• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zmiana Deathaddera na EC2-a?
#1
Witam!
Aktualnie posiadam Deathaddera Elite, lecz jego rozmiary po tygodniu użytkowania zaczęły być odrobinę dyskomfortowe. Pomyślałem żeby przejść na Zowie EC2-a, tylko problem leży w sensorze.
Wiem że Zowie ma 'gorsze' przyciski, scrolla i sensor, i tyle co przyciski ze scrollem mi nie przeszkadzają, tak sensor mnie niepokoi. Czy różnica będzie na tyle zauważalna? Czy może poczekać na Steelseriesy?

19 cm - 10 cm - Claw Grip
Odpowiedz
#2
Nowe steelseriesy już są dostępne w sklepach (rival 310 / sensei 310), wszystko zależy od tego, jak te myszki SS by ci leżały.
Ja osobiście bym na 3310 się nie przesiadł.
Odpowiedz
#3
(08-02-2017, 12:55 PM)cesarz cyberprzestrzeni napisał(a): Nowe steelseriesy już są dostępne w sklepach (rival 310 / sensei 310), wszystko zależy od tego, jak te myszki SS by ci leżały.
Ja osobiście bym na 3310 się nie przesiadł.

Z tego co wiem dostępne są w przedsprzedaży, wysyłka dopiero po 14.08 (xkom)
Wracając do tematu - naprawdę jest aż taka różnica pomiędzy 3310 a sensorami od 3360 w górę? Nigdy nie miałem do czynienia z 3310 i nie wiem jak to wyglada niestety :/
Odpowiedz
#4
Nie wiem, czy aż taka, przy drobnych ruchach czułem różnicę. Zdecydowanie wolałbym dobrą implementację a3090, niż 3310, ale to nadal moje subiektywne odczucie, wielu osobom 3310 nie przeszkadza. SS sprzedaje z oficjalnej strony, gdzie wysyła dość szybko, do tego jest kod rabatowy: SUMMER10, -7 euro.
Odpowiedz
#5
Dokładnie tak jak cesarz.
Feeling w moim starym Logitech'u G400, który ma A3095s (Jak dla mnie chyba najlepiej skalibrowany A3090) w porównaniu do 3310 w EC, którą miałem był o wieleee przyjemniejszy.
Mając do dyspozycji myszki na 3360 czy jego odmianach to nie przesiadałbym się na 3310 ;p
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#6
Też średnio przepadam za 3310. I taka moja myśl. Ludzie bardzo polecają tą EC2-A, jest to najpopularniejsza myszka na top scenie cs'a, a w sumie to nie jest jakiś kot. Sensor 3310 wg mnie furory nie robi, kwestia bardzo indywidualna, musi Ci po prostu pasować. Scroll pozostawia wiele do życzenia. A przyciski w EC są fatalne. Miałem FK2 i EC2-a, i te z FK są o niebo lepsze. Często spotykam się z opiniami, że EC2-A (i ogółem Zowie) to najlepsza marka pod względem jakości, ale się z tym nie zgadzam. Uważam że taki Logitech i Roccat to o wiele lepsza opcja, niż Zowie. Jak komuś pasuje EC2-A, to naprawdę zastanawiałbym się nad przesiadką na Kone Pure Owl-Eye.
Odpowiedz
#7
(08-02-2017, 02:19 PM)Stachu napisał(a): Też średnio przepadam za 3310. I taka moja myśl. Ludzie bardzo polecają tą EC2-A, jest to najpopularniejsza myszka na top scenie cs'a, a w sumie to nie jest jakiś kot. Sensor 3310 wg mnie furory nie robi, kwestia bardzo indywidualna, musi Ci po prostu pasować. Scroll pozostawia wiele do życzenia. A przyciski w EC są fatalne. Miałem FK2 i EC2-a,  i te z FK są o niebo lepsze. Często spotykam się z opiniami, że EC2-A (i ogółem Zowie) to najlepsza marka pod względem jakości, ale się z tym nie zgadzam. Uważam że taki Logitech i Roccat to o wiele lepsza opcja, niż Zowie. Jak komuś pasuje EC2-A, to naprawdę zastanawiałbym się nad przesiadką na Kone Pure Owl-Eye.

I to tez mi nie daje spokoju. Niby 3310 taki sensor przeciętny, a wszyscy gracze pro sceny z CSa i Overwatcha dalej grają na Zowie. Tak samo RocketJumpNinja, który cały czas powtarza ze są to topowe sensory i nie ma sensu sugerować się wyłącznie sensorem. Teraźniejszości rozmawiamy a mówicie ze różnica jest i to spora :/
Odpowiedz
#8
Są i gracze topowi, którzy grają na Kinzu. Bo tu nie zawsze liczy się sensor. Można mieć trochę gorszy sensor, ale jeśli myszka jest wygodna, dobrze ją trzymasz, kontrolujesz, dobrze się ślizga, po prostu panujesz nad nią, to wierz mi, ale można świetnie grać nawet na taniej myszce za kilka zł. Co z tego że będę miała myszkę pro, najdroższą, jak może być ona dla mnie za duża, niewygodna, to podczas rozgrywki zamiast skupić się na grze, będę przekładała dłoń. Dlatego najlepiej przymierz myszkę i jeśli jest dla Ciebie wygodna, to już sukces, a potem zobacz jak działa i jak się na niej gra. Naucz się ją kontrolować i przyzwyczaj się do niej. Być może dlatego pro gracze tak długo grają na starej, do której się przyzwyczaili.
Testowałam myszki: Steelseries (Kinzu v3, Rival 100, Rival 110, Rival 3), Roccat (Lua, Kiro, Kone Pure BE, Owl-Eye, SE, Kain 100 AIMO), Logitech (G203, G403 Prodigy, Wireless, G502), Zowie (ZA13, EC2-A), Razer (Abyssus 1800, Abyssus 2014), Dream Machines (DM1 Pro, DM3 Mini), CM MasterMouse S.



Odpowiedz
#9
Wielu z profesjonalnych graczy nie jest takimi sprzętowymi geekami. Dla nich sensor, to sensor. Dostaną od sponsora, wybiorą tą co kształtem pasuje i grają. Najważniejsze, że nie leży im to z tyłu głowy i podczas gry nie myślom o tym, że szkoda, że w tej myszce jest 3310, a nie 3360 XD
Odpowiedz
#10
Kinzu na pro scenie już poszła w niepamięć. Jeszcze 3 lata temu połowa sceny na tym grała, lecz SS zamiast ją upgradować, totalnie z niej zrezygnował. Sam nad tym ubolewam. Ostatnim zawodnikiem z tych teamów Tier 1-2, który grał na Kinzu był pasha, ale przesiadł się najpierw na FK2, a potem Rival 100. Z tego co pisał na fp planuje, w te wakacje zmienić na coś nowego. W lipcu 2016 neo grał 1 turniej (ELEAGUE s1, którego wygrali) na Kinzu v1, ale od razu po turnieju wrócił do EC2-A.
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.