia, bo w tej chwili zajęta jestem, ale niestety nic dobrego dla mnie z tego nie wyszło.
Testowałam myszki: Steelseries (Kinzu v3, Rival 100, Rival 110, Rival 3), Roccat (Lua, Kiro, Kone Pure BE, Owl-Eye, SE, Kain 100 AIMO), Logitech (G203, G403 Prodigy, Wireless, G502), Zowie (ZA13, EC2-A), Razer (Abyssus 1800, Abyssus 2014), Dream Machines (DM1 Pro, DM3 Mini), CM MasterMouse S.



Odpowiedz
#20
Więc tak. Napiszę tylko trochę z pierwszych wrażeń po rozpakowaniu Logitech G413. Klawiatura bardzo mi się podoba wizualnie, jest prosta, jest bardzo solidna, ciężka, trzyma się biurka świetnie, nic się nie przesuwa. I powiem tak: chciałam ją mieć, od jakiegoś czasu sporo o niej myślałam, ale jedna rzecz po rozpakowaniu jej przekreśla wszystko. Oprócz tej wady klawiatura jest naprawdę super, a same klawisze ciche jak na mechanika i do zaakceptowania przeze mnie. Nawet do wysokości bez podpórki bym przywykła. Czuć tą solidność, tą klasę. Ale, niestety jest ale: klawiatura ma ciche klawisze, lecz co z tego, jak ma brzydką przypadłość jaką jest odgłos uderzania o blachę, o metal przy każdym naciśnięciu klawisza, słychać takie dudnienie i echo, echooooooo. Czytałam o tym ostatnio w jednej polskiej recenzji i recenzent o tym właśnie wspominał. Wtedy jeszcze nie wiedziałam z czym będę miała do czynienia i o co mu chodzi. Tam jest taka powłoka metalowa, ciężka, taka stal jakby, nie znam się ale właśnie odgłos uderzanych o nią klawisze powoduje wielkie echo i dźwięk stukania w metal. Co niestety nie jest do zaakceptowania przeze mnie. Szkoda, wielka szkoda, bo gdyby nie to, mogłabym jej używać, bo podoba mi się jej jakość wykonania i wygląd. Nie podłączałam jej jeszcze do komputera, gdyż już nie zdążę dziś, ale to już nic nie zmieni, odgłos pozostanie. Głupio to rozwiązali, czy projektując ją nikt nie zwrócił na to uwagi? Myśleli że przejdzie to dosłownie "echem"? Czy warta jest swojej ceny? Warta jak najbardziej, solidność, ciche klawisze, ale tylko dla osób, którym dźwięk walenia w metal i echo odbijające się od niego nie przeszkadza.

Edit: https://www.spidersweb.pl/2017/08/logite...pinie.html

"Ta sama aluminiowa płyta, która przydaje klawiaturze solidności, sprawia też, że szczególnie osoby wrażliwe akustycznie nie będą mogły pisać na Logitechu G413. Przy szybkim pisaniu z wnętrza konstrukcji dobywa się bardzo donośne, irytujące echo. To niestety typowa przypadłość klawiatur mechanicznych z aluminiową ramą."
Testowałam myszki: Steelseries (Kinzu v3, Rival 100, Rival 110, Rival 3), Roccat (Lua, Kiro, Kone Pure BE, Owl-Eye, SE, Kain 100 AIMO), Logitech (G203, G403 Prodigy, Wireless, G502), Zowie (ZA13, EC2-A), Razer (Abyssus 1800, Abyssus 2014), Dream Machines (DM1 Pro, DM3 Mini), CM MasterMouse S.



Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.