• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Max 200zl, RTS/RPG
#21
Materiał w Savu jest bardzo dobry, podobny do tego w Konie. Kone jest jednak bardzo mały i przyciski głowne dziwne, twardo chodzące, Savu duzo lepsze. Poza tym jak mowilem kształt dla mnie duzo lepszy
Amok masz Savu?
Odpowiedz
#22
To że Kone mały to dla mnie tym lepiej. Główne przyciski chodzą bardzo dobrze, testowałam kilka myszek co miały kiepskie przyciski, czy to głośne czy to za twarde, w Kone przyciski mi się podobają i głośność też.
Odpowiedz
#23
Nie mam ale miałem hehe :D chyba se listę wypisze co testowałem bo tyle tego
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#24
amok postrach sklepów, pamiętam :)
teraz ewelina jeszcze drugi postrach sklepów :D
Odpowiedz
#25
Nono goni mnie skubana xd
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#26
Zdecyduję się raczej na DM1 pro. Z recenzji wynika, że kształt myszki może dość mocno docisnąć prawą stronę śródręcza.
Potrzymałem sobie nieco mniejsze myszki i zauważyłem, że mam dziwną tendencję do dociskania myszek właśnie w to miejsce. Do tego stopnia, że najmniejsza leżała mi w ręce w najwygodniejszej dla mnie pozycji niemalże horyzontalnie względem reki. o.O
Odpowiedz
#27
Też cisnę myszkę, zwłaszcza w grach :D Ale to chyba normalne, że staramy się dobrze chwycić, dlatego też jak miałam w jakiejś boczne przyciski z prawej strony, to mi się same wciskały.
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.