• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Słuchawki do 300 zł - gry FPS, np. CS:GO
#1
  • jakie obecnie używasz? Plantronics GameCom 367
  • czy używasz dedykowanej karty muzycznej/dac/amp ? 
    - jeśli tak – to jakiej?
    - jeśli nie – czy planujesz kupić i w jakiej kwocie? nie wiem, może w przyszłości - o cenie za bardzo nie myślałem
     --- jeżeli nie planujesz kupować karty to podaj swój model płyty głównej MSI B150M PRO-VD
  • słuchawki mają być w 100% do gier // głównie gry trochę muzyki // gry i muzyka po równo ? (wybierz jedną opcję) 100% gry - FPS, głównie CS:GO - od muzyki mam głośniki
  • jakiej muzyki głównie słuchasz? hardstyle
  • w jakie gry grasz (która jest priorytetem)? CS:GO, może Battlefield 1
  • twój maksymalny (nieprzekraczalny pod żadnym pozorem) budżet? 300 zł (nie da się użyć tutaj słowa "nieprzekraczalny")
  • stawiasz na 1 miejscu dźwięk czy komfort? I - dźwięk, II - komfort
  • jaki chcesz typ słuchawek: otwarte, pół otwarte, zamknięte (jak nie jesteś pewien to napisz w jakim otoczeniu grasz)? raczej zamknięte - gram w pokoju ~20m2
  • wolisz słyszeć wszystko bliżej Ciebie czy dalej (większą - lepiej w grach czy mniejszą scenę) ? raczej większą, chodzi mi o dobre pozycjonowanie dźwięku tak, abym wiedział, gdzie mniej więcej stoi przeciwnik
  • czy będziesz często podróżował ze słuchawkami (np. na lany)? może w przyszłości, ale wątpię ;)
  • dodatkowe uwagi (np. wokół uszne, douszne, wygląd, rodzaj padów): nie mam uwag, wyjdą po pierwszych postach w temacie
Odpowiedz
#2
Głównie CS GO pod integrę rozważyłbym Kave 5.1 Analog
Jednak są to czysto słuchawki ,,pro gaming" poza świetnym pozycjonowaniem i komfortem nie zapewnią dobrego brzmienia jak w przypadku Superluxów czy innych takstarów itp.
Komfortowe, dobrze grające - minus to mała scena (co przekłada się na określanie dźwięków, pozycji przeciwnika) to HyperX Cloud.
Ew. HD669, dobry bas, niezły sopran, scena i pozycjonowanie, średni komfort, niższa cena, choć pod integrą nie zagrają najlepiej to warte rozważenia
Osobiście wziąłbym Hypery - gdyż kiedyś też stawiałem na dźwięk - przekonałem sie, ze komfort to równie ważna sprawa - dlatego kupiłem ISK HF2010, dobrze brzmią i są wygodne :D
Odpowiedz
#3
Czyli co polecasz mi wziąć pod CS'a?
Odpowiedz
#4
Zależy - chcesz się cieszyć pozycjonowaniem - Kavy
Chcesz się cieszyć dźwiękiem i wygodą ogolnie, + pozycjonowanie też dobre (ale nie tak jak w kavach) to Hypery.
Ja mam HF2010, ale z integry grają ciszej, dwa mam chyba bardziej wyczulony słuch, ale pod BFa grają idealnie
W CSie większość narzekałaby na gorsze pozycjonowanie i dziwną scenę.
Jak zamierzasz grać głównie w CSa i tylko w niego to 5.1 Analog
Wszystko inne to Hypery - mozesz je zamówić z gearbest za 167 zł.
Odpowiedz
#5
Nastawiam się w 99% na CS'a. Masz na myśli Roccat? Dobrze będą grały z moją integrą, czy wymiana karty byłaby bardziej opłacalna?
Odpowiedz
#6
akurat tutaj 5.1 brzmi dobrze
lepsza karta to zwykle lepsze brzmieniie (tutaj by sie przydala ;p) lepsza separacja dźwięków no i mniej sztuczna przestrzenność
na integrze bedzie okej ; d
Odpowiedz
#7
Co sądzisz o słuchawkach HyperX Cloud II? Są jakieś alternatywy dla tego Roccata?
Odpowiedz
#8
Hypery II nie są warte dopłaty - nie zobaczysz różnicy między nimi a zwykłymi
5.1 czy 7.1 nie jest naturalne na głośnikach stereo ;D
Kavy mają po 3 glosniczki w jednej sluchawce, no to już lepsze jest
z 5.1 nie było tu testowane nic specjalnego, hypery też będą dobrą opcją, ale mają małą scenę
Choć na dobry początek są kozak, kolega spokojnie gra i nie narzeka nawet na małą scenę
Odpowiedz
#9
Czyli Roccat to będzie najlepszy wybór? :D
Odpowiedz
#10
czysto do csa to tak
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.