• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
mniejsza mysz
#31
Ło, a ja lubię mieć dużo miejsca na palec, nie lubię jak mnie coś ogranicza czy jak dotykam palcem brzegu przycisku tuż przy rolce i się trochę wcina, tak mam w Kone Pure i przez to przestałam jej używać, po prostu za wąsko.
Testowałam myszki: Steelseries (Kinzu v3, Rival 100, Rival 110, Rival 3), Roccat (Lua, Kiro, Kone Pure BE, Owl-Eye, SE, Kain 100 AIMO), Logitech (G203, G403 Prodigy, Wireless, G502), Zowie (ZA13, EC2-A), Razer (Abyssus 1800, Abyssus 2014), Dream Machines (DM1 Pro, DM3 Mini), CM MasterMouse S.



Odpowiedz
#32
tak samo jak rival 100 tez nie ma szerokich przysikow i to jest fajne :)
Odpowiedz
#33
No właśnie Rival 100 ma szerokie :D Dużo szersze od Kone Pure i nie muszę ciągle patrzeć czy palec trafi w przycisk czy nie :D
Testowałam myszki: Steelseries (Kinzu v3, Rival 100, Rival 110, Rival 3), Roccat (Lua, Kiro, Kone Pure BE, Owl-Eye, SE, Kain 100 AIMO), Logitech (G203, G403 Prodigy, Wireless, G502), Zowie (ZA13, EC2-A), Razer (Abyssus 1800, Abyssus 2014), Dream Machines (DM1 Pro, DM3 Mini), CM MasterMouse S.



Odpowiedz
#34
ma prawie takie same tylko nie maja przerwy na scrolla http://imgur.com/QpybEqW g403 to spora myszka a przyciski sa nieznacznie wieksze :P
Odpowiedz
#35
Właśnie ta przerwa na scrolla, ta ramka wokół przeszkadza, niepotrzebnie ją dali. A G403 nie jest jednak tak duża jak myślałam, nawet można rzecz, że na moją dłoń dobra, ba, nawet wydaje się mniejsza od Rival 100, gdzie palce nie sięgają mi do końca przycisków, tylko sporo niżej. A w G403 tak dłoń leży, jakby wydawała się prawie w sam raz.
Testowałam myszki: Steelseries (Kinzu v3, Rival 100, Rival 110, Rival 3), Roccat (Lua, Kiro, Kone Pure BE, Owl-Eye, SE, Kain 100 AIMO), Logitech (G203, G403 Prodigy, Wireless, G502), Zowie (ZA13, EC2-A), Razer (Abyssus 1800, Abyssus 2014), Dream Machines (DM1 Pro, DM3 Mini), CM MasterMouse S.



Odpowiedz
#36
tak w ogole steelseries odswiezy w koncu swoje myszki ? czy maja jakieś najnowsze produkty o których nie wiem lub nie ma w Polsce jeszcze :P ?
Odpowiedz
#37
pewnie jak u większości firm coś się pojawi przed grudniem ;) bo wtedy zaczyna się najlepsza sprzedaż
Odpowiedz
#38
Hya kupic nowego Pure czy rivala 100, badz g203 (jakos sie przyzwyczaje do ksztaltu) i liczyc na nowosci pod koniec roku ?
Odpowiedz
#39
Coraz bardziej zaczynam chwalić G403. Byłam pewna, że będzie ona dla mnie nie wygodna i za duża, ale nic takiego. Coraz bardziej przekonuję się do niej, ładnie leży w dłoni i jest o dziwo dla mnie wygodna, do tego precyzyjna. A przyciski? Majstersztyk, nigdy tak szybko nie klikałam jak w tej myszce, bije ona na głowę wszystkie inne które testowałam. Może mogłaby mieć mniejsze przyciski boczne, lżejszy kabel na który narzekają oraz scroll lepiej spasowany, jak się trafi na latający na boki, to myszka potrafi hałasować. Ciężko trafić na idealny egzemplarz, w każdym coś dolega. Szkoda, że producenci nie sprawdzają tego dokładniej i puszczają takie z wadami do sprzedaży.
Testowałam myszki: Steelseries (Kinzu v3, Rival 100, Rival 110, Rival 3), Roccat (Lua, Kiro, Kone Pure BE, Owl-Eye, SE, Kain 100 AIMO), Logitech (G203, G403 Prodigy, Wireless, G502), Zowie (ZA13, EC2-A), Razer (Abyssus 1800, Abyssus 2014), Dream Machines (DM1 Pro, DM3 Mini), CM MasterMouse S.



Odpowiedz
#40
jak by nie puszczali do sprzedaży to by z 40% egzemplarzy musieli do kosza wywalić :P

imo to takim g203 poki co i czekac czy cos lepszego sie pojawi ;)
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.