• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Razer blackwidow tournament edition 2014
#21
oraz ma numpada, jakosć jednak też będzie na plus dla CM'a, aczkolwiek jak chodzi o switche to Kailhy wcale gorsze nie są, trochę inne, ale RGB Browny też są inne od MX Brownów, i w sumie im już bliżej do Kailhów ;)
Odpowiedz
#22
czyli musze wybrac miedzy
lepsza jakoscia i bialym podswietleniem i troche gorsza jakoscia i podswietleniem "wielokorolowym"
Odpowiedz
#23
Tak jak mowilem. DLA MNIE to nie znaczy ze dla Ciebie czy kolegi bedą lepsze chery :€

Ale jakościowo według mnie Cmstorm bedzie lepsze , i jesli nie potrzebujesz numpada to ja bym brał rapid-i albo tk :) sam miałem tk brać ale cena zdecydowała 270zl dałem za roczna rapid
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#24
Za 280z wysyłka mam klawiaturę cm storm QuickFire ultimate 8miesieczna :) jesli byłbyś chętny to mow
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#25
Klawiatura Tesoro excalibur spectrum będzie dobrym wyborem na pierwszego mechanika
Odpowiedz
#26
Przeczytaj moj temat. Jara Cie to rgb jak mnie na początku pewnie :)
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.