• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Max 200zl, RTS/RPG
#11
To wcięcie na kciuk nie przeszkadza. Kciuk trzymam jak clawgripowicze, dalej (duże dłonie)
Odpowiedz
#12
(01-16-2017, 01:22 PM)Czyszczu napisał(a): To wcięcie na kciuk nie przeszkadza. Kciuk trzymam jak clawgripowicze, dalej (duże dłonie)

aha, a ja ciągle czuję te zakończenie tego wcięcia, nie wiem czemu tak zrobili, to dość mało komfortowe, ale może to ja jestem dziwna i mam dziwną dłoń :D
Odpowiedz
#13
W savu jest duzo wygodniejsze wcięcie i rozmiar myszy i kształt niż kone pure. Dla mnie przez to ze jeden klawisz jest o wiele krótszy i jest tak ścięta leżała beznadziejnie i oddałem ja po godzinie do sklepu.
Odpowiedz
#14
Kształt Savu z tego co widzę wygląda bardzo podobnie do Kone Pure, materiał jest gorszy, w Kone Pure jest bardzo przyjemny w dotyku. No i ten napis znowu wpierniczyli na prawym przycisku, co mnie tak irytuje mając Roccat Lua z identycznym napisem, że ciężko mi dłużej ją trzymać, pogram trochę, ale potem do pracy muszę przerzucać się na Kone Pure.
Odpowiedz
#15
Ja tam nie patrzę na wygląd , podoba mi się jak swieci jak leży na biorku a jak gram to i tak patrzę na monitor a nie na myszkę xd
Odpowiedz
#16
Ale tu nie chodzi o wygląd, tylko o wklęsły napis, który przeszkadza, nie dla oczu, tylko dla dłoni, czuć go pod palcem i to strasznie irytuje. Lubię gładką powierzchnię. To tak jakbyś miał coś przyklejonego do myszki, jakieś śmiecie które chcesz zdrapać i nie możesz, myszka powinna być gładka.
Odpowiedz
#17
A No dobra teraz zrozumiałem :D
Odpowiedz
#18
I Tobie nie przeszkadza? :D
Odpowiedz
#19
Ten grawer jakoś nie specjalnie ale w sumie mogło by go nie by. , to takie na sile trochę
Odpowiedz
#20
No właśnie, poszli w wygląd, czym ładniejsza tym bardziej przyciąga ludzi, ale powinni też pomyśleć o ergonomii, a jak już tak bardzo chcą dać napis to mogli dać niżej, mniejszy i/lub zwyczajny bez wypukłości.
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.