• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Roccat KP Owl-Eye vs MasterMouse S
#11
A4Tech Bloody V7 ● A4 Tech Bloody Blazing A6 ● DreamMachines DM1 Pro S ● Logitech G Pro ● Ninox Aurora ● Razer Krait 4G ● Roccat Kone Pure Optical BE ● SteelSeries Kinzu v2 ● SteelSeries Kinzu v3 ● SteelSeries Rival 100 ● Zowie EC2-A ● Zowie FK2 ● [Aktualnie: KinzuAdder] . Raczej wole male symetryki. Abyssusa i Lue testowalem u znajomych i ksztalt byl git.
Odpowiedz
#12
Kone Pure'a Owl-Eye zamówiłem i bede go miec na piatek. Najwyżej go oddam. Podoba mi sie mega ta myszka, tylko mam watpliwosci co do ksztaltu. Dam jej tydzień. Jak nie bedzie pasowac, to zamowie tego CM'a.
Odpowiedz
#13
Czekam na relację : p
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#14
Co ci nie pasuje w sensorze KinzuAddera? Masz wersję 3G czy 3.5G? Jeśli 3G to ten sensor poza v-maxem jest bez wad.
Odpowiedz
#15
Akurat jestem prawie pewny, że Kone Pure Ci się spodoba
Odpowiedz
#16
@Lukasz_Wisniewski Sensor 3G. On ma juz swoje lata. Mam wrazenie, ze nie chodzi jak nowy. Najlepeiej to widac przy szybkich ruchach - albo sie gubi, ale dzieja sie jakies dziwne rzeczy. Do tego delikatny smoothing. Kiedy mialem G Pro i porownywalem sensory, bylo naprawde widac roznice.

@Czyszczu Miejmy nadzieje. Pierwszy raz bede, tak na powaznie, testowal profilowana myszke. Ten prawy bok mnie zastanawia.
Odpowiedz
#17
@cesarz_cyberprzestrzeni Spodziewalem sie, ze ktos napisz "przyklei sobie slizgacze od ie 3.0", ale ze mozna zamawiac takie kawalki teflonu na zamowienie to nie wiedzialem. Mega ciekawe, ale jednak wolalbym kupic oryginalne.
PS: musze pisac 2 posty kolo siebie bo na telefonie tekst mi zaslania "Submit reply".
Odpowiedz
#18
Stachu jesli masz chwyt jak ja (takie dziwactwo miedzy fingerem a clawem) bedziesz mega zadowolony :) mam ową kone, ciezko sie doszukac jakiegos "ale". material super, nie lubie golych plastikow jak to ma logitech w zwyczaju.

Ewelina jesli on ma wieksza grabe ode mnie a ja mowilem ze dla mnie za mala byla ta myszka to czemu mialas taki pomysl :P to clawa w ogole wg mnie gpro odpada.
Odpowiedz
#19
co do slizgaczy wystarczylo wejsc na google i zawsze sie znajda jakies :) zanim zjedziesz slizgacze wyjdzie tyle myszek ze bedziesz myslec o innej po prostu
Odpowiedz
#20
Do Kone Pure'a wiem, że są. Wcześniej pytałem o ślizgacze do tego MasterMouse'a.

Ja kiedyś mówiłem, że dla mnie nie ma za małych myszek. Póki nie kupiłem Razer Krait'a 4G. Ale ona jest już skrajnie mała. G Pro nie było za małe, było idealne, tylko tych boków nie mogłem dobrze chwycić, przez co traciłem na kontroli, komforcie i przez ten brak wygody ręka mi się bardziej pociła. Mój chwyt zmieniał się w czystego clawa, czego nie chciałem.

Sugerując się recenzjami, w tej myszce (KP O-E) nie ma nic do czego mógłbym się przyczepić. Na upartego - kształt i kabel. Ale mam nadzieje, że to będzie tylko kwestia przyzwyczajenia.

PS: Dostałem niedawno Rivala 100, z uszkodzonymi przyciskami i planuje sobie go naprawić, i trochę w nim pozmieniać. I tutaj rodzi się pytanie. Jak ten sensor (3059) ma się do tych topowych? (500dpi, 500hz, med-sens) Do jakiego jest podobny i czy ten smoothing jest jakoś bardzo odczuwalny (nienawidze smoothingu).
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.