• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mionix Avior i Naos 7000
#1
jeżeli ktoś chce kupić tanio Mionixa Avior lub Naos 7000 to do 21.01.2015 (pewnie w późniejszych terminach znowu je wystawią) są one dostępne po 46 $ z przesyłką (wliczając VAT jaki mogą naliczyć celnicy w PL będzie to coś ok. 190-200zł) na -> massdrop.com. Jedyny minut tego taki, że na wysyłkę trzeba czekać do 12 lutego.
Odpowiedz
#2
Na ocn widziałem, że avior dostał jakąś aktualizację, która znaczenie poprawia pracę sensora, możecie powiedzieć coś na ten temat?
Odpowiedz
#3
u nas działa on perfekcyjnie od samego początku, może jakaś partia była w których coś się z nim działo.
Odpowiedz
#4
byłbym zainteresowany produktem Mionix Avior 7000. jeśli tylko będzie opcja dostania tego poniżej 220 zł proszę o kontakt.
Odpowiedz
#5
patrz tam regularnie bo co pewien czas się pojawiają aviory :), chociaż ostatnio tyle ich sprzedali, że dzieżko stwierdzić kiedy będą mieć następną partię. Obecnie jest dobry deal na podkładkę mionix sargas 900 (prawie metrowa :D) za ok. 100złz przesyłką.
Odpowiedz
#6
nikt się nie zaopatrzył w większą ilość sztuk?
Odpowiedz
#7
jak weźmiesz więcej to na 100we naliczą Ci VAT, tak jest szansa, że nie ;) A z vatem już tak na handel się nie opłaca
Odpowiedz
#8
ze względu na trudną dostępność tego towaru u nas śmiałbym polemizować na temat tego, czy jest to opłacalne. gdyby znalazł się ktoś, kto chce przehandlować swoją sztukę lub ma jakaś na zbyciu, jestem chętny.
Odpowiedz
#9
Koledzy dzisiaj przyszedł do mnie piękny avoir 7000 :) pierwszy raz mam tak profesjonalną myszkę i potrzebuję pomocy w jej ustawieniu pod cs go. jak ustawić szybkość dubel clicka i scorlla ? co z pointer acelaeration ( a co to jest ? ;) ). podkladke mam qck+ i rozpoznal ja w 70 % to dobry wynik ? jest jeszcze jakis angle snaping ;)
Odpowiedz
#10
zostaw na standardowych ustawieniach
pointer speed 5/10
angle snapping - 0 - predyckja, zawsze na 0
double click - na środku
pointer accel - wyłączona (czyli NIE zaznaczaj enable) - jest to akceleracja pozytywna, a tego nie chcesz w csie.
Ten analizer powierzchni to taki bajer tylko, więc nie zwracaj na to specjalnie uwagi.

DPI wiadomo mniej tym lepiej jak to w CSie, trzba się uczyć i przyzwyczaić, że trzeba machać po 30-60 cm, aby się obrócić.

W ręce dobrze leży? sensor jak żyleta nie?
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.