• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Roccat KP Owl-Eye vs MasterMouse S
#21
tak, ale jesli mowie o rozmiarze to nie tylko dlugosci, dlatego dla mnie gpro jest za mala, a DM pro S byla za duza (za szeroka). Najlepiej ze wszystkich myszek leza mi wlasnie pure i rival 100. Zapewne myszki zowie tez by mi pasowaly, ale kwestia scrolla i przyciskow byla dla mnie zbyt istotna (do pracy)
Odpowiedz
#22
Szkoda, że G Pro, nie ma kształtu g100s. Prosty kształt, bez zbędnych udziwnień, bardzo uniwersalny. Dodaliby jakieś RGB i sprzedawałaby się lepiej niż G Pro.
Odpowiedz
#23
moze cos im sie odmieni. bo nowe produkty logitecha w ogole mi nie pasuja, pasowaly mi owiele bardziej ich starsze. Dlatego ich nie proponuje bo nie bede proponowac czegos co wg mnie jest niewygodne.
Odpowiedz
#24
Sensor w Rival'u jest takim dzieckiem 3090 i 3050 połączonym z dobrodziejstwami dnia dzisiejszego :V

Jak się ma do topowych Sensorów? Hmm.
Pierwsze co rzuca się w oczy to znacznie wyższy LOD i niższy max speed.
Porównując A3095s do 3310 miałem poczucie mniejszej precyzji na 3095s.
W feeling'u, 3059 jest ciut gorszy, więc to zjawisko może być bardziej nasilone.
Akcelerację jak i smoothing ma oczywiście większy od 3366.
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#25
Udało mi się ugadać z procpu i Kone Pure'a będę już miał jutro rano. Będzie strzelane. Trochę pogram i strzele tu jakąś mini-recke.

Mimo wszystko tego pobawię się tym Rivalem. Zmienie przełączniki, kabel, ślizgacze. Może uda się jeszcze to sprzedać. Tak jak "Fani czterech kółek", tylko z myszkami xd
Odpowiedz
#26
Czekam ;p
Podekscytowany chyba bardziej od Ciebie jestem :u
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#27
No to napisze jakąś moją mini-reckę i zapytam o kilka rzeczy.

Kształt - co do tego to jestem zawsze bardzo wybredny, lecz tutaj trzyma mi się ją bardzo naturalnie. Już dzisiaj mogę grać, bez dyskomfortu, ale po tygodniu przyzwyczajania się powinno być idealnie. Może nie wygląda, ale w praktyce trzyma się ją jak delikatnie wyprofilowaną Kinzu.
Sensor - perfect.
Przyciski - perfekt (tylko w G Pro miałem lepsze, ale tam za to często clickałem niechcący, więc na plus). Nie mam problemu z nieodbijaniem, jak w Kone Pure Optical BE.
Boczne/dpi - o wiele lepsze niż w Kone Pure Optical BE. Bardzo dobre.
Scroll - lepszego jeszcze chyba nie miałem.
Ślizgacze - perfect.
Kabel - shit. Najlepiej bym go wymienił na mój, ale poczekam, może sie przyzwyczaję, może kupie mouse bungee. Szkoda, że nie można kupić oryginalnych ślizgaczy od Roccat'a.

I teraz pytanie o sterowniki. Czy jak mam je ustawione na komputerze w domu, pojadę przykładowo na lana i tam podepnę myszkę, to ustawienia będą zapisane na myszce? Czy jest różnica w tym czy gra się ze sterownikami, czy bez? Jeżeli tak, to jaka? Czy mogę ustawić sobie myszkę jak chce, po czym usunąć sterowniki i wszystko zapisze się w jej pamięci?
Odpowiedz
#28
Stachu - aż się napaliłam na tą myszkę :) Ale poczekam aż potanieje i jak będę bogata :D Ze sterownikami to najlepiej jakbyś podpiął pod drugi komputer i sprawdził, masz może laptopa? Czy komputer u rodziny, znajomych? Wtedy się dowiesz czy zapamiętuje ustawienia.
Testowałam myszki: Steelseries (Kinzu v3, Rival 100, Rival 110, Rival 3), Roccat (Lua, Kiro, Kone Pure BE, Owl-Eye, SE, Kain 100 AIMO), Logitech (G203, G403 Prodigy, Wireless, G502), Zowie (ZA13, EC2-A), Razer (Abyssus 1800, Abyssus 2014), Dream Machines (DM1 Pro, DM3 Mini), CM MasterMouse S.



Odpowiedz
#29
No tak, tak. Najbardziej interesuje mnie czy jest różnica pomiędzy tym jak myszka chodzi ze sterownikami, czy bez?
Odpowiedz
#30
Raczej nie, nikt nie robił żadnej wzmianki, więc najprawdopodobniej nie wpływają na sensor, o ile sam nie zaczniesz grzebać :p
Ale takiego info raczej szukałbym po zagranicznych forach.
W każdym razie, na pewno nie tak jak Srynapse od Razer'a :p

"Może nie wygląda, ale w praktyce trzyma się ją jak delikatnie wyprofilowaną Kinzu."
Czyli widzę, że zadowolony jesteś :D
Może się przymierzę jednak do zakupu tego EMP.
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.