• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Myszka pod CSa - 350 zł
#11
Spróbowałbym EC1-A + DM1 Pro S.
Dowiesz się jaki masz chwyt + czy feeling w 3310 Ci odpowiada, bądź wolisz 3360.
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#12
Bardziej EC1-A czy EC2-A?
Odpowiedz
#13
@up
zależy jaki chwyt i jaka masz dłoń
Odpowiedz
#14
Przy takiej dłoni i pod taki chwyt logitech g403 powinien być w sam raz, od ec-a powinna być lepsza pod każdym względem.
Odpowiedz
#15
(10-11-2016, 08:44 AM)cwirek91 napisał(a): jaką obecnie myszkę używasz: Logitech G400
jakie DPI w obecnej myszce masz ustawione: 400
czułości w grach: 2
czułość w Windows: 6/11
w co grasz (podaj tytuły gier): CS:GO
jaką masz obecnie podkładkę: Zowie P-SR
twój budżet: 350 zł
jaki chwyt stosujesz: palm / fingertip
jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce: 1+2+2
jesteś lewo czy praworęczny?: praworęczny
jaka jest wielkość Twojej dłoni: 19,5 cm
jaka jest szerokość twojego palca wskazującego: 2 cm
czy nowa myszka musi być kupiona w Polsce?: tak
uwagi: posiadam mouse bungee - Zowie CAMADE

Ostatnimi czasy miałem możliwość zagrania na CM Storm Alcor i spodobała mi się ta myszka. Ten kształt wydawał mi się bardzo wygodny oraz o wiele bardziej 'czułem myszkę', jedynym mankamentem był LOD zbyt duży. W związku z czym chciałbym się przesiąść na coś podobnego. Zastanawiam się nad takimi myszkami jak:

- profilowane:
*Zowie EC1-A
*Zowie EC2-A
*SteelSeries Rival

- symetryczne:
*Zowie ZA11
*Zowie ZA12
*Zowie ZA13
*Mionix Avior 7000 / SK (mniej popularna)

Z tego co zauważyłem, są one najpopularniejsze wśród profesjonalnych graczy CSa. Tak myślałem, aby wybrać coś na sensorze PMW3310DH - z tego względu, iż jest to jeden z najlepszych sensorów. Nie jestem pewien, czy sensowniejsza będzie profilowana czy symetryczna. Bardziej skłaniam się do EC1-A/EC2-A, ale postaram się gdzieś przymierzyć symetryczną. Co do gripa to ciężko powiedzieć. Na G400 praktycznie cały czas używałem palma, jednak ostatnio bardziej na fingertipa przeszedłem i celność o wiele bardziej się zwiększyła. Przez co sam nie wiem, jak to będzie na nowej myszce.

Witam ponownie!

Po długiej nieobecności wracam z pytaniem o dobór myszki. Tak jak na początku tematu pisałem, chciałem zmienić myszkę jednak nie udało się to do teraz. Obecnie zmuszony jestem do jej zmiany - szwankuje dotychczasowa G400.

Ostatnio zastanawiałem się nad myszką z takiego zestawu:

- profilowane:
*Zowie EC1-A
*Zowie EC2-A
*SteelSeries Rival 300

- symetryczne:
*Zowie ZA11
*Zowie ZA12
*Zowie ZA13
*Dream Machines DM1 Pro S
*Mionix Avior 7000 / SK

z tego co udało mi się rzucić okiem z nowości:

*Logitech G403 Prodigy Wired
*Logitech G403 Prodigy Wireless
*SteelSeries Rival 600 
*Razer Basilisk
*SteelSeries Sensei 310
*SteelSeries Rival 310
*Cougar Revenger S

Pytanie teraz takie, czy dostanę pod siebie coś lepszego niż Logitech G403 (znam problemy ze scrollem i będę jej poszukiwał aby 'pomacać')? Pytam z tego względu, aby nie tracić czasu na szukanie innych myszek w sklepach stacjonarnych, które tak na prawdę będą gorsze od ww.

Pozdrawiam.
Odpowiedz
#16
Zowie wyrzuć, nie ma żadnego argumentu przemawiającego za nimi.

Z uwagi, że podobał Ci się Alcor, to fajną propozycją jest CM MM530:
> http://www.test-gear.pl/testy-i-recenzje...use-mm530/

G403 oczywiście też plasuje się na liście - dąż do pomacania.

Z wymienionych zostawiłbym kolejno:
> DM1 Pro S - gdybyś chciał pójść bardziej w fingera.
> Logitech G403 - oczywistość.
> Steelseries Rival 600 - technicznie top, obok G403, do sprawdzenia.
> Steelseries Sensei 310 - musisz sobie odpowiedzieć jak wypada na tle DM1 Pro S, mogą pocić Ci się dłonie.
> Steelseries Rival 310 - również do sprawdzenia, podobna sytuacja co wyżej.
> Cougar Revenger S - jak najbardziej dobry wybór.
> CM MM530 - w związku z anegdotą wyżej.

Wszystko rozbija się o kształt.
Jeżeli symetryki to nie to, odrzucasz Sensei'a i DM1 Pro S.
Pole bitwy to raczej wojna okopowa, ryzykuj sprawdzając.
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#17
Właśnie wróciłem z poszukiwań myszki, jedynie co udało mi się znaleźć to Logitech G403. W ręku wydaje się całkiem fajna. Poczytałem sporo na jej temat na internecie i niby im wyższy SN tym mniejsze ryzyko na felerny model. W sklepie na pudełku najwyższy był SN 1806. Zastanawiam się teraz czy iść w tą stronę czy szukać miejsc z innymi modelami myszek.
Odpowiedz
#18
To nie tak, że starsze są gorsze, tylko częściej trafiały się wadliwe egzemplarze. Jeżeli dostaniesz w sklepie mysz bez żadnych problemów, to nie ma co się przejmować numerem S/N.
Odpowiedz
#19
(07-26-2018, 09:31 PM)XeXu napisał(a): Z wymienionych zostawiłbym kolejno:
> DM1 Pro S - gdybyś chciał pójść bardziej w fingera.
Zły pomysł. Ma zbyt nisko osadzoną rolkę przewijania plus pod kciukiem jest tylko jeden przycisk boczny.
Odpowiedz
#20
Ten problem dotykał mnie głównie na FK1, DMka okazała się być przyjemniejsza - dostępność nie była sporym problemem, klik scrolla był osiągalny bez większego nakładu (rączkę mam bardzo zbliżoną do autora).
Przy takiej dłoni chwyt naturalnie oddala się od palma, dla OP jest to bez różnicy.
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.