• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czy można bez obaw zmienić Polling Rate w myszce DM1 Pro?
#11
@Amok jak Ci się sprawuje ta g203? Jak sensor w stosunku do 3310?
Odpowiedz
#12
Ma płynniejszy feeling aczkolwiek nie stawiałbym go wyzej od 3310 według mnie ma lepszy feeling ale precyzja jednak lepsza w zowie. Muszę potestować 3360 albo s3988 i zastanawiam się nad 3 modelami i jestem w kropce, najbardziej to mi psuje Nixeus revel niestety nie do kupieni w Polsce i może bym sobie go z amazonu sprawił , jak nie to Dm1 pro S albo g403 lub xm300 od gigabyte
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#13
Amok właśnie mam pytanie, bo tez przesiadłbym się z Savu
Masz ZA12, pasuje do palmo-clawa z dociskaniem śródręcza dla osoby o większych dłoniach? :D
Odpowiedz
#14
Do palma to za11 bym Ci radził mam Za12 i dłoń 18.5 i jest na długość na styk
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#15
tak, ale ja nie mam palma. To taki szponiasty palm, ruchy nadgarstkiem, lubię mniejsze, symetryczne myszki(ale jeśli palce nie schodzą mi poza przyciski), o dość szybkich ślizgaczach, z dobrze rozłożoną wagą. W zasadzie to ten claw jest nieco złagodzony, ręka rozłożna na całej długości myszki, śródręcze dociśnięte, ale główny punkt kontroli to opuszki palców. Rozumiesz czy zdj zrobić? :D
Odpowiedz
#16
To powinna być git, a co ci nie psowalo w Dm1 pro s bo wiem ze miałeś i nie mogę znaleźć postów
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#17
Za mała wysokość przy przyciskach - kciukiem czułem przyciski boczne
dwa za szybko zjeżdzała w dół, taki średno ,,wyczuwalny garb" jak dla mnie. Najgorsza rzecz, że palce były mniej niż nawet na styk i jak wciskałem PPM (o dziwo LPM tego nie miał tak odczuwalnego) to dotykałem krawędzi obudowy w taki sposób, że później zostawała mi ,,kreska" na palcu
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.