• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mionix Avior i Naos 7000
#11
a pointer speed i lift distance ??
w ręce leży bardzo dobrze, co do sensora to już podczas pierwszych kilku gier zauważyłem, że lepiej mi się celuje :) ogólnie sprzęt sprawia mega dopracowanego . ;po kilku dniach napiszę coś więcej o myszce; może szarpnę się na jakąś mini recenzję ;)
Odpowiedz
#12
pointer speed zostaw 5/10
lift off distance daj tak jak Ci odpowiada - za nisko nie dawaj, bo sensor nie będzie się ruszał. Tu masz te pojęcia wyjaśnione co co robi - http://www.test-gear.pl/poradniki/slownik-pojec/

jak bedzie Ci się chciało naisać to są tu bardzo mile widziane wszelkie opinie użytkowników :)
Odpowiedz
#13
Kto ma ochotę na taniego Aviora w wersji SK (czyli to samo co 7000 ale z białymi wstawkami i logiem SK) to jest on dostępny dosyć tanio na massdropie po ~60$


ps. wróciliśmy ^^ i od poniedziałku ogarniemy z Hya forum i wszystkie maile itp.
Odpowiedz
#14
Przyszła pora na kilka zdań w temacie avoir 7000. Myszkę za namową @Hya mam od kilku tygodni, lecimy:
Dłoń mam dosyć dużą, a myszka leży wygodnie w palm i claw gripie. Jest długa i dosyć smukła. Powierzchnia pokryta jest jakby czymś antypoślizgowym - póki co nie zdarzyło mi się stracić kontroli nad gryzoniem. Uwaga dla estetów - powierzchnia zbiera ślady potu itp. w znacznym stopniu. Sensor jest mega czuły i precyzyjny. Gram w CS:GO i BF3. Przyciski nie są głośne. Zmiana dpi w locie działa dobrze. Nie wiem czy to kwestia gry, czy myszki, ale kiedy w BF3 na bocznych przyciskach ( tych pod kciukiem ) ustawiłem sobie zmianę broni, to zmieniała się jakby z 0,5 sekundowym opóźnieniem . Teraz mam tam ustawione kucanie / kładzenie się i działa normalnie. Rolka jest precyzyjna, choć znowu w BF3 zdarza mi się przewinąć o jedną broń za daleko - być może to kwestia przyzwyczajenia i zmieni się to w przyszłości. Elementy podświetlane są ok i nie przeszkadzają podczas gry w zupełnych ciemnościach ( nie rażą po oczach ).
Oprogramowanie dołączone do myszki jest proste i przejrzyste - w kilka sekund zorientowałem się "co i jak". Można stworzyć do 5 profili, przypisywać makra ( działa bez problemu ), bawić się czułością sensora, kolorami itd. Niestety na dokładniejszą i dłuższą recenzję nie mam teraz czasu, stąd spisany na szybko zlepek informacji. Jeśli ma ktoś pytania, to pisać - postaram się odpowiedzieć :)

p.s. dzięki dla forum ( w szczególności @Hya ) za porady - sprzęt jest b. dobry i jestem zadowolony !
Odpowiedz
#15
chcę jeszcze poruszyć wątek problemów z wejściem usb, który znalazłem w recenzjach na yt. Otóż, rzeczywiście, kiedy podłączam myszkę do laptopa ( wejście usb w poziomie ) miałem problemy - lekkie poruszenie usb, sprawiało, że myszka stawała się niewidoczna dla lapka i trzeba było docisnąć, żeby znowu wszystko działało. Nie wiem, dokładnie czy to problem po stronie myszki, czy zużytych już wejść usb w moim lapku, ( choć z padem czy pendrive'ami nie miałem do tej pory problemów ), ale faktem jest to, że w nowym komputerze ( wejście usb w pionie ) problem ten nie występuje ! Nawet testy na szturchanie, ocieranie itd ;) hahah nie spowodowały odłączenia się myszki od kompa.
Odpowiedz
#16
hmm dziwne :D, bo w stacjonarnym z poziomymi portami USB nie zauważyliśmy żadnego problemu z rozłączaniem, nawet jak się lekko porusza kablem. Być może dzieje się tak jak porty są już mocno wyrobione.
Odpowiedz
#17
być może to kwestia mojego lapka, choć jak już wspomniałem z innymi urządzeniami nie miałem problemów do tej pory. faktem jest, że w komputerze działa bez problemu. Po prostu czułem się w obowiązku, żeby wspomnieć o tym :)
Odpowiedz
#18
dobrze, dobrze bo każda informacja jest cenna
Odpowiedz
#19
Avior 7000 po 47$ znowu na massdropie :)
Odpowiedz
#20
Witam,
Czy są jakieś informacje co do oficjalnego wejścia firmy na nasz rynek? Myszki wyglądają na bardzo dobre, a cena na massdropie jest interesująca, jednak wielu, a przynajmniej mi zależy na gwarancji.
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.