• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Myszka pod CSa - 350 zł
#21
Moja dłoń ma 19,5 cm długości i przez ww problemy oddałem DM 1 Pro do sklepu. Przy połowicznym palmie to może jeszcze, na czystym fingertipie nieużywalna.
Odpowiedz
#22
"Przy połowicznym palmie to może jeszcze" - w taki mierzyłem : p
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#23
W takim razie chwyt tego typu (kontakt nadgarstka z podkładką) można nazwać połowicznym palmem czy pełnoprawnym palmem ;-)?:


[Obrazek: IMG_20180729_184617.jpg]
[Obrazek: IMG_20180729_184645.jpg]
Odpowiedz
#24
Dokładnie takiego samego palma używam, szczególnie na G400.
Prawie wszyscy definiując palma, mają przed oczami podobną wizualizację :]
Na tymże Logitechu jest to wyolbrzymione - bułkowaty kształt.
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#25
imo rival 600 warty sprawdzenia, jak g400 Ci dobrze lezy w łoni
Odpowiedz
#26
Właśnie poczytałem na necie o nim i teraz mam ciężki wybór :D. Czy G403 czy Rival 600, zaraz pojeżdżę po sklepach, może gdzieś uda mi się wyhaczyć Rivala.
Odpowiedz
#27
Witam!

Udało mi się dostać w sklepie stacjonarnym Rivala 600 i... kupiłem go.
Dla pewności,  kupiłem również Logitecha G403 - aby nie było później niedosytu, że nie sprawdziłem :P.

Po paru dniach na Rivalu, stwierdziłem do kształt itp. mi pasuje, a reszta wygląda na lepszą niż w G403. W związku z tym jutro oddaję Logitecha do sklepu.

tak przez chwilę wyglądało biurko ;-):

[Obrazek: Moje2.png]


Dziękuję bardzo za pomoc!
Odpowiedz
#28
(08-08-2018, 09:11 PM)cwirek91 napisał(a): Witam!

Udało mi się dostać w sklepie stacjonarnym Rivala 600 i... kupiłem go.
Dla pewności,  kupiłem również Logitecha G403 - aby nie było później niedosytu, że nie sprawdziłem :P.

Po paru dniach na Rivalu, stwierdziłem do kształt itp. mi pasuje, a reszta wygląda na lepszą niż w G403. W związku z tym jutro oddaję Logitecha do sklepu.

tak przez chwilę wyglądało biurko ;-):

[Obrazek: Moje2.png]


Dziękuję bardzo za pomoc!
Jeśli chodzi o kształt pod palm to dla mnie Nr1 Rival 310 potem G403 następnie Rival 600 i na końcu Razer DA a tak właśnie wczoraj zakupiłem też sobie Rivala 600 teraz zastanawiam się czy nie lepiej było kupić 310tke a moją DM1 PRO S może zostawię na razie w biurku albo sprzedam jeszcze się zastanowie.
Odpowiedz
#29
Witam po 3ch latach przerwy :)!

Rival 600 powoli się kończy, zaczynają się double-clicki (może po prostu kupię nowe switche i powymieniam). Równiez podkładka Roccat Taito 2017 już dość wysłużona.
W związku z czym, chciałbym się dowiedzieć, czy przez ten czas, na rynku pojawiło się coś nowego i lepszego, co odpowiadałoby moim prefencjom?

Z góry dziękuję!
Pozdrawiam.
Odpowiedz
#30
"W związku z czym, chciałbym się dowiedzieć, czy przez ten czas, na rynku pojawiło się coś nowego i lepszego, co odpowiadałoby moim prefencjom?"
Nastąpił przełom nie mniejszy, niż premiera PMW3310 który zaserwował świetne parametry, kompatybilność z podkładkami i niski parametr LOD - myszy kierowane dla graczy, są odchudzane ze względu na panujący trend lekkich konstrukcji.
Niższa waga, wspomaga celowanie, przy tym mniej męcząc nadgarstek. Branży wyszło to oczywiście na dobre, a każda konstrukcja powyżej 80 gramów jest wytykana palcami.

Jeżeli chcesz pozostać przy podobnym kształcie - Sabre Pro.
> https://www.test-gear.pl/testy-i-recenzj...sabre-pro/
Martwi mnie jedynie żywotność komponentów, producenci pod naporem społeczności, rezygnują z awaryjnych mikro-przełączników Omron, a tutaj mamy D2FC-F-K o deklarowanej żywotności 50M (która jest, a jakże - wydumana).
Enkoder TTC, nie należy do najtrwalszych, podobnie jak mikro-przełącznik pod rolką.
No i... jest w promocji w Euro - 139zł z kodem, co jest przystępną ceną.

Drugą propozycją, byłby Model D:
> https://www.test-gear.pl/testy-i-recenzj...-d-oraz-d/
Zdecydowanie trwalsze wnętrze, Omrony w tym modelu, nie sprawiają kłopotów, przynajmniej przez okres gwarancyjny.
F-Switch oraz wszędobylskie mikro-przełączniki Huano, to bardzo trwałe combo.
Kontrola jakości nie jest wzorem do naśladowania, zdarzają się wadliwe egzemplarze.
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.