• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nowy mechaniczek
#1

Dobór klawiatury

  • twój budżet: 700, max 800zł, ale najlepiej koło 600 ;_;
  • jaki chcesz rodzaj klawiatury (membranowa czy mechaniczna)? Mechaniczna
    • jeżeli mechaniczna: jaki chcesz  rodzaj przełączników – jeżeli nie wiesz, to napisz nam:
    1. czy masz masywne dłonie czy nie? Pośrednio, ale bardziej tak
    2. czy dużo piszesz na klawiaturze? Nie, a jak muszę, to mogę użyć mojej BlackWidowki 2013 na MX Blue :)
    3. czy ma to być klawiatura w 100% pod gry? Tak
  • czy chcesz podświetlenie? Tak, najlepiej RGB
  • czy chcesz makra? Nie
  • czy chcesz dodatkowe klawisze? Nie
  • czy potrzebujesz podpórkę pod nadgarstek? Nie, lub bardzo małą, lub bardzo dużą
  • czy może to być klawiatura typu tenkeyless (bez numapda lub numpad w miejscu del, end, ins)? Najlepiej żeby była TKLess, ale full size też ujdzie
  • twoje uwagi (wygląd, firma): -
Odpowiedz
#2
Ja znalazłem tesoro colada fajna aluminiowa na chery wszystkie rodzaje ale ciezko dostepna ma byc nowa colada spectrum
Odpowiedz
#3
Bierz MasterKeysa Pro S - http://www.test-gear.pl/testy-i-recenzje...eys-pro-s/ świetna klawka.
Odpowiedz
#4
Fakt niezła tylko szkoda ze taka droga
Odpowiedz
#5
Głównie chodzi mi o to, jakie switche powinienem wybrać, a od tej Tesoro Colada już bardziej mi się Durandal podoba.

@edit Czyli polecasz Browny? Bo tylko na nich jest Masterkeys Pro S. Czy browny będą nadawały się pod fpsy? Bo słyszałem, że one tylko do gier Moba. A gram i w moby, i w fpsy, a nawet czasem w rtsy, ale chyba najwięcej w fpsy.
Odpowiedz
#6
W takim układzie bierz browny, bo to najbardziej uniwersalne switche.
Odpowiedz
#7
MasterKeys jest na Red, Brown i Blue , z brownami masz po 589 zł patrząc na konkurencję to wcale nie jest drożej, a naprawdę jest warta polecenia. Brown RGB są bardzo uniwersalna, bardzo podobne do Kailh brownów z kliku wiec spodobają Ci się w każdej grze.
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.