• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Słuchawki do 300 zł - gry FPS, np. CS:GO
#41
Witaj,
To ja mam całkiem odmienne doznania z tymi słuchawkami od Ciebie
ISK na pewno mają lepiej nakreśloną scenę na granicy niż akg k240 mkii
Scenicznie akg 240 wypadają nad wyraz dobrze, potrzebują niezłego kopa żeby docenić ich brzmienie i sceniczność, łączenie ich z budżetowymi kartami pokroju xonara mija się z celem, nie uświadczysz tego co potrafią wykrzesać z siebie te słuchawki. Bez wymiany, na stackowym sc808 już dostają zastrzyku energii
Jeśli chodzi o trwałość, akg przeniosło produkcję do Chin, gdzie podobno isk są robione na zamówienie przez te same zółte rączki co akg
Moje akg 240 studio miałem 5 lat i przed sprzedażą wyglądały znakomicie.
Odpowiedz
#42
FreeQ, dzięki za wiadomość. Widzę, że mamy podobny gust.

ISK i AKG widzę oba po 299 zł, więc skuszę się i wezmę do testów.
Roccaty są trwałe i dobrze izolują otoczenie, ale dla mnie do CS-a nie nadają się wcale - jak słyszałem dźwięk, czułem się jak na wojnie i nie wiedziałem skąd strzelają. Może miałem kopniętą sztukę? Tego nie wiem, ale przeczucie mi podpowiada, że dobre muzyczne słuchawki są dobre i do gier.
Odpowiedz
#43
Dlatego mówię że moja opinia jest czysto subiektywna :) szczególnie jeżeli mowa o CS(tutaj kierowałem się opinią syna). Nie wiem jak wyglądały AKG nim przeniosła się produkcja do Chin, ale obecnie razem z ISK te słuchawki wydają się nad wyraz delikatne... Muszę się przyznać że za każdym razem jak nakładam je na głowę i przy dopasowaniu ich boję się że zaraz coś połamię :). Tutaj Somicy chociaż też plastikowe wydają się bardzo solidne. W ISKach w grach przeszkadzał mi trochę bas... w momencie kiedy się uwalniał trochę przeszkadzał mi w nasłuchiwaniu.
Odpowiedz
#44
(12-14-2017, 11:12 AM)osejszon napisał(a): FreeQ, dzięki za wiadomość. Widzę, że mamy podobny gust.

ISK i AKG widzę oba po 299 zł, więc skuszę się i wezmę do testów.
Roccaty są trwałe i dobrze izolują otoczenie, ale dla mnie do CS-a nie nadają się wcale - jak słyszałem dźwięk, czułem się jak na wojnie i nie wiedziałem skąd strzelają. Może miałem kopniętą sztukę? Tego nie wiem, ale przeczucie mi podpowiada, że dobre muzyczne słuchawki są dobre i do gier.

Koniecznie się podziel odczuciami bo aż sam jestem ciekawy :).
Odpowiedz
#45
[Obrazek: IMG_20171215_194739.jpg]

Słuchawki mam drugi dzień i jestem w trakcie ich grzania, bo jeszcze wczoraj inaczej dla mnie grały, dzisiaj też. Dlatego poczekajcie na dalsze informacje. :)
Odpowiedz
#46
Po blisko 2 tygodniach używania, dokonałem wyboru.
AKG 240 grają podobnie z ISK HD9999, ale różnią się basem i tą delikatnością ze względu na inne nauszniki (grają bardziej czysto, lecz z mniejszym basem). W tym pierwszym wyposażenie jest dość ubogie, a w drugim odwrotnie.

Ogólnie w tym zestawieniu dla mnie - wygrywają ISK. Jeśli ktoś zastanawia się nad ich wyborem, to obecnie polecam przetestować AKG 240 MKII, bo są teraz praktycznie w tej samej cenie jak ISK. Tylko, że każde z nich będą dobrym wyborem.
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.