• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zmiana Deathaddera na EC2-a?
#11
(08-02-2017, 02:49 PM)Stachu napisał(a): i podczas gry nie myślom o tym, że szkoda, że w tej myszce jest 3310, a nie 3360 XD

haha wyobraziłam to sobie, jak podczas ważnych rozgrywek cs-a gracz pro rozprasza się myślą o sensorze :D Grunt to się przyzwyczaić do jednej i zająć się grą. (odezwała się ta z dwoma myszkami na biurku i kilkoma w szafie z braku zdecydowania :D)

Jeszcze niedawno tęskniłam za Kinzu i chciałam jej reaktywacji. Teraz bardziej chcę ulepszonej wersji Rival 100. Przyzwyczaiłam się jednak do bocznych przycisków po lewej stronie. No chyba że zrobią Kinzu z bocznymi przyciskami, ulepszoną, dobrze spasowaną obudową, lepszymi przyciskami, scrollem i sensorem, tam niestety wiele rzeczy kuleje.
Testowałam myszki: Steelseries (Kinzu v3, Rival 100, Rival 110, Rival 3), Roccat (Lua, Kiro, Kone Pure BE, Owl-Eye, SE, Kain 100 AIMO), Logitech (G203, G403 Prodigy, Wireless, G502), Zowie (ZA13, EC2-A), Razer (Abyssus 1800, Abyssus 2014), Dream Machines (DM1 Pro, DM3 Mini), CM MasterMouse S.



Odpowiedz
#12
brałbym Kone Pure Owl Eye, do clawa gitara
Odpowiedz
#13
Są i tacy, którzy między rundami zmieniają myszkę na lanie:

https://www.youtube.com/watch?v=WhfO9sRov2g

Teorii spiskowych jest dużo. Niektórzy mówią, że po prostu zmienił sobie myszkę, a inny, że na drugiej ma wgrane haxy. Ta druga teoria jest o tyle ciekawa, że dennis zmienia tą myszkę tak, jakby chciał żeby nikt tego nie zauważył. Ciężko jest zauważyć czy to jest FK2, czy ZA13, ale jakby zmieniał myszkę "x" na myszkę "x", byłoby to dość podejrzane.
Odpowiedz
#14
Nie szlo mu, to zmienił na inną, też tak nie raz robię :D W sumie w esporcie nic dziwnego, to tak jakbyś był biegaczem i zmienił buty, bo się niewygodnie w nich biegło :D
Testowałam myszki: Steelseries (Kinzu v3, Rival 100, Rival 110, Rival 3), Roccat (Lua, Kiro, Kone Pure BE, Owl-Eye, SE, Kain 100 AIMO), Logitech (G203, G403 Prodigy, Wireless, G502), Zowie (ZA13, EC2-A), Razer (Abyssus 1800, Abyssus 2014), Dream Machines (DM1 Pro, DM3 Mini), CM MasterMouse S.



Odpowiedz
#15
Na ten moment zastanawiam się już tylko nad EC2-a. Nie wiem czy opłaca mi się porzucać Deathaddera na rzecz Zowie, zamówię obie i sprawdzę która w bezpośrednim porównaniu wypada dla mnie lepiej. Ewentualnie poczekam na SS. Jestem gorszy niż kobieta jeżeli chodzi o wybór myszki, niestety :D
Odpowiedz
#16
rAx - wątpię byś był wybredniejszy ode mnie :D Ja też czekam na SS, zwłaszcza na nowego Rivala, obym się nie zawiodła.
Testowałam myszki: Steelseries (Kinzu v3, Rival 100, Rival 110, Rival 3), Roccat (Lua, Kiro, Kone Pure BE, Owl-Eye, SE, Kain 100 AIMO), Logitech (G203, G403 Prodigy, Wireless, G502), Zowie (ZA13, EC2-A), Razer (Abyssus 1800, Abyssus 2014), Dream Machines (DM1 Pro, DM3 Mini), CM MasterMouse S.



Odpowiedz
#17
Eee co ty Ewelina...
W cs'a nie da się grać na pierwszej lepszej myszce, która kształtem nam odpowiada ;p
Odpaliłem ostatnio starego 1.6 u brata, a on tam ma jakąś biurówkę ;f
Na "respie" musiałem obrać się strzałkami :V
Gracze "Pro" czasami grają na starszych myszkach, bo kształt im bardzo odpowiada i są z nimi "zżyci". A przede wszystkim, sensor jeszcze daje radę ;p
GuardiaN przykładowo gra od baaardzo dawna na Kinzu v1 Sudden Attack, ScreaM kiedyś grał na live na IE 3.0, swag bardzo długo grał na G400s ;p
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#18
Wiem o co chodzi ziomeczki, sęk w tym że gdyby dana myszka była mocno przeciętna raczej takiej popularności by nie miała. Ja wiem, sponsorzy itd., lecz wątpię że prawie 70% sceny siedziałoby na Zowie tylko przez sponsorów.
Tak jak mówicie - kształt jest najważniejszy. Deathadder jest moją najukochańszą myszką, lecz dłoni nie jestem w stanie sobie wydłużyć o ten 1-2cm :c
Zamówiłem wszystkie Zowie do salonu (FK, ZA oraz EC), w piątek będą, pójdę na testy.
SS już za rogiem, od 14.08 w oficjalnej sprzedaży, lecz nie jestem ich fanem, za dużo razy przejechałem sie na ich sprzęcie :c
Innych myszek raczej nie biore pod uwagę, dzięki za sugestie. Jeżeli macie jeszcze jakieś realne porównanie, bądź porady z doświadczenia jestem otwarty na dyskusję :D

Edit:
Zastanawiałem sie jeszcze nad G403, jest troszkę zgrabniejsza aniżeli Deathadder. Coś może o niej więcej powiecie?
Odpowiedz
#19
Większość "prosów" nie wie nawet jakie mają przełączniki pod przyciskami, a gdzie dopiero o specyfikacja sensora :V

@Edit
Sprawdź sobie tego Pure w sklepie, warto :)
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#20
(08-02-2017, 03:08 PM)Stachu napisał(a): Są i tacy, którzy między rundami zmieniają myszkę na lanie:

https://www.youtube.com/watch?v=WhfO9sRov2g

Teorii spiskowych jest dużo. Niektórzy mówią, że po prostu zmienił sobie myszkę, a inny, że na drugiej ma wgrane haxy. Ta druga teoria jest o tyle ciekawa, że dennis zmienia tą myszkę tak, jakby chciał żeby nikt tego nie zauważył. Ciężko jest zauważyć czy to jest FK2, czy ZA13, ale jakby zmieniał myszkę "x" na myszkę "x", byłoby to dość podejrzane.

miejsce miało podczas esl w sao paulo, większośc graczy swojego czasu używało project cocaine - mobilny cheat podczas większych imprez..
było o tym głośno na większości scen cs go, szwedzi i niemcy zapoczątkowali to potem podobno shox i virusi lecieli na tym.. nawet są na to dowody.
Ten ruch ręką na filmiku to nie zmiana myszki tylko właśnie ten cheat mobilny, łaczysz się przez smartfona.
na esea/faceit nie mamy już tego problemu
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
2 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.