• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
nowa klawiatura
#11
(05-08-2017, 02:13 PM)saym0n napisał(a): dlaczego różnica w cenie pomiędzy tymi modelami jest aż 200zł one różnią się tylko tym że jedna ma białe podświetlenie a druga RGB ?

CMStorm Masterkeys Pro S (SGK-6030-KKCM1-US)
Cooler Master MASTERKEYS PRO S (SGK-4090-KKCM1-US)

Jak na moje to tak... pewnie nawet z tej samej taśmy schodzą tylko jednego dnia dostają białe ledy a innego RGB :D
a jako że na RGB jest hajp, to niskim kosztem własnym (dopisanie obsługi zmian kolorów na ledach rgb do firmware'a) można z klientów wyciągnąć dodatkowe 200 zł :)

no chyba że tam są jakieś większe różnice, ale no nie wydaje mi się ^^
Odpowiedz
#12
inne pcb i nie masz smd ledów ;)
Odpowiedz
#13
faktycznie właśnie oglądałem na stronie oficjalnej specyfikacje no ale cóż ta z RGB jest za droga ;/ z białymi ledami kosztowała 393zł dziś już 419zł jest w ogóle jakaś szansa że te klawiatury pojawią się gdzieś taniej ? bo jednak chciałbym kupić jak najszybciej
Odpowiedz
#14
czasem przed jakimiś okazjami są obniżki ;) tak to raczej drożeją :P
Odpowiedz
#15
dziś się nastawiałem na zamówienie wczoraj cena 378zł dziś 505... naprawdę nie rozumiem ceny tej klawiatury...
Odpowiedz
#16
za poźno ; p
Odpowiedz
#17
TU masz super klawę (moim zdaniem), jest jeszcze na promocji https://www.x-kom.pl/p/329410-klawiatura...d-rgb.html logitech g213, zadowolony jestem a już trochę na niej się naklikałęm
Odpowiedz
#18
@up tylko, że to bardzo droga membrana, w cholere nieopłacalny zakup... za to już masz mechaniki... za niewiele więcej już można dostać coś na roamer-g używanego co w feelingu jest jak taka lepsza, płynniejsza membrana
Odpowiedz
#19
(06-07-2017, 09:52 AM)Hya napisał(a): @up tylko, że to bardzo droga membrana, w cholere nieopłacalny zakup... za to już masz mechaniki... za niewiele więcej już można dostać coś na roamer-g używanego co w feelingu jest jak taka lepsza, płynniejsza membrana

Wszystkie drogie membranówki są nieopłacalne, nie różnią się od zwykłego klawiatury za grosze. Po prostu dali jakieś bajery + naklejki za taką cenę :P
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.