• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
nowa klawiatura
#1
  • twój budżet: 300~400zł
  • jaki chcesz rodzaj klawiatury (membranowa czy mechaniczna)? mechaniczna
    - jeżeli mechaniczna: jaki chcesz  rodzaj przełączników – jeżeli nie wiesz, to napisz nam: z tego co wyczytałem zainteresowały mnie cherry red
    1. czy masz masywne dłonie czy nie? nie
    2. czy dużo piszesz na klawiaturze? nie
    3. czy ma to być klawiatura w 100% pod gry? w sumie to zakup raczej pod gry jak i do codziennego użytku
  • czy chcesz podświetlenie? tak
  • czy chcesz makra? nie
  • czy chcesz dodatkowe klawisze? nie
  • czy potrzebujesz podpórkę pod nadgarstek? obojętne
  • czy może to być klawiatura typu tenkeyless (bez numapda lub numpad w miejscu del, end, ins)? i to jest bardzo ciekawe pytanie z numpada i tak nie korzystam a mniejsza klawiatura nie będzie kolidować z większą podkładka pod mysz jakoś nie mogę się zdecydować.
  • twoje uwagi (wygląd, firma): zawsze kupowałem klawiatury po 20-30zł co mnie najbardziej irytuje w takiej klawiaturze to to, że lata po biurku jak szmata chciałbym przede wszystkim stabilną klawiaturę ... przeskok dla mnie pewnie będzie ogromny. Wiecie może coś na temat nowej wersji Zowie Celeritas ? Jak na razie zastanawiam się nad Steel Series 6G V2 i Ozone Strike Battle
Odpowiedz
#2
Moim zdaniem jeśli nie potrzebujesz podświetlenia i potrzebujesz czegoś naprawdę podstawowego a zarazem dobrego to QPAD MK-50 na redach to wszystko czego potrzebujesz ;)
Jak chcesz podświetlenie to dobrą klawką jest Ozone Strike Pro.
Odpowiedz
#3
ja bym coś na brązowych switchach wziął
albo używki albo np. genesis rx85 albo tenkeylessa od CM'a weź za ok 429 zł masterkeys pro M White (masz numpada w razie czego w strzałki wsadzonego)

o nowej celeritas cisza...
Odpowiedz
#4
zastanawiam się właśnie nad COOLER MASTER MASTERKEYS PRO S (WHITE LED) na Cherry MX Brown koszt 393zł ;/ trochę dużo jest sens czekać na jakąś promocję ?
Cooler Master Storm Quickfire Rapid-I Cherry MX Brown już 469zł to raczej za dużo... nie wiem czemu ale strasznie mi się podobają te klawiatury od CM ;/
Odpowiedz
#5
słusznie, dobrej jakości są.
masterkeys jest dobra, ale jak nie chcesz tyle płacić to poczekaj, może akurat bedzie jakaś promocja
Odpowiedz
#6
czasem czytam, że ludzie tanio kupili właśnie jakąś klawiaturę lub myszkę to w Polsce np. x-kom i "gorący strzał" czy gdzieś w jakimś zagranicznym sklepie ? w ogóle coś strasznie słabo z dostępnością Cooler Master MASTERKEYS PRO S na allegro nie ma żadnej sztuki.
Odpowiedz
#7
bo się chyba wyprzedały :P diody smd led rgb robią swoje + możliwie najprostsza obudowa :P Do tego w CM'ach masz bardzo trwałe PCB, co sam przeszedłem jak zalałem colą i przez parę dni z w pół zaschniętą colą działała, później okazywała jakieś dziwne oznaki to otworzyłem ją przetarłem z tej zaschniętej coli (sporo tam tego było ;p) i śmiga jak nowa ;)

pewnie trzeba zaczekać na nową dostawę
Odpowiedz
#8
Masterkeysy używają tego samego PCB co K70?
Odpowiedz
#9
Wątpię, aczkolwiek wychodzą z tej samej fabryki, więc jakość lutowania powinna być porównywalna.
IBM Model M Space Saving Keyboard
Odpowiedz
#10
dlaczego różnica w cenie pomiędzy tymi modelami jest aż 200zł one różnią się tylko tym że jedna ma białe podświetlenie a druga RGB ?

CMStorm Masterkeys Pro S (SGK-6030-KKCM1-US)
Cooler Master MASTERKEYS PRO S (SGK-4090-KKCM1-US)
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.