• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pierwszy mechanik
#21
no nieeee no jakie echo... kurde nie może być..

Czyli co, zostaje Logitech G-Pro ? https://www.komputronik.pl/product/37518...g-pro.html
Trochę drogawy biorąc pod uwagę brak numpada:D
Odpowiedz
#22
Nie sprawdziłabyś, czy jak klawiatura leży na pościeli, to też wydaje te echo? Albo na kocu?

Chętnie ją podkleję jakimś wygłuszeniem od spodu jeżeli to pomoże.
Odpowiedz
#23
Jeszcze jedno: Logitech G413 - 179zl jeszcze wczoraj kosztował dla VIPów :) Czyli tych z aplikacją w telefonie.. dziwne bo ja tego nie dostalem :D Denerwuje mnie troche ten komputron :P
http://forum.pclab.pl/topic/1227942-Cich...ry14898696
https://www.pepper.pl/promocje/logitech-...d-comments
Odpowiedz
#24
Tak, echo, piszą o tym w recenzji. Ponoć klawiatury mechaniczne na metalowej obudowie tak mają, a o tym nie miałam pojęcia. Tak, patrzyłam na kocu, ale to nie w tym rzecz, można nawet i na puchu i w pościeli patrzeć, echo zostaje, bo klawisze uderzają o ten metal i odbija się to niemiłym dudnieniem i echem. Pozdrawiam 2 osoby które zamówiły te klawiatury i które dostaną z opóźnieniem bo przyszły do mnie :D Logitech G Pro odpada, nie ma klawiatury numerycznej, a dla mnie jest potrzebna. Więc ciężko będzie znaleźć równie cichą klawiaturę jak G413, a 1000 zł wydawać nie zamierzam i będę musiała póki co zostać przy membranowej.
Testowałam myszki: Steelseries (Kinzu v3, Rival 100, Rival 110, Rival 3), Roccat (Lua, Kiro, Kone Pure BE, Owl-Eye, SE, Kain 100 AIMO), Logitech (G203, G403 Prodigy, Wireless, G502), Zowie (ZA13, EC2-A), Razer (Abyssus 1800, Abyssus 2014), Dream Machines (DM1 Pro, DM3 Mini), CM MasterMouse S.



Odpowiedz
#25
MX Slient to 639zl :)
https://www.ceneo.pl/44199630

No ale to aż 639zl!! :D

mam dylemat czy odebrać tego Logitecha, czy lepiej Stealseries G2V2 na Black :D Albo olać i czekać dalej na MX Silent w ludzkiej cenie jak się wyłączność skończy corsarzom.
Odpowiedz
#26
Szczerze to bardziej podoba mi się prostota Logitecha. Być może to złudzenie na zdjęciu, jak wyłączy się te światełka, zabierze dużą podpórkę, to zostaje surowa klawa jak G413. Ale to jednak nadal ponad 600 zł za klawiaturę... Wolę kilka myszek :D

Steelseries też ładna, prosta. Coś czytałam opinie o wycierających się klawiszach.
Testowałam myszki: Steelseries (Kinzu v3, Rival 100, Rival 110, Rival 3), Roccat (Lua, Kiro, Kone Pure BE, Owl-Eye, SE, Kain 100 AIMO), Logitech (G203, G403 Prodigy, Wireless, G502), Zowie (ZA13, EC2-A), Razer (Abyssus 1800, Abyssus 2014), Dream Machines (DM1 Pro, DM3 Mini), CM MasterMouse S.



Odpowiedz
#27
podzielam zdanie Eweliny, choc zasloniete przelaczniki przez obudowe jak L gpro troche tlumia to klikanie klawiszy. Cena i jakiekolwiek podswietlenie jest mocna strona g413
Odpowiedz
#28
Podłączyłam właśnie klawiaturę do komputera i mocne czerwone podświetlenie klawiszy naprawdę daje po oczach, razi mnie. Wiem że ludzie tak lubię te światełka i czym więcej i bardziej kolorowo tym lepiej. Ale zawsze można wyłączyć. Edit: podświetleniem można regulować w programie, zmniejszyć je. Właśnie sprawdziłam jak się na niej pisze i powiem że naprawdę super, szybko i bez błędów, co mi się nie często tak udaje na nowej klawiaturze, zwłaszcza z wyższymi klawiszami. Więc przyjemność z pisania jest świetna. Gra się na niej bardzo dobrze, jest solidna. Szkoda tylko że te echo jest. No i w moim egzemplarzu trafiła się latająca spacja z jednej strony, lekko się dotknie i lata jak w najtańszej klawie za 10 zł.

"Na Logitechu pisałoby mi się wręcz genialnie gdyby nie jeden, irytujący detal. Pogłos, który wydobywał się z aluminiowej ramy przy każdym uderzeniu klawiszy. Pierwszy raz spotkałam się z takim problemem i nie do końca wiem z czego on wynika. Udało mi się jedynie nieco zmniejszyć natężenie tego dźwięku poprzez pochylenie klawiatury (podniesienie stopek), ale całkowicie to nie potrafiłam go wyeliminować. O ile pogłos nie przeszkadza podczas gry, bo wtedy mam zazwyczaj na uszach słuchawki, to podczas zwykłej pracy jest niezmiernie denerwujący. Jest to jednak w zasadzie jedyna wada tej klawiatury. Dlatego warto brać ją pod uwagę na przykład jako własny świąteczny prezent (najlepsza cena), pamiętając, że do kompletu mogą się przydać słuchawki."

Źródło: http://www.chip.pl/2017/11/test-klawiatu...413-carbon
Testowałam myszki: Steelseries (Kinzu v3, Rival 100, Rival 110, Rival 3), Roccat (Lua, Kiro, Kone Pure BE, Owl-Eye, SE, Kain 100 AIMO), Logitech (G203, G403 Prodigy, Wireless, G502), Zowie (ZA13, EC2-A), Razer (Abyssus 1800, Abyssus 2014), Dream Machines (DM1 Pro, DM3 Mini), CM MasterMouse S.



Odpowiedz
#29
A ja w końcu zmieniłem klawiaturę, choć przez Black Friday nie do końca na taką, jaką chciałem. Mianowicie wpadła właśnie przed chwilą do mnie... Corsair K70 Lux RGB Silent. Dużo, dużo zmian w stosunku do starej Medusy 2. Wysoka ta klawiatura niebotycznie, klawisze chodzą ultra miękko i lekko, więc muszę się przyzwyczaić, bo ledwo się muśnie, a już jest aktywacja i przy szybkim pisaniu faktycznie łatwo o byki. Jakkolwiek by mi się nie podobała, to niestety nie jestem pewien, czy uda mi się przyzwyczaić do tego, że ledwo dotknę klawisz, a ten już się aktywuje. Gdyby wymagały odrobinę większej siły do aktywacji, byłoby cudnie, a tak mam wrażenie, że ledwo musnę palcem capsa i już wstawia literę. Pisze się na niej ekstremalnie szybko, ale łatwo o dodatkową literkę, więc poprawiania całkiem sporo. Wiadomo, wpływ na to ma kwestia całkowicie odmiennej ergonomii i budowy, więc dam sobie jeszcze trochę czasu przed wyciąganiem ostatecznych wniosków na temat MX Silent.
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.