• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Słuchawki do 300 zł - gry FPS, np. CS:GO
#31
Macie mnie za jakiegoś laika... Przecież oczywiste jest, że wkładałem w każdej możliwej kombinacji i 5.1 niby działa, ale nie tylne głośniki. Kapujecie? Tak czy siak idą do zwrotu.

Wiem, że dla mnie są tylko słuchawki stereo.
Odpowiedz
#32
Stereo to dupa na kavach.
Zanim zwróciłeś mogłeś tez np. pozyczyć kartę 5.1 od kolegi czy coś. Ale w takiej sytuacji obstawiam, że to wina sluchawek.
Odpowiedz
#33
W tym przypadku stereo brzmiało dla mnie lepiej.

Słuchawki wysłane, teraz tylko aby szczęśliwie dotarły i kurier wrócił dla mnie z pieniędzmi...

Pojedynek: Reloop SHP-1 vs HyperX Cloud vs Superlux HMC 631 - innych słuchawek raczej tutaj nie widzę, a im więcej tym widać gorzej. XD
Podpięte pod Mayę U5, jednak zostaje u mnie.
Odpowiedz
#34
Według mnie ISK MDH9000
Tutaj nie musisz się bawić w 5.1 (sztucznego ;d)
Masz dobry bas, wygluszenie (takie nienajlepsze, ale jest) dobrą scenę i ogólnie dobrze się na nich gra, są wygodne.
Do jasnej Maji powinny pasować.
Odpowiedz
#35
ja bym też obstawił za MDH9000, imo lepsze od HMC631 (tu pod katem wygody biją je na łeb na szyję) i HyperX (tu pod kątem pozycjonowania i sceny) w grach
Odpowiedz
#36
gdyby jeszcze dane mi było się przekonać jak grają na własnych uszach... ;D
jak na nie glosowalem z kolegami to wiedzialem ze są dobre, ma sie nosa do sluchawek
Odpowiedz
#37
Odkopuję temat. :D

Ostateczne starcie: HyperX Cloud vs Superlux HMC631 vs AKG K240 Studio vs AKG K240 MKII vs ISK HD9999.

Chcę wymienić Audiotrak Maya U5 na Audiotrak Prodigy Cube Black Edition.
Odpowiedz
#38
HDki, bądź nawet wcześniej podane MDH.
Priorytet - CS:GO
K240 to nie są basowe słuchawki, dodatkowo dla lepszej wygody, musiałbyś przyodziać welurowe pady - pozbawiasz słuchawki "tupnięcia".
AKG to przede wszystkim scena, której nie wykorzystasz.
MDH9000, HD9999 już na "stocku" mają bardzo wygodne pady, a scena jest nad wyraz przyzwoita.
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#39
Czytając recenzje, ISK HD9999 wydaje się być najlepszym wyborem w tym przypadku - jak myślicie, warto zamówić wszystkie i ew. odesłać? Mam obawy przed zwrotem, bo nie lubię wysyłać paczek (chodzi o bezpieczne dotarcie do sklepu).

Głównie zależy mi na pozycjonowaniu, bo przysłowiowe Sennheiser HD 201 w 1.6 były dla mnie po prostu świetne i nic więcej nie było mi potrzeba, a miałem do czynienia z około 4 parami słuchawek. Chciałbym, żeby mój wybór był teraz tak dobry, jak te 6 lat temu.
Odpowiedz
#40
Witam serdecznie. Jakiś czas temu na tym forum też zakładałem wątek z słuchawkami(głownie chyba też kwota 300zł). Po różnych perypetiach w końcu coś wybrałem dla siebie :). Nim zacznę chce powiedzieć że gram w gry dość rozległe jak Arma, Squad, Ghost Recon Wildlands, theHunter Call Of The Wild no i jestem bardziej niedzielnym graczem z racji czasu :) Jedyna gra zbliżona do CS(z tego co wiem ten sam silnik) to Insurgency. Dodatkowo źródłem dźwięku jest Asus Xonar Phoebus Solo. Ale za to mój syn sporo czasu poświęca na CSGO. Więc tu będą zawarte można powiedzieć 2 opinie :). Zamówiłem z morele.net 3 pary słuchawek ISK HD9999, SomicV2, AKG K240 Studio. W domu już były Roccaty XTD Kave 5.1 w wersji analog.

Naszym(moim i syna) subiektywnym(jak wszystko jeżeli mowa o doznaniach dźwiękowych) najlepiej w grach sprawdzały się Somic i AKG. Mówię tutaj właśnie o pozycjonowaniu no i rozmiarach sceny. Minusem tych słuchawek jest ich konstrukcja które nie izolują za dobrze dźwięków z zewnątrz więc trzeba zamknąć drzwi od pokoju i wtedy można się cieszyć :) . Tutaj faktycznie ISK jest lepszym wyborem jeżeli chodzi o izolację :). Ale tak to poczucie przestrzeni no i na minimalnie większy plus pozycjonowania to własnie nam Somicy i AKG lepiej się sprawdzały.

ALE są jeszcze Roccaty i tu muszę przyznać jeżeli chodzi o lokalizacje dźwięku(w poziomie jak i w pionie) to wszystkie te wymienione słuchawki nie mają podejścia. Szczególnie w CS i o dziwo w Arma też robią znakomitą robotę(szczególnie wibracje przy uderzeniach pocisków artyleryjskich efekt WOW) Znaczy by było jasne, nie jest to jakaś DUŻA różnica, ale jednak jest. Problemem były trochę na Xonarze odgłosy... hmmm... przyrody?(wiart itp), ale wystarczyło się pobawić zakładką FlexBass i po kłopocie :).

Na koniec zostały Roccaty(dla syna) i AKG(dla mnie). Kwestia odesłania jest dość dziwna... niby 14-dniowa. Tylko na morele to wygląda tak że jest 14 dni aż oni sprawdzą to co się odesłało i kolejne 14 dni na odesłanie pieniędzy :/ . Więc z góry uprzedzam że jakby się chciało zamawiać więcej słuchawek i od nich, to trzeba się uzbroić w cierpliwość :).

Aaa jeszcze parę słów na temat konstrukcji słuchawek. Somicy i Roccaty wydają mi się osobiście najbardziej trwałe. AKG natomiast wydają się najbardziej chińskie. ISK są jakoś tak pomiędzy. :)

Pozdrawiam serdecznie :)
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.