• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mechaniczna klawiatura
#1
Dobór klawiatury
  • twój budżet:~800
  • jaki chcesz rodzaj klawiatury (membranowa czy mechaniczna)? Mechaniczna 
    • jeżeli mechaniczna: jaki chcesz  rodzaj przełączników – jeżeli nie wiesz, to napisz nam:
    1. czy masz masywne dłonie czy nie? Średnio
    2. czy dużo piszesz na klawiaturze? Trochę, ale nie jest to ważne.
    3. czy ma to być klawiatura w 100% pod gry? Tak, konkretnie pod Smite.
  • czy chcesz podświetlenie? Tak, fajnie jakby było RGB
  • czy chcesz makra? Nie
  • czy chcesz dodatkowe klawisze? Nie
  • czy potrzebujesz podpórkę pod nadgarstek? Nie.
  • czy może to być klawiatura typu tenkeyless (bez numapda lub numpad w miejscu del, end, ins)? Tak, najlepiej jakby była tkl, chcę, żeby zajmowała mało miejsca, ale full size też ujdzie bez problemu.
  • twoje uwagi (wygląd, firma): 
Odpowiedz
#2
Znowu? Do gier typu LOL najlepsze są Blacki, ale nie wiem czy nie będą za ciezkie (co już mówiłem). Generalnie Kailh Brown jak mówiłem też są niezle, ma kolega i granie w lola i csa, ogolem rozne gry wedlug niego są przyjemniejsze niż na redach. Więc sprobuj wymacać Blacki w stacjonarnym i zdecyduj. One najszybciej odbijają, choc Browny też całkiem szybko.
Odpowiedz
#3
Znowu, bo pytam się na przyszłość, gdy zdecyduję się na którąś z gier, wymienię klawiaturę. Blacki sobie stukałem, ale chyba trochę za ciężko chodzą.
Odpowiedz
#4
To zdecydowanie Kailh Brown
Odpowiedz
#5
Niestety, raczej nie chcę zamawiać przez internet, a w sklepach są tylko membrany/MXy, nie ma kailhów ;x
Odpowiedz
#6
No to po co sie pytasz? :d
Masz blue i redy, tak?
Odpowiedz
#7
Mam blue i blacki, które mogę sprzedać znajomemu praktycznie za tyle, za ile je kupiłem.
Odpowiedz
#8
No to wedlug mnie redy mogą być za lekkie, chociaz ich praca ma tez pewne plusy (nie za bardzo zwraca się uwage na nie podczas wciskania, sam fakt ze chodzą lekko)
Ale jak chcesz czegos nowego i przy tym nie gorszego to Kailh Brown, np. Tesoro Excalibur Spectrum
Odpowiedz
#9
Weź MasterKeys Pro S na RGB Brown - http://www.test-gear.pl/testy-i-recenzje...eys-pro-s/ myślę, że spodoba Ci się.
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.