• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Słuchawki do 300 zł - gry FPS, np. CS:GO
#21
Podłączone mam tak: [Obrazek: IMG_20161026_192510.jpg]

Możecie mi podrzucić ustawienia z testu tych słuchawek? Ja naprawdę tutaj nie czuję tego pozycjonowania...
W muzyce moim zdaniem grają lepiej niż w grze, więc uważam odwrotnie.

Właśnie muszę jak najszybciej przetestować słuchawki, jak nie te - HMC 631 i Cloud chcę zamówić, porównać.
Czas na oddanie karty mam do 10 listopada, więc chcę się wyrobić - akurat różnicy oprócz głośności integra vs maya nie doświadczyłem.
Odpowiedz
#22
ja tam mam np. Q701 a zdecydowanie wolę grać na Kavach w CSie bo lepiej pozycjonują. Nie wiem, może twoje uszy nie lapia tego tak :P
Odpowiedz
#23
Jak testowałem na Realteku to podczas testu - głośniki, które są z tyłu nie wydawały w ogóle dźwięku, na U5 to samo w CS - dlatego nie słyszałem ich jak byli za mną, to normalne czy awaria słuchawek?
Odpowiedz
#24
e to coś nie tak masz, może masz złe ustawienia gdzieś...a na U5 na innym komputerze tak samo? Przestaw na głośniki 5.1 w ustawieniach realteka, bo jak dasz na słuchawki to wtedy jest jak opisujesz

na kavach 5.1 w wersji stereo to nie nie idzie użytkować :P Muszą wszystkie kanały działać.
Odpowiedz
#25
Na Realteku miałem ustawione 5.1 to tak było, na U5 w teście pokazuje tylko 2 głośniki niezależnie od podłączenia... Dodam, że słyszę szum (z początku słyszalny, teraz praktycznie nie, bo się przyzwyczaiłem) i na Realteku i na Mai, na Plantronicsach nie.

Mnie lepiej korzysta się ze stereo w grze.
Odpowiedz
#26
Tyle, że Kavy 5.1 nie są przystosowane do stereo z racji na faktyczne 3 głośniczki w słuchawce. Na zwykłych słuchawkach stereo to 5.1 nic nie zmienia.
Odpowiedz
#27
Masz sluchawki z 3 glosnikami na strone i 3 Jackami. Pusc sobie jakis kawalek MP3 w stereo nawet i podlaczaj po jednym JACKU sluchawek do tego samego wyjscia w karcie dzwiękowej. Po kolei, powinny grac na wszystkich glosniczkach, raz przod, raz tyl, raz sub w zalezniosci co wepchasz.

TAK DOJDZIESZ CZY SLUCHAWKI MASZ SPRAWNE. Bo z opisu wychodzi na to, ze kanal tylny ma uszkodzony kabel lub jack, skoro U5 nie wykrywa podlaczenia wielokanalowego.
Odpowiedz
#28
tez podejrzewam, że albo uszkodzone, albo źle wkładasz : >
Odpowiedz
#29
bo wkładać to trzeba umieć ;]
Odpowiedz
#30
ta ty pewnie to wiesz najlepiej podrywaczu ;>
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.