• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Myszka wraz z podkładką ~ 240zł.
#11
Nie patrz co jest popularne co nie. Jak coś jest nowe to siłą rzeczy nie może być od razu popularne. Razer jest popularny a większość jego rzeczy to badziewia.
Odpowiedz
#12
Wiem, nawet sądzę tak samo, to jednak wiadomo jak to czasami jest - wolisz mieć coś "zaufanego" (oczywiście nie mówię, że tak jest, bo tak, jak napisałeś - czasami produkty tych "większych" firm, mogą być większym crap'em).

Chociaż bardziej w moim wcześniejszym poście, chodziło mi bardziej o to, czy warto w ogóle zobaczyć? Nie chcę się bawić w odsyłanie i inne pieprzenie. Wiem, że  przez internet mi nie doradzicie, bo i tak nieważne, czy claw, czy inny chwyt - i tak każdy z nas będzie inaczej trzymał, a na pewno nie dokładnie. I tu dochodzi kolejny problem, bo jak widziałem - to pewnie DM (PRO = PRO S?) dałoby radę gdzieś niedaleko sprawdzić, to G102 - może być problem, m.in. dlatego, że nie jest dostępna w Polsce.

Dzięki.
Odpowiedz
#13
G102 nie może być popularna, bo ledwo co została wprowadzona na rynek i to wyłącznie azjatycki. Patrząc aktualne testy i recenzje jak choćby ta: http://www.overclock.net/t/1616323/spons...iew-by-ino logitech raczej będzie się starał utrzymać ją jak najdłużej poza rynkiem europejskim, niewiele osób zdecydowałoby się na kupno ponad 2 razy droższego logitecha g pro, gdy różnice są praktycznie niezauważalne. Sensor w g102 w testach wypada niewiele gorzej od pmw3366, reszta, poza przełącznikami bez oznaczenia żywotności i gumowym kablu zamiast plecionego (co w tym wypadku jest zaletą) jest identyczna jak w G pro. Kolejna rzecz to fakt, że od lat jedynym problemem myszy logitecha były dziwaczne kształty i duża waga, pod względem jakości i wydajności logitech jest zazwyczaj definiowany jako numer 1 wśród peryferiów komputerowych.
Odpowiedz
#14
akurat z kablem w pro g to sie nie popisali bo jest gruby i ciezki, kompletnie nie pasuje do tej myszki ;/

PS. "Pro" ma 3310, a "pro S" ma 3366 i innego middle switcha :)
Odpowiedz
#15
Coraz bardziej przekonuje mnie zakup G102, tylko piszesz, że sensor jest niewiele gorszy od 3366, a zauważyłem, że w tym przedziale cenowym, jakaś ilość (jeśli nie się nie mylę) myszek je posiada (tj. 3366), więc czym jest ona lepsza od innych? Jak to będzie wyglądało z ew. oddaniem na gwarancje? Gdzie będę mógł ją "legitnie" (tzn. żeby później, tak jak wspomniałem wyżej oddać ją na gwarancje, itd.) zakupić? Szczerze - może mnie wziąć za zacofanego - ale jedyne, co zamówiłem zza granicy, to kilka produktów z Chin i Wietnamu... Z Allegro.

----------------------------------------------------------

Jeżeli PRO nie jest PRO S'ką, to jednak nie mam, gdzie sprawdzić. W ogóle sprzedają ją gdzieś poza oficjalną stroną Dream Machines? Czy jest jakakolwiek możliwość, że przypasuje mi do claw'a, większa niż "może"?

PS 3366, a nie 3360?

----------------------------------------------------------

Patrzyłem także na wspomnianą temacie myszkę od Zowie - EC1/2-A. I także jestem do nich przekonany, to jednak odrzuciła mnie trochę sprawa klawiszy, na który dużo ludzi się skarży. Wiecie, jak to może wygląda? Dopóki nie napisałeś mi ostatniego posta, nt. G102, a ja nie zagłębiłem się bardziej w jej "temat" - była ona zdecydowaną faworytką.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Odpowiedz
#16
DM1 Pro to prawie identyczna jest jak nie taka sama co Pro S pod względem budowy.
Najlepiej przymierzyc w stacjonarnym, powinni mieć
Przy takiej dłoni clawem powinieneś złapać jak najbardziej (ja mam 21 i palmo clawem trzymałem, ale było troche niewygodne) aczkolwiek jak trzymasz czystym clawem i jest ci tak wygodnie trzymać to jak najbardziej dasz radę
Możesz kupić DMkę moim zdaniem ;D
ale najpierw postaraj się ją znaleźć w sklepie i przekonać czy na 100% pasuje
Odpowiedz
#17
budowę mają identyczne dm'y, to ten sam shell. Chyba jeszcze nie kupisz tej g102....

3366 a 3360 to praktycznie to samo
Odpowiedz
#18
W takim razie do zamknięcia.

Ogarnę, jak trzyma mi się DM'a PRO S, bądź tą Zowie ZA i EC.

A i właśnie, jaką podkładkę? I tak pewnie wyjdę poza budżet, to jednak chciałbym coś dużego i coś, co wytrzyma dosyć długo. Co do ślizgów wolnych/średnio-szybko-wolnych - nie znam się na tym, zupełnie.
Odpowiedz
#19
Co do g102 narazie można ją kupić tylko na zagranicznych stronach:
http://www.ebay.com/itm/Logitech-G102-PR...Swal5YHx3X
http://www.newegg.com/Product/Product.as...00kb500053
Co do podkładki to masz natec m12, midi - 40x33 cm, maxi - 90x45 cm
Odpowiedz
#20
A wracając do G102 - jak to wygląda z gwarancją, oraz ze ślizgaczami? Gdy się "wyjadą", raczej ciężko będzie znaleźć odpowiednie.
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.